| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
????
Autor Wiadomość
natalka13
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 10:56   ????

Hej! Mam 13 lat i mam już okres od dawna przez cały czas używałam podpasek always i czułam się z nimi naprawdę dobrze. Teraz weszły na rynek nowe Naturella wiele osób je chwali. Czytałam też różne pozytywne komentarze na tej stronie o tych podpaskach.
Ja nie chcę używać na razie tamponów, chociaż równiesz słyszałam że są wygodne.
Wiem że always mają 3 mm grubości,ale są dość drogie w moim sklepie kosztują 7.99zł.Natomiast Naturella kosztuje 2.49zł. Chciałabym żeby osoby które używają podpasek Naturella powiedzieli mi ile mm one mają bo słyszałam że są grubsze. Bardzo mi na tym zależy bo właśnie zbliża mi się okres i nie wiem jakie kupić a nie chcę wydać pieniędzy w błoto, chyba rozumiecie prawda?
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Przejdź na dół
Mon!śka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 56
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam sobie podpaski Naturella. Są one grubsze od Always, ale nie są aż tak grube jak Bella Nova. Według mnie są wygodne. No i oczywiście ten rumiankowy zapach... A cena też dostępna. W porównaniu z Always to niska. Moim zdaniem kupno ich się opłaca. Możesz sobie kupić na próbę małą paczuszkę tych podpasek i sprawdzić. Jak Ci nie będą odpowiadały - to wrócisz do Always. Pozdrawiam!!! Pa!

_________________
Nie myślcie o mnie źle
Widać nam chodzi nie o to samo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja poprzedniczka Ci już wytłumaczyła. Jeśli chcesz sie dowiedziec czegoś jeszcze to zajrzyj tutaj - http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?p=40529#40529
Już był taki temat o podpaskach z firmy Naturella
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
natalka13
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 14:44   

wy mnie nie rozumiecie chodzi mi o to że jeśli kupiliście już je to powiedzcie ile mają mm?
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

natalka13 , w temacie w ktorym podalam ci link piszą że są niewiele grubsze od Always , ale różnica jest prawie żadna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
tina
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 17:07   

przeciez ich nie mierzymy a na paczce nie pisze!!!!!!!
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 12:06   natalka13

oczywićcie że na paczce piszę inaczej bym nie wiedziała ze always ma 3mm.
Jeszcze raz was się pytam ile mają mm to nawet na oko widać ile mają jeśli spojrzycie na nie.
:x Czy to takie trudne?
Nina8 czytałam tą stronę wiele razy ale tam nie ma odpowiedzi wszędzie piszą że są trochę gróbsze ale czy nie możecie mi odpowiedzieć na takie proste pytanie?
Jeśli je kupujecie to spujżcie chociaciaż na opakaowanie przy rysunkach lub po prostu powiedzcie na oko ile mają lub zmieżcie jak możecie. Będę wam bardzo wdzięczna bo nie wiem czy je kupić a mój okres już tuż tuż! :o
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2004 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zmierzyc sie za bardoz nie da =/ a na opakowaniu nie pisze =/ to jak to mamy zrobić linijką?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
tina
Gość
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 17:55   

nadal nie rozumiesz ze na paczce nie pisze
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co to za roznica? NIe widac ich i nie czuc to znaczy ze sa dobre! Maja moze 4,5 mm ale ja uwazamze sa wygodniejsze, na paczce nie pisze, na oko mysle ze tyle, ale nie bardzo rozumiem po co ci ich grubosc jesli ich nie czuc i tak! Nio chyba ze za duze kupisz

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
tina
Gość
PostWysłany: Sro 08 Wrz, 2004 09:18   

moze na alwaysach pisze tam NIE!!!!!! jak cesz to kup i sprawdz
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sro 08 Wrz, 2004 16:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sama kup i sprawdź. Ja tez na poczatku sądziłam ze tylko w tych cienkich podpaskach bede mogla jakos wytrzymac, ale kiedys skusilam sie zeby kupic te klasyczne z belli i okazały sie bardzo wygodne! Nie czułam ich prawie wcale i podoba mi sie to ze jakos tak lepiej dopasowywuja sie do ciala, nie sa takie sztywne jak np. alwaysy chcoiaz inne dziewczyny narzekaja ze to im wlasnie sie zwija i wchodzi w pupe ale ja z tym nie mam zadnego problemu, sa bardzo wygodne, wiec to ze naturella są troche grubsze nie znaczy ze gorsze, to zalezy wylacznie od Ciebie czy Ci beda pasować czy nie, kazdej z nas odpowiada co innego.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 08 Wrz, 2004 17:12   

Używałam raz podpasek Naturella i szczerze mówiąc, nie pasują mi. Są tanie i ładnie pachną - zgoda, ale są cholernie grube! Wg mnie niewygodne. Jesli chcesz zaoszczędzić na podpaskach, to kup Bell. Są cienkie, chłonne i niewiele droższe od Naturelli. Także proponowałabym te. :]
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 08 Wrz, 2004 17:19   

Są jeszcze tampony. Ale widzę, że poruszacie się wśród podpasek...
Naturella - grube. Bardzo grube.
Wg. mnie są niewygodne. Czułam się w nich jakbym pampersy nosiła Wink
Ale faktycznie, cena jest konkurencyjna Wink
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myśle żę bella perfecta są najlepsze mam je i są i wygodne (szczegulnie te pomarańczowe) tanie i mają też 3 mm a nie wiecie ile m.w mają bella nova?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |