| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Straszne flesze
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 21:04   Straszne flesze

Taka strone znalazlam, sa na niej ponoc straszne flesze, ale... kurde, strachliwa jestem i sie boje Smile Niech ktos sprawdzi i powie, czy faktyvznie takie straszne:
http://members.lycos.co.uk/pdmarduk/
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sa to flashe typu: Uspokajajaca muzyczka jakies teksty itp... A po chwili wyskakuje jakas parszywa morda i nastepuje dzwiek jakis ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 21:09   

Le, to ja dziekuje, takie to ja znam na pamiec Razz I nie przepadam za takowymi....
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 06:28   

Witam.
Hehehehe Wink Pamiętam jeden taki, gdzie był ukazany pokój i pod obrazkiem napis, żeby wpatrywać się w stół...No i patrzymy 15 sekund - pół minuty a tak pojawia się szara mordka pewnej pani otwarta maksymalnie i następuje okrzyk na cały regulator...Dobrze, że wtedy miałem głośniki a nie słuchawki, bobym ogłuchł. Inny flash to bardzo ładna muzyczka a po chwili z bliżej nieartykułowanym dźwiękiem pojawia się trupia mordka, czerwone, nienawistne oczka, zielona skóra...Niezbyt przyjemne. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 09:41   

Ja tam nie zajrzę, bo zaczne wrzeszczeć. A nie mam się do kogo przytulić ;Ppp
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 14:38   

Wg. mnie takie coś tylko zaśmieca internet. Są tysiące wersji (zobacz szczegóły, ładny salonik-rozluźnij się, co nie pasuje do tego obrazka, gdzie się ktoś/coś schowało) a jedno "przesłanie"...
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 14:44   

Gabrielen napisał/a:
Wg. mnie takie coś tylko zaśmieca internet. Są tysiące wersji (zobacz szczegóły, ładny salonik-rozluźnij się, co nie pasuje do tego obrazka, gdzie się ktoś/coś schowało) a jedno "przesłanie"...

Saloniku swego czasu widziałam z 50 wersji, zawsze inny napis i tak dalej, ale ten sam obrazek, nudne to było naprawde. Ludzie już nie mają czego dawać na strony. A to z tym tekstem to było pierwsze co widzialam i do tego podgłośniłam, bo mi się muzyczka podobała. Nieźle się wystraszyłam tego. Poprostu podskoczyłam, ale potem to spokojnie podchodziłam do takich rzeczy.
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 19:43   

Femme Fatale napisał/a:
Ja tam nie zajrzę, bo zaczne wrzeszczeć. A nie mam się do kogo przytulić ;Ppp


Femme, tego linka wysyłałam Ci kiedyś na GG Mr. Green
Mówiłam, że to fajne i żebyś patrzyła w pokój.
Ale niestety, nie wczytywało się u Ciebie Wink
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 20:51   

Ja nie lubie takiego rodzaju strachu. Tez niepokoj, ze cos wyskoczy, ale jednak nie wyskakuje... takie cos lubie. A ja zawsze skacze przy takich fleszach, ale nigdy nie wrzeszcze...
Powrót do góry
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 07:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Ja się tak wystraszyłam że zaczełam wrzeszczeć na całe gardło Kwiat

_________________
Ja jestem ciebie nie ma Razz
Kocham Alberta

Pozdrowionka dla mojego Albertina!!!

kicia1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 07:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Ale dziewczyny zobaczcie sobie ostatnie ja jestem sama w domu Kwiat

_________________
Ja jestem ciebie nie ma Razz
Kocham Alberta

Pozdrowionka dla mojego Albertina!!!

kicia1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 07:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Ostatnie niejest takie straszne a nawet jeste śmieszne Kwiat

_________________
Ja jestem ciebie nie ma Razz
Kocham Alberta

Pozdrowionka dla mojego Albertina!!!

kicia1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 20:03   

Ogladalam sobie te flashe z koleznkami i moge je dla was opisac Smile Polecam je ogladac ze znajomymi, jest wtedy smieszne. Zaczynam:
The clouds - Chmurki, chyba jakas melodyjka i jakies dziwne teksty. Na koncu wyskuje dosc znany w internecie rysunek - taki paskudny facet z broda, kitkami i chyba oczami malpy Smile Bez glosu zupelnie nie straszne, bo nie pojawia on sie nagle, tylko pojawia sie malutkie zdjecie i powieksza. Ale z glosem podobno tez nie - kolezanka miala sluchawki i wedlug niej bylo to tylko bekniecie.
Fatal darkness - Najstrasznejsze! Ale straszniejsze widywalam. Ciemny pokoj, odznacza sie tylko okno i kawalek lampy, a potem zupelnie ciemno. Chyba jakies teksty i... la! Straszna morda i wrzask. Moze wystraszyc.
Meeting - Nie wiem, czy tak jest, czy tylko my nie mialysmy cierpliwosci, opis flasha wskazuje na to pierwsze. Jakis pokoj, krzesla i... to wszystko... Nic sie nie dzieje...
OfficeRadio Player- Najmniej straszne. Facet cos spiewa i zaczyna krzyczec. Raczej nikt nie podskoczy, a bez glosnikow zadnego efektu, bo tylko o glos chodzi.
Perverted Scary Flash - Hmm... Taki sobie. Od razu po nacisnieciu przycisku pojawia sie czaszka i jakies krzyki. Bez zadnego niepokojenia, tylko prosto z mostu. Moze troche wystraszyc, ale nic szczegolnego.
Quiet Escapes - To samo co wczesniej, ale z zaniepokojeniem, to znaczy ta sama czaszka, tyle ze wczesniej morze i jakas muzyczka. Raczej strasznejsze.
A Scream In The Night - Nie pamietam... I nie chce sprawdzac sama Razz
Skull Illusion - Dwie czerwone kropki i jakies znaki typu *&$%^ po srodku na szatym tle. Nagle - czaszka. Zwykla. Takie... straszy tylko gwaltownoscia.
The Spider - Najpierw jakis pajaczek spuszcza sie po sieci, potem ciemno i jak wierzyc kumpelom (znow one maja sluchawki) muzyka jak na pogrzebie. I to wszystko. Nie straszy, ale niepokoi.
Internet Users Against Scary Flash Movies - Znow nie pamietam i nie zamierzam sprawdzac sama Razz
Whispering Ghost - Nie pamietam co jest na poczatku, ale potem jest chyba duch, czy cusik w ten desen. Niezbyt straszne, bo duch to raczej mgielka z oczami.
Scary Flash For Wussies - Hehe, the best biggrin Najpierw wodospad, zadnego dzwieku, a potem wyskuje... pluszowy mis biggrin Tez bez dzwieku. W ogole raczej nikogo nie ruszy.
Powrót do góry
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak oglądałam to pierwsze to aż wrzasnęłam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 12 Sty, 2005 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mogłabyś nie odnawiać starych tematów??Rozumiem,że jesteś tu nowa,ale mam wrażenie,ze już Cię znam z forum 13...więc jeśli to Ty,to chyba wiesz,gdzie jest data postu??Sorry,jeśli wyda Ci się to,co piszę,chamskie...

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |