| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Wreszcie... :)
Autor Wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 15:10   Wreszcie... :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc tak...
Wczoraj się kąpałam i poprosiłam mamę, zeby mi umyła plecy (sama niestety nie dosięgnę). No i ona powiedziała, ze w Kauflandzie (nasz super market) widziała takie małe staniki, nie usztywniane. No więc ja spytałam czy mi kupi. Ona na to, ze jak pójdziemy i zobaczymy czy coś takiego.
Super ! Jak siedziałam wtedy w wannie (jeszcze przed przyjściem mamy) to myślałam czy ją poprosić i kiedy(o stanik). Poprostu tak jakby czytała w moich myślach.biggrin
Pewnie namyślałabym się miesiąc zanim poproszę... Cieszyłam się jak małe dziecko.
Dla mnie stanik to następny krok w dojrzewaniu, bardzo chciałam go mieć, ale nigdy nie myślałam, ze mama sama mi go zaproponuje. Jeszcze go nie kupiłam, ale juz niedługo.
Teraz mam satysfakcję, ze mama pozwala mi go nosić, bo przeciez sama zaproponowała.
Więc warto było czekać...
Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze warto ja sama poprosilam i nawet nie wiem ile bym musiala czekac zeby go dostac a kupilam jak bylam w 5 klasie
super ze sie cieszysz ja tez podzielam twoje szczescie
fajna masz mame Razz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więć masz 12 lat?... Bo mi mama kupiła stanik jak miałam 8 lat (zerówkę) jak miałam 9 zaczełam nosić aa a teraz mam A ...Cieszę się że się cieszysz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gratuluję ! :]]
Sami ... nie wazne ile ma lat... po co w wieku 8 lat gdy jest sie "płaskim " kupywać i nosic ... ?
Ja bym nigdy nie poprosila mamy aby mi plecy umyła ... nie to że się wstydze ... chociarz to prawda .. ale nie jestem na tyle z mamą związana ... Wątpie czy by mi umyła ... prawie codziennie się z nią kłoce :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sami-a moja siostra bliźniaczka zaczęła nosićstanik w wieku 10 lat, choć w wieku 8 miała już AA. I co? Podskoczysz? Rolling Eyes

Ja właśnie dzisiaj założyłam stanik. Nie wiem po co Rolling Eyes Nie wiem własnie jaki mam rozmiar,miedzy AA a A....Założyłam bo uznałąm,że co będę czekać...Staniki leżą w szufladzie i leżą...A jutro mam badania okresowe może mi się uda namówić ją,żeby nie zdejmować stanika Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 11:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
...A jutro mam badania okresowe może mi się uda namówić ją,żeby nie zdejmować stanika Rolling Eyes

Mroweczka nie uda Ci się .. ona musi zobaczyc czy wszystko jest ok ... czy dobrze dojrzewasz ... i może Ci mostek sprawdzi ...
Ale nie ma się czego wstydzic Wink ona się naogladała juz ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 18:15   

Ja nie przepadam za stanikami, ale chyba zaczne je nosic, bo dzis na wfie odkrylam, ze to niezbyt przyjemne uczucie, gdy biust ci podskakuje Razz
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No,rzeczywiście niezbyt przyjemne...ja zaczęłam nosić w wieku 12 lat...wtedy miałam rozmiar e...chyba AA(mniejszy od ARazz)A teraz mam duże Bbiggrinbiggrin:DTylko uważaj na materiał stanika,bo na niektóre możesz być uczulona...może nie uczulona,ale twoja skóra może różnie reagowaćbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 19:08   

Ja gdy pierwszy raz założyłam biustonosz, miałam chyba z 9 lat. To była zabawa ;D Bawiłam się z koleżanką i kolegą w big bradera, i sobie go w dodatku wypchałam... papierem toaletowym, i to w kolorze niebieskim czy zielonym i pachnącym. Ojjjj... jak swędziało ;( Miałam uczulenie, ale dzień później założyłam znów i spodobało mi się. Chiciaż się zwijał, był bez ramiączek i nie usztywniany. To był pierwszy mój i mojej siostry stanik. Później dostałam od siostry jej kolejny stanik. Tym razem koronkowy. Ojjj... znowu uczulenie. Tym razem na koronki. Później przerwałam moją przygodę z biustonoszem. Wróciłam do tej "mody" w czwartej klasie, tak w zimie czy na wiosnę. I od tamtego czasu noszę. Na początku mama kupiła mi (na dzień dziecka, nie dostałam wcześniej bo bym umarła z ciekawości czy mi kupia mój wymarzony prezent) taki biały z niebieską obramówką z króliczkami na miseczkach, usztywniany, no i taki zaokrąglony przy "biustowym wcięciu" którego jeszcze nie miałam ;) Nastpnie kupiłam sobie inny, nie usztywniany za kieszonkowe. Następnie mama kupiła mi na wesele siostry taki nieusztywniany i biały z kokardką. Następnie dostałam taki różowy z pszczółką na miseczce, który obecnie jest na mnie idealny. Następnie dostałam taki żółty, taki sam jak różowy, tylko większy. Teraz mam dostać kolejny z serii z pszczółką, tylko że niebieski. Widziałam na rynku - śliczny. Pozdrawiam, i życzę wytrwałości w przyzwyczajaniu się do noszenia biustonosza!!!
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem,że nie ma się czego wstydzić no ale...no ale...no ale jednak Mr. Green A nam chciała sprawdzać tylko,czy mamy dobra psotawę,po co jej było,żebyśmy zdejmowały staniki?Rolling Eyes
Nena ja własnie miałam takie głupie uczucie na wf-ie dzisiaj bo miałam stanik Rolling Eyes Nie wime,hyba nie bede nosic...Może lepiej jest jak się ma duże piersi i wtedy zakłąda sie stanik na wf ale ja jestem PŁASKA powtarzam PŁASKA i mi było niewygodnie ;(

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ta co ma najlepszą matke
Gość
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 18:23   

Nie chcem cie bie tutaj obrażać, ale czy to nie głupie zęby mamtka myłw córce plecy???Ja mam 13 lat i sobie sama kupuje staniki, masjtki, spodnie, podpaski, TOP-y, stringi, bohserki, tampony, nmo dosłownie wszystko.Prosze starszą o kase, ona pyta sie ile mi trza i mi daje... Czy tak nie jest wszędzie???Czy to matka mówi wam, co,jak i kiedy???

Wstyd,(nikogo nie chce obrażać)

"Mami-córeczki" hahaha :lol:
Powrót do góry
Claudia
Gość
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 18:41   

Ja własnie bym tak nie chciała zebym sobie sama kupywała i radzila! mama ze mną gada i wogóle mi kupuje chodze z nia do miasta i sie ciesze! i jestem mami córeczką i co z tego ! chociaz mam poczucie ze mnie kocha ja ją i jest spoko
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja chodze do miasta z mamą najczesciej w sobote... bo tak to wogule nie ma czasu.
Wole zeby ona mi staniki kupywała ... bo ja tam nie znam się na rozmiarach ;p
Oczywiscie jak tylko moja mama rano wstanie .. bo jak sie uprze to do 12 spi .. ;// i nie rozumie tego że corce sie spodnie przecierają ... No ale bez przesady Razz nie jest taka zla ;] Moze dlatego tak mnie ona wqrzza bo dorzewam psichicznie ... niewiem .. Smile)
"Ta co ma najlepszą matke " mi mama też nie myje pleców .. wstydzilabym sie :pp Mam szczotkę do plecow...ale rzadko się nią myje ... przeciez na plecach sie nie brudze ! Razz
Claudia ... to że ta z najlepszą matką nie chodzi z mamą do sklepu bo ubrania to nie znaczy że mama jej nie kocha !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do tej TA CO MA NAJLEPSZĄ MATKĘ:

Widać, ze pewnie twoją mamę nie interesuje co kupujesz.
Nie wiem czy to az tak dobrze Confused

Co z tego, ze poprosiłam o umycie pleców...
Nie widze adnego problemu, ale ty widocznie widzisz ! Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Młoda popieram Cię to nic złego Wink Przecież nasze matki i ojcowie dali nam życie , mama urodziła i dzięki nim jesteśmy tu na świecie Smile Ja akurat nie mam takiej mamy do daje kase i rób se co chcesz , mimo , że mam 12,5 lat to sie tule do mamy chodzę z nią do miasta i wogóle się tego nie wstydze biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |