| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ulubiona rasa
Autor Wiadomość
homyck Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 13
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 07:59   Ulubiona rasa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak , tak , dobrze czytacie. Jaka jest WASZA ulubiona rasa ? :>

I tak wiem , że większość walnie elf/człowiek/drow. Więc walcie w klawisze i pisać mi tu, bo się potnę, że daję złe tematy na forum ;-)

Ankiety nie ma, bo nie trawię czegoś takiego.

pe o zet de er o

_________________
Vel'bol l' uoi'nota tlun usstan xunin ghil ?!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 08:03   

Dzień dobry.
No to lecimy Wink Lubię grać Mrocznym Elfem. Elfem...Nie, nie lubię. Raczej półelfem albo człowiekiem. Krasnoludy też są fajne i wcale nie tak łatwo odegrać takiego krzata Wink A profesja? DH oczywiście. Ponadto zabójca, mag, iluzjonista i barbarzyńca.
Pozdrawiam
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 14:33   

ja najbardziej lubię wietrzniaki od kąd mi dali takiegoż z powodu gotowej karty, a się śmieszyło z zsesją Smile, ale także lubię elfy...
A profesja to złodziej
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 16:42   

Nie lubię elfów. Są zniewieściałe i drobne.
Najczęściej gram człowiekiem albo nimfą.
Nimfa chyba nie można, ale jak poproszę MG, to daje zagrać Wink
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krasnolud Smile
Zrzedliwe , gburowate i ogolnie zabawne ;p

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 21:54   

Oj, nie przepadam za krasnalami Mr. Green
Są takie chamskie Wink
Ale cóż, to tylko gra i każdy ma swoją ulubioną rasę.

P.S - Lubicie gnomy? Smile
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 14:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rzadko kto potrafi dobrze odegrac przedstawiciela danej rasy, nie wiem czemu na sile chcecie byc elfami czy drowami, kiedy wiekszosc z was nei ma zielonego pojecia jak tym stworem grac

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 15:02   

Witam.
Ekhm, w tym momencie raczej byś się zdziwił. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raczej nie. Na jakies 30 osob grajacych w rpg jakie znam, wiekszosc gra juz od kilku [2-5, czasem wiecej] lat, z czego 1 albo dwie osoby dobrze graja drowa, a zwyklego elfa gora 5, wiec szczerze watpie zebym sie mogl zdziwic. Nawet jezeli jestes dobrym graczem, prawie an bank nie umiesz zagrac przedstawiciela innej rasy niz ludzkiej.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 18:36   

altruista, a ty tak świetnie odgrywasz każdą rasę? Wink
Słuchaj, to RPG i gra się dla satysfakcji. Grając np. elfem, nie musisz grać rewelacyjnie.
Ważne, żeby gra podobała się tobie i innym graczom.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w miare dobrze gram halfosa, elfow nie probowalem wogole. Btw - czy wg ciebie prawo do krytyki ma tylko ten kto jest w danej dziedzinie lepszy od osob krytykowanych? Jak tak to milego dnia.

Cytat:
Ważne, żeby gra podobała się tobie i innym graczom.

dokladnie. A nie ma nic gorszego niz zle grana postac. Chyba ze gracie w stylu 'idziesz sobie borem lasem i zabijasz 47 milionow orkow', to wtedy mozesz grac nawet przyjacielskim drowem lubiacym zbierac kwiatki i stroniacym od przemocy. I cierpiacego na arachnofobie ofkorz.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 06:50   

Witam.
Przepraszam bardzo. Traktujesz rasę ludzką jak coś dla graczy początkujących. A człowieka też trzeba odgrywać. Ty go po prostu poniżasz. Czy umiałbym odegrać, czy nie, nie możesz wiedzieć na podstawie swoich statystyk (tak btw to CO to jest? 30 graczy? Ilu masz w Polsce? Weź chociaż połowę i zrób statystykę, wtedy może uwierzę) i mówiąc, iż nie umiem, po prostu mnie obrażasz. Zastanów się nad tym. Nie tylko mnie ale wszystkich grających i wypowiadających się na tym forum. Niektórych znam i jestem absolutnie pewien, że potrafiliby odegrać inną rasę niż człowieka (pomijając, że go po prostu poniżasz, ale to już pisałem). Nie grając się nie przekonasz.
Pozdrawiam i uważam tę dyskusję za jałową, więc niesprowokowany nic na ten temat już nie napiszę.
Powrót do góry
homyck Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 13
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kocur pokazał zębiska :>

A w ogóle to nie jest tak , że ludzie nie potrafią odegrać postaci , ale to , że niezbyt mogą sobie wyobrazić środowisko w którym się postać wychowywała . I to wcale nie znaczy , ze grają źle . Wręcz przeciwnie , niedaleko mnie mieszka funfel , który wie o elfach podstawy a mimo to odstawia swojego elfa świetnie , bo się kiedyś wkurzył , jak mu powiedziałem , że kijowo odstawia elfa ;-) A wiecie co zrobił ? Pojechał z łukiem i mieczem do lasu na tydzień :D:D:D I potem już odstawiał elfa tak , że nie było się do czego przyklepać. A wg. mnie najtrudniejszą i jednocześnie dającą najwięcej satysfakcji odgrywaniem rasą jest drow , bądź mroczny elf ( jak to mówi 90% społeczeństwa RPGowego... ech ) . Spróbójcie chociaż sobie wyobrazić w jakich męczarniach postać została zrodzone i jeśli to jest ON , to jak była poniżana przez kobiety rządzące. Wiem , wiem , schodzę na D&D ( D&D TO ZŁO !! :twisted: ), ale ostatnio większość ludzi w to gra. Więc powracając do tematu - drow był zły , jest zły i raczej nic nie wskazuje na to , że nie będzie tak w przyszłości . Nienawidzi innych ras , a współpracować z nimi może jedynie dla tego , aby coś osiągnąć , a potem zabić drużynkę ;-)

No to teraz przchodzimy do krasnoludów ( jedna z fajnieszych ras ). Te małe pijaczki , które praktycznie ciągle siedzą w karczmach i się obijają są całkiem fajnymi postaciami do odgrywania. Urodzony pewnie w jakis górach , ciężko pracujący , sumienny , zawsze skory do bójki z kimkolwie. To jest sztuka odstawić dobrze krasnoluda :D:D

A teraz niech ktoś powie , która rasa jest najsłabsza ( ogólnie , nie dzieląc na systemy ). Elfy , powiecie ? Tia ? A to ciekawe , bo taki elf najczęściej się czai gdzieś i tylko strzela z łuku , wbrew pozorom , dobrze. A może ... krasnolud ? Tia , ja nie wiem kiedy krasnolud nie jest gotowy do bitki , chyba tylko po warhammerowym yabolu ;-)) W warhammerze wiadomo - krasnal w płytówce magicznej + dobre dwa topory i nie ma siły na niego. D&D ? Krasnoludzki Obrońca , innaczej nazywany czołgiem bądź miotełka ( zamiata wszystko ) jest ousobieniem krasnoludzkiej twierdzy w jednej osobie. No to teraz polecimy dalej , ludzie ? Średnio na jeża , ale na pewno nie są słabi. W D&D mają np. dodatkowy atut i mogą się specjalizować w każdej dziedzinie, a w młtoku to niepamiętam ;-PP Diabelstwa ? Daj takiemu skubańcowi sztylet , czarnę ciuchy i już się o nic nie martw ;-) Może faery ( popularne "motylki" pod postaciami kobiet i mężczyzn , spotykane w Earthdownie (chyba:P) i D&D ( napewno chyba :P) ) nie no , te małe chuchra , jak ci wygarną piorunem to będziesz wiedział/a co to znaczy " być szokującym ". No to dalej ... O ! Orkowie. Kto nie grał wielkiego , złego orka , który dewastował wszystko dookoła ? Może chociaż półorka ? Tak , czy siak dobrze prowadzony pół/ork po paru sesjach dorównuje w umiejętnościach wysokopoziomowemu wojownikowi krasnoludzkiemu. Wg mnie najsilniejsza rasa ( zaraz po drowach ofkoz :mrgreen: ).. O wietrzniakach nie napiszę nic , bo nie miałem zbytniej styczności z tymi bytami , ale podobno jest całkiem wesoło. Teraz na moją ulubioną rasę , drowa. Te mroczne , złe , wręcz niehumanitarne istoty wyglądające , jak elfy są pierwszą rasą na liście " Największy potencjał mocy " ( przynajmniej u mnie ;-) ). Dobrze prowadzony mroczniak potrafi być śmiercionośną zabawką w rękach gracza ( KoT , Femme Fatalle [ Ari , jak się Ciebie pisze ?! :P :P :P ] i inni doskonale o tym wiedzą ]:-> ). Postaci takowe są skupione na tym , co najlepiej potrafią - walce i zabijaniu. Weźmy np. takiego drowiego maga bojowego , 1-2 czary wspomagajace , reszta bojowe zaklęcia do osłabiania i mordowania przeciwników. Drow - wojownik ? Zależy jeszcze od stylu, w niektórych są to szybkie i zręcznie cięcia w krytyczne punkty , w innym skakanie , jak małpa od przeciwnika do przeciwnika i trafianie jak popadnie , bądź też styl , w którym jednym ciosem rozpoławia się konia z jeźdźcem. Ale nie ma nic za darmo , drowy po setek lat przesiedzonych w najgłębszych jaskiniach praktycznie nie widzą nic w świetle dziennym. Są jeszcze Mroczne Elfy z Warhammera , ale różnią się od drowym tym , że zawładnął nimi chaos.

Sorka za jakieś błędy , pisałem to o 3 nad ranem i dopiero o 7.40 wstałem ;-P

Jeśli doczytaliście dotąd to brawo , macie nienaganny zmysł czytania wypocin innych :P:P:P

_________________
Vel'bol l' uoi'nota tlun usstan xunin ghil ?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 09:30   

Homyck, brawo! Very Happy
Świetnie to wytłumaczyłeś.

Dodam od siebie: Ja nie mogłabym grać krasnoludem Wink
Nie potrafiłabym się wczuć w rolę krasnoludzkiej kobiety. Najczęściej gram role pięknych kobiet. Może mam kompleksy Smile
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 11:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT napisał/a:
Witam.
Przepraszam bardzo. Traktujesz rasę ludzką jak coś dla graczy początkujących. A człowieka też trzeba odgrywać. Ty go po prostu poniżasz. Czy umiałbym odegrać, czy nie, nie możesz wiedzieć na podstawie swoich statystyk (tak btw to CO to jest? 30 graczy? Ilu masz w Polsce? Weź chociaż połowę i zrób statystykę, wtedy może uwierzę) i mówiąc, iż nie umiem, po prostu mnie obrażasz. Zastanów się nad tym. Nie tylko mnie ale wszystkich grających i wypowiadających się na tym forum. Niektórych znam i jestem absolutnie pewien, że potrafiliby odegrać inną rasę niż człowieka (pomijając, że go po prostu poniżasz, ale to już pisałem). Nie grając się nie przekonasz.
Pozdrawiam i uważam tę dyskusję za jałową, więc niesprowokowany nic na ten temat już nie napiszę.

Ehh, i tu zaczynam watpic w twoje umiejetnosci kojarzenia faktow i czytania ze zrozumieniem. Krotko, w punktach, wnioski wyciagnij sam, jakbys mial problemy postaram sie uproscic jeszcze bardziej
1) napisalem rzadko kto potrafi dobrze odegrac przedstawiciela danej rasy. To znaczy ze na spora grupe osob znajdzie sie mala ilosc tych, ktorzy umieja opanowac dana rase.
2) urodizles sie czlowiekiem. Znasz ludzkie gesty, nawyki, zwroty grzecznosciowe, jezyk, hierarchie spoleczna, wiec lepiej lub gorzej ale bedziesz mogl czlowieka odgrywac, zeby dobrze odegrac takiego np krasnala musial bys poznac wszystko to, co juz znasz jako czlowiek, zmienic swoj punkt widzenia na czas trwania sesji, a to proste nie jest.
3) nie,nie obrazam cie, po prostu nie rozumiesz co czytasz, za to to juz neistety nie odpowiadam.

Homyck:
Zaczynasz ciekawie, a potem wchodzisz na 'najsilniejsza rasa' co jest szalenie nudne i irytujace. Nie chodzi mi o wspolczynniki, staty i inne glupoty [tak, glupoty, przynajmneij na sesjach mojego mg, gdzie wagi do podrecznika zbytnio nei przywiazujemy, kostkom dajemy odpoczac a walki odbywaja sie raz na ruski rok]. Co mi z tego ze gram wypakowanym elfem [btw - napisales ze elfy sa slabe... jezu, chlopie, bardziej wypakowanej rasy to chyba nie ma], kiedy nie umiem dobrze go odegrac, wiec nie wczuwam sie dostatecznie, przez co mi, i reszcie ekipy nie gra sie tak dobrze.
Tak btw:
Cytat:
krasnal w płytówce magicznej

magiczne something u mojego mg widzialem nawet kilkanascie razy, tylko wykradzenie artefaktu z dowolnej swiatyni jest cudem [wejscie zwykle jedno, straznikow sporo, kaplani to tez nie w kij dmuchal, zauwaza cie to zginiesz na 100%], ale kto wie, moze kiedys sie uda zaartefakcic postac.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |