| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Samokaleczenie

Czy umiecie się samokaleczyć ?
TAK
46%
 46%  [ 22 ]
NIE
53%
 53%  [ 25 ]
Głosowań: 47
Wszystkich Głosów: 47

Autor Wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 11:23   

Dzień dobry.
No, Tavion była szybsza. Życie to dar, który został nam dany. Został nam dany w dobrej wierze. W wierze, że go nie zmarnujemy. I został dany tylko raz. Następnego nie będzie. Wykorzystaj życie, które dostałaś. Gdyby wszyscy, którzy mają depresję, popełniali samobójstwo, na świecie nie byłoby ludzi od paru ładnych wieków. Ponadto - przecież samobójstwo świadczy tylko o panice, niemożności stawienia czoła swoim problemom. Wielu ludzi ma większe problemy i z nimi żyje (bynajmniej nie mówię o sobie!). I oni potrafią być szczęśliwi, uśmiechać się rano. Ty też potrafisz.
Pozdrawiam Kwiat
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT: Gdyby tylko była taka możliwość, to za obydwa posty usłyszał(a)byś moje ogromne brawa!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 06:32   

Embarassed
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 19:32   

KoT napisał/a:
Jak możecie patrzeć potem na te blizny? Confused

Jak? Normalnie, oczami. Moje blizny nie są duże, praktycznie ich nie ma. Samookaleczałam się w skrajnych przypadkach, wiem, że to nie było mądre wyjście, ale byłam wtedy zbyt słaba, by myśleć kategoriami "dobre, złe". Było mi obojętne. No, ale - było, minęło. Wink
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 19:42   

Femme Fatale napisał/a:
Jak? Normalnie, oczami. Moje blizny nie są duże, praktycznie ich nie ma. Samookaleczałam się w skrajnych przypadkach, wiem, że to nie było mądre wyjście, ale byłam wtedy zbyt słaba, by myśleć kategoriami "dobre, złe". Było mi obojętne. No, ale - było, minęło. Wink

Cóż...Szkoła Rodzenia pomaga. Często lepiej jest wziąć sprawę na chłodną logikę niż robić coś zbyt pochopnie, nie myśląc. A do wyładowania emocji są inne, lepsze moim zdaniem sposoby. Wracając do blizn: Mi chyba przypominałyby one coś, o czym chciałbym zapomnieć. Uniesienie się w bezradności, nieprawidłowe wyładowanie swoich emocji...No ale to jest moje zdanie. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 19:52   

KoT napisał/a:
A do wyładowania emocji są inne, lepsze moim zdaniem sposoby. Wracając do blizn: Mi chyba przypominałyby one coś, o czym chciałbym zapomnieć. Uniesienie się w bezradności, nieprawidłowe wyładowanie swoich emocji...No ale to jest moje zdanie. Wink
Pozdrawiam Kwiat


. . . -____-" Oczywiście, że są inne sposoby. Nie traktuj mnie jak kompletną wariatkę, która nie ma własnego rozumu. Jestem impulsywna, to fakt. I blizny też nie są najmilszym widokiem, ale co mam zrobić? Nie cofnę czasu, to oznaka mojej słabości. Przykro mi.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:08   

Femme Fatale napisał/a:
. . . -____-" Oczywiście, że są inne sposoby. Nie traktuj mnie jak kompletną wariatkę, która nie ma własnego rozumu. Jestem impulsywna, to fakt. I blizny też nie są najmilszym widokiem, ale co mam zrobić? Nie cofnę czasu, to oznaka mojej słabości. Przykro mi.

Ech...Nie chciałem, żebyś tak to poczuła. Uważam, że jesteś na tym punkcje jednak trochę przewrażliwiona, bo nie mialo to tak zostać odebrane. Przepraszam.
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:13   

Ciekawe czy Ty nie byłbyś przewrażliwiony. Nie wiesz co to znaczy ciąć się w bezsilnej beznadziei, kiedy nawet nie czujesz już łez, które kapią Ci z oczu. Nie wiesz, więc nie mów mi co czuje i co ważniejsze - co powinnam czuć. Temat zamknięty.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:23   

Femme Fatale napisał/a:
Ciekawe czy Ty nie byłbyś przewrażliwiony. Nie wiesz co to znaczy ciąć się w bezsilnej beznadziei, kiedy nawet nie czujesz już łez, które kapią Ci z oczu. Nie wiesz, więc nie mów mi co czuje i co ważniejsze - co powinnam czuć. Temat zamknięty.

Nie wiem, bo nie wybrałem właśnie takiego sposobu odreagowania. Bezsilna nadzieja? Wielu ludzi to czuło, także i ja. Mniej ich cięło się. Nie chcę Ci niczego narzucać, powinienem w tym momencie pokazać puste ręce na znak prawdy moich słów.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:25   

Wiem, wiem, że to niemądre, nieetyczne, bezmyślne i w ogóle chore. Wygrałeś. Koniec tematu, do diabła...
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli ja już naprawde musze to biorę poduszkę i "wyrzywam" się na niej albo robię wdech i wydech i siedze chwile w ciszy i pomaga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Samookaleczanie jest coool.
Ale tylko jezeli ktos ma wllasna kolekcje nozy (mam 364 z roznych krancow swiata i wierzcie lub nie, kazdy sprawdzony na rekach, badz innych czesciach ciala).
A blizny sa tr00! ale nie u dziewczyn ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka nzlg
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:04   

samookaleczanie to nie jest tylko przejechanie cyrklem po ręce, ono ma głębsze podłoże w problemach krzykach i braku mozliwości wyładowania się... wiem o tym dość sporo bo mimo mojego wieku samookaleczałam się regularnie na nadgarstkach kostkach i łydkach żyletką... wbrew pozorom nawet takie działanie możśe uzależnić , bo jak pogłębia się dół psyhiczny człowiek chlasta się coraz bardziej itd

tak więc samookaleczanie nie jest czymś groźnym złym zakazanym tylko najzwyklejszym symbolem bólu cierpienia niemocy i zatracania się w samym sobie i jak ktoś zna taką osobe to niech jej nie biadoli nad uchem nie rób tego przestań bo to niepomaga wręcz denerwuje tylko? działa jak najszybciej póki jest co ratować
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:29   

Raz się samookaleczyłam, ale nie tak jak Ty! Dziewczyno! Opanuj się, bo to co robisz, jest bezużyteczne! Zaniedługo może weźmież nóż i się zabijesz? A zresztą co ja gadam... dziewczyno! Przestań z tym wariactwem, bo samokaleczenie nic Ci w tym nie pomoże!
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boshe, ja nigdy tego nie zrobię! To jest straszne!! Aż mi się krew w żyłach zatrymała, ja przeczytałam ten bezmyślny post kradziejki. Blech!!

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |