| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Nadeszła ta chwila...
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 19:31   Nadeszła ta chwila...

Dlaczego!

Poszłam do toalety zrobić siku. Gdy wzięłam papier i się 'tam' wytarłam, ujrzałam krew zmieszaną z małą ilością wydzieliny. Czy to miesiączka? Na majtkach nic nie ma. Może to dopiero początki... na pewno. Zawsze miałam tak strasznie obfitą wydzielinę śluzową, że przemakała mi przez majtki i na spodnie, ale one na szczęście mi nie przemakały. Więc to mnie też nie bolał wyrostek robaczkowy, na który narzekam od ponad miesiąca. Najwidoczniej bolał mnie jajnik. Ja ze wzrostom koło 150 cm lub już tyle mam, zostanę takim kurduplem! Może i będę rosła, ale powoli i tylco co najwyżej 8 cm Sad
Dlaczego akurat teraz, a nie za rok! Inne dziewczyny mają 3 lata wydzielinę śluzową i jeszcze nie mają miesiączki. Ja mam prawie dwa lata. W styczniu już będą 2 lata Sad
Ale dlaczego akurat teraz! No dlaczego! Chodzę do II gimnazjum, co większość na tym forum to wie, ale jest już sporo nowych forumowiczów, więc powiadamiam o tym. To w liceum pójdę jako 'liliput'? Nie no, może nie liliput, bo oni mają poniżej 140 cm wzrostu, a i tak będę tym kurduplem... Uda mi się osiągnąć te wymażone 160 cm wzrostu?
Przejdź na dół
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najwidocznij tak... to jest okres jak możesz powiedz mamie , może zaczynała Ci lecieć i nie zdążyła zabrudzić majtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 19:34   

Troche trudno powiedziec. Moze urosniesz 10 cm, moze wcale. Ja np. tez jestem bardzo niska (155 cm) i od roku nic nie uroslam.
Powrót do góry
ewqq-nzlg
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 19:34   

Nie wiem czy to miesiączka, bo sama jestem ciekawa jak to wygląda. Ale to może być to. Jesteś już prawie dorosła. Zasięgnij porady doświadczonych koleżanek. A jeśli to okres - serdeczne gratulacje!!!
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 10:52   

Miesiączka nie ma aż takiego wpływu na wzrost. Ja długi czas nie rosłam, a jak mnie osotatnio wycignęło w górę od razu 1cm to myślałam, ze się popłaczę z bólu, ruszać się nie mogłam, wszystkie kosci mnie bolały
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 11:40   

Miesiączka nie zatrzymuje wzrostu. Może go jedynie spowolnić.
Poza tym jeżeli to byłaby prawda, to ja powinnam się załamać (chce być modelką, a musze miec 174 [mam 169]).
I nie przerażaj się tym - to jest tylko co miesiąc, TYLKO! A pomyśl także, że stałaś się kobietą, że możesz już zostać matką Wink Nie przejmuj się ! Smile


PS. Ja wydzielinę miałam dokladnie rok Wink
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 11:48   

No niby okres nie zatrzymuje wzrostu, nie? Hehe, ja miesiączkuję od 4 lat i nie urosłam od tamtej pory ani milimetra. Wciąz mam 1.63. Mam nadzieję, że urosnę jeszcze chociaż z 5 cm... Shocked
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja od pol roku miesiaczkuje, i uroslam przez ten czas 7 cm!!!! przez same wakacje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to nieźle ja przez wakacje urosłam gdzieś tak 2 cm . mam 166cm i chce mieć co najmniej 170 Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:53   

W wakacje się dużo rośnie - zazwyczaj. Ja urosłam 6-8 cm Razz Przez same wakacje Twisted Evil
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 18:37   

Ooo.... zazdroszczę Wam. Ja mam tylko 146, ewentualnie 147 cm wzrostu. Dziś była na cmentarzu i zaczęło mi coś lecieć. Przez noc ani śladu. Przestraszyłam się - miesiączka. Jak widzę, pare osób urosło w ciągy wakacji dużo centymetrów, a ja od zeszłej zimy tylko 5 cm. Czy będę mieć conajmniej te 160 cm wzrostu? Tak bardzo bym chciała...
Co będzie, jak zostanę tego wzrostu do końca życia. Czy ktoś mnie zechce? Czy będę mieć na przykład męża? Czy mnie ktoś pokocha?

Gabrielen napisał/a:
A pomyśl także, że stałaś się kobietą, że możesz już zostać matką


Hmm... chciałabym mieć w przyszłości męża i dzieci. Ale jak wcześniej napisałam: 'Czy ktoś mnie zechce?'. Ja mam 146, 'ewentualnie 147' cm wzrostu. Czy w ogóle ktoś mnie pokocha? Chyba raczej jak mi się wydaje - nie Sad
Inne z Was rosną po miesiączce, inne nie. Więc nie wiadomo, czy ja urosnę. Zawsze rosłam wolno, więc pozostaje tylko jedna nadzieja: czy urosnę?

No dobra... powiedzcie mi teraz wszystkie (te, które powiedziały, już nie muszą, bo już wiem ile mają wzrostu, bo napisały) ile macie wzrostu...
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 18:39   

Femme Fatale napisał/a:
No niby okres nie zatrzymuje wzrostu, nie? Hehe, ja miesiączkuję od 4 lat i nie urosłam od tamtej pory ani milimetra. Wciąz mam 1.63. Mam nadzieję, że urosnę jeszcze chociaż z 5 cm... Shocked


A ja jestem po 4 latach od pierwszej miesiączki, i urosłam ponad 15cm.
KleO, powiedz mamie. Nasze rady nie są precyzyjne, bo nie widzimy tego co ty tam znalazłaś. Ale wydaje mi się, że to są początki. Ja miałam podobnie.

EDIT: Ja mam 176cm, gdy miałam pierszą miesiączkę miałam 161/162cm. Smile
Spoko, nie wiadomo czy zatrzyma ci się wzrost! A nawet gdyby - nie wiesz, że małe jest piękne? Słuchaj, ja wolałabym mieć te 10cm mniej.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 18:52   

Hmm... a ja bym wolała mieć 10 cm więcej, a dokładnie 14, bo chcę mieć 160 cm wzrostu (conajmniej)...
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 20:19   

KleO - małe jest piękne! Mój brat ma 180 wzrostu, a jego dziewczyna 145 Razz I za rok biorą ślub... Na pewno Cię ktoś zechce... Dorośli rozumują inaczej - przede wszystkim (zazwyczaj) patrzą na charakter Smile 3m się :*
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 20:22   

Na prawdę Twój brat ma 180 cm wzrostu, a jego dziewczyna 145? Nie zmyślasz? Trochę nie chce mi się w to wierzyć...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |