| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
a co będzie jeśli..........
Autor Wiadomość
OLUAK Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sie 2004
Posty: 23
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2004 12:22   a co będzie jeśli.......... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HEJ
MAM NA IMIE OLA I MAM 12 LAT MAM ALERGIE SKÓRNA I POKARMOWĄ NA ŁOKCIACH I NOGACH MAM STRUPKI (WYSYPKE) A CZASAMI UCZULENIE NA TWARZY A CZASAMI NIC NIGDZIE NIE MAM.ZAKOCHAŁAM SIE W PEWNYM CHŁOPAKU A ON MNIE CHYBA NIE KOCHA .ZA NIEDŁUGO BĘDE MIAŁA APARAT NA ZEBY NA 2 LATA .MYŚLE ŻE MU SIE MIGDY NIE SPODOBAM.JESTEM WYSOKA BRAŁAM UDZIAŁ W KURSIE MODELEK GDYBY NIE ALERGIA WSZYSCY CHŁOPACY BY MNIE BARDZO LUBILI MOGE Z TEGO WYROSNAĆ ALE KIEDY.CZASAMI MYŚLE "CZEMU NIE JESTEM JAK INNE DZIEWCZYNY" NIE JESTEM NIEŁADNA.MAM ŁADNE CIUCHY ALE MOJEGO MAĆKA TO NIE POCIĄGA.CO MAM ZROBIĆ POMÓŻZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Love
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spanielka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 18
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2004 14:29   Uszy do góry!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka
Nic się nie martw alergię może mieć każdy i nic w tym takiego nadzwyczajnego. A jeśli chodzi o aparat to doskonale Cię rozumiem ja też go noszę od niedawna i byłam pewna obaw,że stracę przyjaciół,kolegów,znajomych i co najważniejsze jego. I co ? Żadne moje głupie myśli się nie sprawdziły co prawda mój Michał chyba jeszcze mnie nie kocha ale wiem napewno że bardzo mnie lubi nawet teraz kiedy przez 2 lata będe chodzić w "drutach".Zresztą aparaty są teraz takie modne!! A na złośliwe komentarze moich wrogów odpowiadam,że nie uważam aparat za coś szpetnego w końcu nie każdego dzisiaj stać na tak drogi sprzęt i to w dodatku w buzi. Piszesz że jesteś ładna masz fajne ciuchy ale Twojego Maćka to nie pociąga. Więc nie brakuje Ci niczego poza:
1.Pewności siebie (Bądź zawsze pewna swojej atrakcyjności!!)
2.Czasu. (Widocznie Maciek potrzebuje trochę więcej czasu na zakochanie się w Tobie albo jak na razie na wielką przyjaźń - Spędzaj z nim dużo czasu wiem,że to będzie trudne ale chodzi o drobnostki typu: uśmiech, jakaś gatka na temat tego co go interesuje, wysyłanie kartek i e-mail idt.itp)
No a jeśli to nie poskutkuje (TYLKO MUSISZ BYĆ CIERPLIWA!!) to znaczy,że facet nie jest Ciebie wart...
Pozdrawiam serdecznie i nic a nic się niemartw będzie Ok! dobierz tylko jakiś ładny kolor gumek do aparatu a może.... Zapytaj się Maćka jaki kolor by Ci doradził...???
narka i powodzenia!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2004 15:37   

Są lekarstwa anty-alergiczne Wink. A chłopak raczej nie wykluczy cię z powodu alergii! Olu - nie martw się.. ja też jestem wysoka - i wierz mi - sprawia to problemy Wink Najważniejsze to zaakceptować siebie taką jaką jesteś Smile
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj,że on nie musi wcale patrzeć tylko na ciuchy czy wygląd. On może patrzeć na charakter.Może Ty nie masz tego czegoś w charakterze,co mu się w dziewczynach podoba? Nie zmieniaj się na siłę. Żadnego czlowieka do miłosci nie zmusisz i trzeba się z tym pogodzić. Może kiedyś spotkasz kogoś bardziej wartościowego a z tym,że Maćka kochasz tylko się oszukujesz?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moment ola chłopczyk?Rodzice coś Ci chyba z imionkiem nie przypasowali "Olu",a i nie wiesz jak ma sie w tobie chłopak zakochać?Mi tez sie wydaje,ze masz male szanse zakonia sie w tobie chlopaka!

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
OLUAK Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sie 2004
Posty: 23
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 17:57   CZEŚĆ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześć
Razz Dzięki wszystkim za odpowiedzi ale mogło być ich o wiele wiecej.
JEŚLI JESTES DOBRA W ROZWIĄZYWANIU TRUDNYCH SPRAW ODPOWIEDZ .
PROSZE WAS PISZCIE DO MNIE TO WAŻNA SPRAWA .
ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI DZIEKUJE. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co?? Powiem jedno -jeśli on patrzy na wygląd to nie jest Ciebie wart... Znaczy się jeśli patrzy na tą alergię... A ty wogóle go znasz?? Wiesz, że cię odrzuca?? Może poprostu nie zwraca na Ciebie uwagi bo cię nie zna i traktuje jak każdą nieznajomą??

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 21:53   

Eee... Nie miej kompleksów. I nie przejmuj się tak wszystkim. Jeśli chłopak nie jest płytki - zauważy Cię choćbyś wyglądała jak zmutowany dinozaur. Pozdrawiam.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 07:17   

Witam.
Trochę się spóźniłem, ale postaram się dodać coś od siebie. To nie alergia kształtuje sympatię, nie wygląd. Tylko płytcy mężczyźni patrzą tylko na to. Postaraj się z nim porozmawiać, tak po prostu. Może niech pomoże Ci w lekcjach? Znasz go dobrze? Na pewno macie wspólne zainteresowania. A spotkania po szkole? Jakieś kluby, niekoniecznie sportowe? Może lubicie to samo, tylko że on dodatkowo zajmuje się tym po lekcjach? Za resztę wypowiedzi przytoczę cytat:
Femme Fatale napisał/a:
Nie miej kompleksów. I nie przejmuj się tak wszystkim. Jeśli chłopak nie jest płytki - zauważy Cię choćbyś wyglądała jak zmutowany dinozaur.


Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
OLUAK Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sie 2004
Posty: 23
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 12:41   odpowiedz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozmawiamy czasami doje mi jakies znaki przyjaźni ale to nic nie wyjaśnia .
DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI I OCZEKUJE WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ...........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po pierwsze z tą alergią udaj sie do dermatologa ,przepisze ci jakas masc i bedzie w porzo Razz

a co do tego - czemu uważasz że nie jestes jak inne dziewczyny?? każda z nas ma jakies problemy i zmartwienia niestety tacy sa ludzie - niedoskonali !!!
radą dla ciebie jest uśmiech - chłopaków to pociąga(wiem coś o tym) Mr. Green śmiej sie jak najwiecej w jego towarzystwie - niech zobaczy że jeste fajna kumpela
PS. jeśli kogoś sie naprawde kocha Love nie zwraca sie uwagi na to czy ktos ma alergie!!!!i sie ta osobe akceptuje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 14:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Są gorsze choroby od alergi ...
Babmi maście nie zawsze pomagają .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OLUAK Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sie 2004
Posty: 23
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 17:50   PYTANIE Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka.
MAM ŚWIETNY POMYSŁ GDY BĘDĄ WALENTYNKI DAM MU LIST I WSZYSTKO NAPISZE.
CO WY NA TO? Love Kwiat Love Love Love Love Love Love [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra robisz to na wlasna odpowiedzialnosc.....do walentynek daleko ja bym nie wytrzymala Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 06:34   

Witam.
List w walentynki? Hm...Wydaje mi się, że lepiej byłoby powiedzieć to wprost w środku rozmowy, ale tak też nie będzie źle. Tylko potem, gdy do Ciebie podejdzie (choć wcale nie musi tego zrobić), nie uciekaj przypadkiem. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |