| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
KŁAMSTWA I PRZESĄDY!!
Autor Wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polonistka napisał/a:
Blanka napisał/a:
ja nie mowie ze komus ostrzezenia dam za to ze sie ze mna nie zgadza ale za to ze komus prubuje weprzec to co sam sadzi! I za to ze ze mnie kpi! np: "ale Blanka na pewno wie najlepiej"


1.przed "że" stawia się przecinek
2.przed "ale" stawia się przecinek
3."prÓbuje"-nie "prUbuje"
4.czasownika wpierać (coś w kogoś np.) nie odmienia się jako "weprzeć"-cyt."prubuje weprzec", tylko wpierać-czyli powinno być "próbuje wpierać".

do nauki się weź dziewczyno Exclamation Evil or Very Mad


Wypominasz błędy .. a sama robisz !
Zdanie zaczyna się od dużej litery !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
polonistka
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:09   

[quote="Malvina"][quote="polonistka"][quote="Blanka"]ja nie mowie ze komus ostrzezenia dam za to ze sie ze mna nie zgadza ale za to ze komus prubuje weprzec to co sam sadzi! I za to ze ze mnie kpi! np: "ale Blanka na pewno wie najlepiej"[/quote]

1.przed "że" stawia się przecinek
2.przed "ale" stawia się przecinek
3."prÓbuje"-nie "prUbuje"
4.czasownika wpierać (coś w kogoś np.) nie odmienia się jako "weprzeć"-cyt."prubuje weprzec", tylko wpierać-czyli powinno być "próbuje wpierać".

do nauki się weź dziewczyno :!: :evil:[/quote]

Wypominasz błędy .. a sama robisz !
Zdanie zaczyna się od dużej litery ![/quote]

I tu się mylisz... Nie zaczęłąm z wielkiej litery, bo po liczebniku porządkowym używa się litery małej. A poza tym, zdanie charakteryzuje się równiez tym, ze się kończy ".","..."...itd.... Zatem muszę Cię roczarować, ale to co napisałam, jest jak najbardziej poprawne.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:10   

Weźcie mnie odwieźcie, bo mi się coś... Już nie macie się czego u Blanki czepiać? Może jej się śpieszy i nie ma czasu na przecinki i poprawną ortografię? Jak mi się śpieszy to też nie zawsze przestrzegam wszelakich zasad...
Powrót do góry
polonistka
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:27   

Od kogo jak od kogo, ale od moderatorki poprawności przynajmniej językowej powinno się wymagać !!!
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:32   

Moderator też człowiek, nie chodzący słownik. A po za tym Blanka jest jeszcze młoda
Powrót do góry
polonistka
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:44   

Skoro jest jeszcze młoda i podstawowyc zasad ortografii i interpunkcji nie zna, to jest to znak, że moderatorkę należałoby zmienić na starszą i znającą zasady poprawnej pisowni. W końcu moderatorka powinna bć wzorem dla innych, a nie robić więcej błędów niż cała reszta.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przecież pisownia nie jest ważna ... Wazne jest to zeby nie pisała głupot ..:/ Nikt Blanki nie "wymieni" na starszą bo NIKT (oprucz Ciebie ) nie zwraca uwagi na takie rzeczy ..
polonistka napisał/a:
W końcu moderatorka powinna bć wzorem dla innych, a nie robić więcej błędów niż cała reszta

Błędy ortograficzne to dla nikogo na FORUM (oprucz Ciebie ) jakiś poważny błąd ... Ludzie nie zrwacają na to uwagi ... noo ale kiedys musiała tu wpasc jakas polonistka ... Przydasz się w dziale "Pomoc w lekcjach " ;] .. Zyczę miłych snów o ortografii...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:59   

zLepsza moderatorka, która wie co pisze i pisze nie poprawnie niż taka, która pisze głupoty, a poprawnie. Ja Blanki bym nie wymieniła na żadną inną, bo wiem, ze kocha psy i zna ten temat.
Powrót do góry
polonistka
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 22:59   

"oprócz" nie "oprucz" :!:
Powrót do góry
polonistka
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 23:04   

Najlepsza moderatorka to taka, która pisze nie tylko mądrze, ale i poprawnie. A czy Blanka tak się wypowiada-polemizowałabym.
Na tym forum doskonale widać dzieci nei potrafiące się poprawnie posługiwać językiem ojczystym. "Przyszłość narodu", która we własnym, języku robi masę błędów i wykłóca się, że nikomu to nie przeszkadza. Mylicie się, przeszkadza to wielu osobom, ale przede wszystkim świadczy o Waszej niskiej świadomości językowej, nieznajomości języka, i braku kultury.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Polonistko ważna jest treść a nie poprawnosc ortografii ...
polonistka napisał/a:
Na tym forum doskonale widać dzieci nei potrafiące się poprawnie posługiwać językiem ojczystym. "Przyszłość narodu", która we własnym, języku robi masę błędów i wykłóca się, że nikomu to nie przeszkadza. Mylicie się, przeszkadza to wielu osobom, ale przede wszystkim świadczy o Waszej niskiej świadomości językowej, nieznajomości języka, i braku kultury

Jejq .. ale Ty jestes przykra =P Nie chce mi się za bardzo komentowac bo bym musiala duzo pisac.. ale powiem Ci jedno My mamy jeszcze czas zeby ukształtować naszą ortografię .... ale Ty żeby wymarzec to niewiem.. A pozatym zapewniam Cię że duzo ludzi na FORUM b. dobrze umie ortografię ... ale jak się pisze na klawiaturze to nie kazdemu chce się co chwile przycisk "Alt" wciskać .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 10:08   

Wkurzasz mnie polonistko.
Jesteśmy nastolatkami (uf.. właśnie się przełamałam).
Jeśli masz zamiar nas osądzać o niepoprawną pisownie idź z tąd.
Nam się nie chce pisać poprawnie, bo to nie w naszym stylu.
Uczymy się najwięcej w szkole a tu - odpowiadamy na pytania.
To nie forum poprawnej pisowni tylko o dzieciach i nastolatkach.
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieki ze mnie tak dzielnie bronicie heh...wielkie dzieki

a do polonistki : Hejj moge pisac roza przez u otwarte i rz i tobie nic do tego...moze to wredne powiedzenie i oburzysz sie ze "dzisiejsza mlodziesz" uzywa wulgaryszmow ale co tam.... nie poprawiaj nas bo to nie forum "ortografia" ani nic takiego tylko forum na ktorym staramy sie pomagac innym. Jesli chcesz zmienic moderatorke dzialu "psy i koty" na inna to napisz do "Toja" z argumentami....wiem ze nie jestem najleprsza moderatorka, bo mnie ponosi czasem ale na pewno swiat nie przestanie istniec kiedy sie pomyle i to tym bardziej pisowni dotyczy. Pa!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 16:43   

Blanka mam głupie przeczucie, sprawdź IP polonistki i Fifuni. Może to tylko głupie przeczucie.
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

brawo elfkanenar trafilas...a wiec to tak Fifuniu/Polonistko... nie masz sie czego czepiac tak?? Ale nie chcesz tez aby ktos wiedzial...

Powiem ci jedno! Wstydz sie! Mnie oskarzasz o brak dojrzalosci?? To smieszne...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |