| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
PRZEMOC !
Autor Wiadomość
Claudia
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 07:17   

vampirzyca wyprzedzilas mnie NENA JUZ DAWNO MIALAM POWIEDZIEC TO straszysz tą fotką ludzi , kot czemu nie dałes se nicku pies :lol:
Przejdź na dół
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 08:37   

Dzień dobry.
Vampirzyca i Claudia to najprawdopodobniej jedna osoba. Zmieniając tymczasowego nicka pokazałaś, że jesteś po prostu żałosna. Mnie się fota Neny całkiem podoba. Wink A mój nick? To moja sprawa a Tobie nic do tego Smile.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 14:31   

Co, mala dziewczynka wkurzyla sie, bo ja odkryto i oszpecono? I musi sie wyzywac na innych? Dobrze, pseudowampirku, potup sobie jeszcze nozkami, az ci plastikowe kielki z mordki wypadna. To cie uspokoi.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech...Wy nie zrozumieliście postu. Wampir to przezwisko jej 'koleżanki'. Wampir wszystkich wkurza np. strasznie pluje sie przy jedzzeniu, je kartki,rzuca krzesłami. I ja raczej bym się zastanowiła zanim uznałą taki post za żart. Bo nie ma on charakteru jajcarskiego-niestety taka jest rzeczywistość. Tez miałam koleżankę w klasię,która pluła się przy jedzneiu,cała była wtedy brudna,jadła kartki...To jest po rpostu obleśne na coś takego patrzeć. Najpierw coś je,wycierpa sobie gile i brud z twarzy ręką, a potem udaje,że Cię dusi popisując się przed chłopakami. Najlepszym sposobem na to jest po prostu powiedzenie jej,żeby się nie popisywała,a jedzenie przez nią kartek chyba świadczy o jakimś niedoborze białka i często robią tak biedne dzieci. Kiedy będzie udawać,że Cię dusi po prostu powiedz jej,że tego sobie nie życzysz,jak nie będzie reagować...Uderz ją,żebuy przestała ale bez przeasady. Ja Gosię walnęłam kiedyś....gdzies bo już mnie naprawdę wkurzyła ta jej popisówa i już nigdy nie dotknęła mnie tymi brudnymi łapami...
edit: a jednak myliłąm się. Kurcze,ja już nie wytrzymuję nerwowo! To znowu PuśQa!!! Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 21:49   

No wlasnie dlatego nie rozumiem, czemu ona sie podpisala Vampirzyca... A ja na poczatku tez myslalam, ze to nie jaja, ale jak doszlam do konca... Ze to jest jakos tam zelujace... Heh.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |