| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
proszę pomóżcie! Niech każdy tu zajrzy!
Autor Wiadomość
małgosia13
Gość
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 12:18   proszę pomóżcie! Niech każdy tu zajrzy!

Mam 13 lat i duży problem chciałabym żebyście szybko odpisali. To może wam się wydawać idiotyczne ale dla mnie to wielka sprawa. Otóż mam na ręcach włosy jest ich nie dużo ale są czarne i je bardzo widać. Nigdy nie chodziłam do szkoły na krótki rękawek bo było to dla mnie krępujące zawsze gotowłam się w bluzie nawet w lato. Teraz postanowiłam to zmienić ale nie wiem co mam zrobić. Ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł żeby zgolić je ale nie wiem zy się goli na ręcach na nogach to tak ale czy na ręcach też............???????
Nie wiem kąpletnie co zrobić czy to trochę nie głupie a poza tym co będzie jak szlbko odrosną nie wiem co robić.
Błagam pomóżcie mi i napiszcie co robić jeszcze dzisiaj chciałabym wiedzieć.
proszę tylko żebyście sobie nie żartowali i napisali coś mądrego.
Z góry bardzo dziękuję!
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie gole włosow na rękach . Jak są bardzo widoczne to poprostu je zgol Wink . To nic nie boli i się goli tak samo jak na nogach ... napewno jak będą odrastac to będą (niestety) czarne ... =) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słyszałam kiedyś na innym forum o goleniu rąk,lecz ja tego nie polecam. Jeśli konieczne cchesz sie pozbyć włosków po prostu obetnij je nożyczkami.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 13:28   

oj wiem co czujesz co prawda nie mam widocznych włosów na rękach ale moje koleżanka ma nie wiem co masz zrobic po pierwsze poradź sie mamy ona bedzie wiedziala co zrobic ale włosy i tak (jak je zgolisz)odrosną ciemniejsze. może po prostu zaakceptuj SIEBIE!!!!!!!!!!!!! :-D
Powrót do góry
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc kiedyś miałam podobny problem... Bardzo się krępowałam, bo miałam wyjątkowo dużo włosów na rękach... No i raz zdobyłam się na odwagę i je zgoliłam... Bałam się, że teraz będę musiała je często golić, ale na tym 1 razie się skończyło. Było to rok temu, włosy oczywiście odrosły, ale nie wiem czemu bardzo mi już nie przeszkadzają... mam nawet wrażenie, że są jaśniejsze chociaż w to wątpię... Poprostu się do nich przyzwyczaiłam... Jeśli Ci bardzo przeszkadzają to je poprostu zgól.... Po co masz się męczyć?? No ale zrobisz jak uważasz za słuszne... Chociaż właściwie teraz -na jesieni nie wiem czy jest sens, bo przecież i tak ręce będziesz ukrywać piod rękawami... Może na wiosne?? Smile

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 13:34   

Eee... Chyba widziałam już podobny post. Więc się powtórzę - nie gol włosów na rękach, bo potem wyrosną Ci takie kłaczki i będą jeszcze gorzej wyglądać [widziałam na własne oczy Wink Nie, nie u siebie ;DDd] Daj sobie spokój, napewno te włosy nie są aż tak mocno widoczne. Wyluzuj.
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 14:09   

Osoby, szczególnie ciemnej karnacji, często na to narzekają.
Zgadzam się z Femme. Potem wyrosną mocniejsze i grubsze.
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie gól tych włosów!! Nie dość ze beda rosnąć ciemniejsze i beda Ci szybko rosnąć i potem bedziesz musiala je juz bez przerwy golić, to w dodatku beda Ci rosnąć takie krzaki, twarde, odstające, rosnące w różne strony Neutral Widziałam jedna dziewczyna se goliła rece i wygladało to makabrycznie, do tego takie nagie całkiem pozbawione włosów rece wyglądają sztucznie Confused Spróbuj uzyć wody utlenionej, mnie pomogla bo tez mialam dosyc ciemne włosy, teraz mam jasno brązowe i sa o wiele mniej widoczne. Spróbuj, bo na prawde nie warto golić.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2004 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pewnie nie jest tak źle juwenta dobrze ci doradzila sprobuj z ta woda a latem noś KONIECZNIE!!!! koszulki z krótkim rękawem może inni nie zwracaja na to uwagi tylko ty

PS moja qmpela miala włoski na plecach i wstydzi sie chpdzic na basen nad jezioro .... wedlug mnie to głupie Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 20:40   

Moja bratowa (żona brata, jakby ktoś nie wiedział Wink ) goli sobie włosy na rękach. I może i ma "aksamitne" i idealne ręce, ramiona itd. ale to kłopotliwe. Co 2 dzień musi golić ręce bo widać czarne włoski, które odrastają... Ja powiem tak - rób co chcesz, w każdym razie ja nie polecam. Kiedyś zgoliłam i odrosły mi ciemniejsze ale paradowałam jak głupia w słońcu i się rozjaśnił SmileSmileSmile
Powrót do góry
małgosia13
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 21:19   

Ale co mam zrobić z tą wodą utlenioną [polać na ręce]?????
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 09:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

małgosia13 napisał/a:
Ale co mam zrobić z tą wodą utlenioną [polać na ręce]?????

Ja robiłam tak ze zmoczyłam wacik tą wodą utlenioną i przecierałąm ręce. Robiłam tak np. wieczorem co 2-3 dni, czasem codziennie, czasem raz na tydzien, jak tam pamietałam Smile I tak przez jakis czas i efekt był zauważalny, moze na poczatku nieduzy ale później dało sie odczuć różnice Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 13:39   

Czy na rozjaśnianie włosów nóg też to działa ? Twisted Evil (bo mi, leniuchowi nie chce się co tydzień golić nóg [w-f])
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie tylko chlopcy maja włosy na rękach! KAZDA dziewczyna je ma tylko ze jadna krutsze i jasniejsze a inne aicmeniejsze i dlusze ale takich jak chlopak napewno nie masz wiec sie nie martw! Ja tez mam dosc ciemne wlosy na rękcha ale sie juz przyzwyczailam i akceptuje to. Zaaakceptuj siebie i daj sobie spokoj z goleniem bo wpadniesz w wjeszcze wieksze klopoty..ja raz ogolilam sobie kawalek rekim i potem wlosy odrosly duzo ciemniejsz i grubsze..na nogach TAk ale na rekach Nie..wlosy wyrastają grubsze i robia sie takie kszaczory na wszystkie strony.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
małgosia13
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 20:55   

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Dzięki wam podjełam decyzję że raczej nie będę golić rąk ale postaram się aby były mniej widoczne.
Gdyby ktoś znał jeszcze jakiś sposób żeby włosy stały się jaśniejsze to proszę piszcie.
Może któryś z nich zadziała.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |