| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ulubiona rasa
Autor Wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 11:29   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moją ulubioną rasą jest człowiek Razz Zdziwieni? Zaskoczeni? Czemu nie drow, czemu nie elf, czemu nie BÓG? Powód jest bardzo prosty. Otóż człowiek nie ma żadnych ograniczeń klasowych, przez co staje się postacią uniwersalną. Wracając do tego, że elf jest wątły...... To tylko zależy od gracza , i od tego, ile pkt. sily mu wyznaczy. Tzn. elf może być silniejszy od człowieka, albo nawet od pół-orka, to zależy tylko i wyłącznie od statystyk, no i w pewnym sensie od ograniczeń rasowych.

_________________
My life is over and so is YOURS
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie grać rasami niestdardowymi. Wiele radości daje gra cntaurem, jaszczóroludem, półsmokiem czy innym koboldem biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 15:38   Re: . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
A moją ulubioną rasą jest człowiek :P Zdziwieni? Zaskoczeni? Czemu nie drow, czemu nie elf, czemu nie BÓG? Powód jest bardzo prosty. Otóż człowiek nie ma żadnych ograniczeń klasowych, przez co staje się postacią uniwersalną. Wracając do tego, że elf jest wątły...... To tylko zależy od gracza , i od tego, ile pkt. sily mu wyznaczy. Tzn. elf może być silniejszy od człowieka, albo nawet od pół-orka, to zależy tylko i wyłącznie od statystyk, no i w pewnym sensie od ograniczeń rasowych.

smierdzi mi to podrecznikowoscia, DnD i hack and slashowata sesja. Okrutnie mi to hack and slashem smierdzi... Imo dobra sesja to taka, gdzie podrecznik sobie spokojnie lezy na polce, jedyne kostki jakie widac to kostki lodu w napojach i 'napojach', mg spokojnie sobie baja, a walki sa raz na 100 lat.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ta.. ja lubię tworzyć pół-bogów. DnD jest w sam raz do tego Razz a co do gry bez podręcznika: to zależy tylko od wyobraźni eMGie. Poza tym, wypadałoby usunąć tą grafikę, toż to istny koszmar dla modemowców.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja lubię tworzyć pół-bogów.

eh, a jaki to ma sens?

Cytat:
Poza tym, wypadałoby usunąć tą grafikę, toż to istny koszmar dla modemowców.

niech zdychaja w bolu i cierpieniu, ja im opcji ignore nie zabralem, tak samo jak ograniczen przegladarki co do max rozmiaru obrazkow.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 16:25   

Witam.
Hm...I tutaj poprę altruistę. Tak, mnie też się zdarza. Wink Również wg mnie sesja dobra to taka, w której się albo mało kostkuje, albo nie kostkuje w ogóle, no i mało zagląda do podręcznika. Ponadto, dobry MG to taki MG, który wykorzystuje kostki tylko i wylącznie do udowodnienia swoich decyzji. Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jestem kostkowym maniakiem :] Lubie rzucać często i gęsto, ale jeśłi chodzi mi o dynamizm rezygnuje z rzutów na rezcz ciekawego opisu sytacji ^^.
A granie Napakowaną postacią od początku jest kiepska, nielepiej zacząć takim goblinem i wyznaczyć sobie pewne cele, naprzykład dzieki interwencji mrocznego boga stać się goblinem półczertem ??? Smile jaka przyjemność i pomysł na sesje.

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem argumentu: 'jako udowodnienie decyzji' Przecież rzut kostką jest zdarzeniem czysto losowym Razz czyli może wypaść zupełnie co innego, niz powiedział mg. Zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 19:52   

Witam.
A skąd wiesz, na co właśnie MG rzucał? Poza tym, może mieć przygotowane więcej niż jedną decyzję, a jeżeli dobrze skonstruował scenariusz, to ma do każdej z nich drogę przez fabułę - więc rzuca prawie sam dla siebie. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie takich mg ze świecą szukać. hehe.. pewnie nawet z halogenem byś go u mnie nie znalazł Razz

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
nielepiej zacząć takim goblinem i wyznaczyć sobie pewne cele, naprzykład dzieki interwencji mrocznego boga stać się goblinem półczertem ??? :) jaka przyjemność i pomysł na sesje.

yyy, czekaj, jeszcze raz.
-Mroczny bog
-Goblin
-Interwencja
elementy do siebie nie pasuja. A nawet jezeli, to porzadny mg zrobil by cos, co by ci sie malo podobalo

Keeveek napisał/a:
u mnie takich mg ze świecą szukać.

heh, to marnych mg macie, wspolczucia

i btw, powtarzam pytanie: Jaki sens ma tworzenie postaci-polbogow w rpg?

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niema sęsu, chyba że w realu jesteś drechem z bejsbolem i niemożesz się wyżyć bo za dużo sterydzików zjadłeś Smile....

Ba ba ba skąd możesz wiedzieć czy coś do siebie niepasuje Smile.... Nienasz nawet założeń scenariusziwych a i tak wszyskto zależy odemnie :>

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Ja natomiast jestem kostkowym maniakiem :] Lubie rzucać często i gęsto, ale jeśłi chodzi mi o dynamizm rezygnuje z rzutów na rezcz ciekawego opisu sytacji ^^.
A granie Napakowaną postacią od początku jest kiepska, nielepiej zacząć takim goblinem i wyznaczyć sobie pewne cele, naprzykład dzieki interwencji mrocznego boga stać się goblinem półczertem ??? Smile jaka przyjemność i pomysł na sesje.


Ja lubie grać dopakowaną postacią, ale dopiero wówczas, gdy już pobawię się taką normalną. Nowe doznania itd...

A kostki...taak, to jest to! Kostki dają niesamowitą satysfakcję, szczególnie kiedy na tzw. dzikiej wyrzucę '6' 3 razy pod rząd, co kończy się wprasowaniem przeciwnika w sufit, ścianę i co tam jeszcze bóg /czyt.MG/ nie wymyśli w pobliżu. :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TAk Kostki to jest to Smile krytyki biggrin seses dużo kostek biggrin założmy w sejme stronnictwo kostek i na podstawie wyników rzutów ustalajmy reformy Smile

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam taki zabobon odnośnie kostek. O ile reszta kostek jest nieważna, ta od której najwięcej zależy, dzika, ma paskudny zwyczaj robienia dokładnie na odwrót, niż bym sobie życzył. Moich kumpli nie dziwi już, gdy mam 'krytyczne pudło' na tej samej dzikiej kostce 3-4 razy z rzędu! Raz prawię zginąłem, od tej pory przynoszę swoją własną. Ma to dużo zalet...

...choćby, nikt nie wpadnie na pomysł włożenia jej sobie do nosa... Puke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |