| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Czy lubicie swoich nauczycieli??
Autor Wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 16:51   Czy lubicie swoich nauczycieli?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy luciecie swoich nauczycieli?? Mr. Green Jeśli tak, to którego najbardziej. Ja osobiście lubie panią od informatyki, pana od W-F oraz panią od polskiego. Moją wychowawczynię średnio lubię, ale nie jest najgorsza Wink

_________________
zazulita
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja raczje nie lubie nauczycieli którzy mnie uczą, osobą którą najbardziej lubię w mojej szkole ejst pani pedagog/psycholog. Jest stosunkowo młoda, da się z nią porozmawiać na jakikolwiek temat, rozmawia się z nią po prostu na luzie, pewnie gdyby nie to że to ejst szkoła mogłybyśmy się do niej zwracać "per ona" ale niestety lekcja to lekcja, szkoła to szkoła. a babka b. b. fajna =)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lubie wychowawce , katechete oraz naauczyciela do jezyka polskiego.
Jedyni z jakimi da sie pogadac ;P.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 19:55   

To może ja powiem najpierw kogo nie lubie, bo będzie tego więcej Razz Więęc... Nie lubie; techniczki, fizyczki, matematyczki, katechetki, informatyczki, wuefistki... A lubie... Moją biologicę, choć biologii nie lubie biggrin
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie kilku nauczycieli... Nie nadwidzę pani od techinki !! Evil or Very Mad
Zero tłumaczenia + duzo zadawania= przechlapane Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 21:55   

kolezanka z 2 klasy(ja jestem w 1)mowiła ze baba od chemi jest tragiczna i ie umie tłumaczyc...Tragiczna jest owszem ale dobrze tłumaczy.GOrzej z babą od matmy.Ta to dopiero przychlast
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 02 Paź, 2004 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię:p. od fizyki,matematyki,biologii,polskiego,angielskiego...W sumie nie lubię tylko geograficy. Ale najbardziej lubię fizyczkę. Ma super teksty Smile Very Happy Mr. Green Np.
-Kiedyś to nie było takiego chudego dna butelki...Bo teraz to jest cieniutkie szkło...A KIEDYŚ TO TAKIE KURNA GRUBE BYŁO!
-Teraz zrobimy doświadczenie.Mam tutaj substancję...o kurna,wyleciało mi!
-No nie gadajcie tyle! Ale jesteście brzydale!
-Eeee...Niunia w trzeciej łąwce! Nie odwracaj się! Bo cię znielubię!
Dużo można by było jeszcze wymieniać Mr. Green Jest świetna! Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Domelia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 2
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:28   Re: Czy lubicie swoich nauczycieli?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm..... Ja to najbardziej lubię facia od W-F i on zresztą też mnie lubi... Więc jak moge nieodwzajemnić jego uczuć. Ale moja wychowawczyni jest spoko ma niezłe dośwatczenie w tymco robi. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1268688
Noid
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:31   

Ja najbardziej lubię facetkę od fizy, spoko babka, na jej lekcjach możemy robić co chcemy (od słuchania lekcji po grania w karty Razz) A najgorsza jest od polaka, tragedia Twisted Evil
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Najfajniejsza jest facia od chemi no poprostu zajeb***
i dyrka Gimnazjum tez jest swietna uczy polaka ale nie moją klasę
Superowa jest też Matematyczka, facia od angola, facet od muzyki Wink
I dwaj wysportowani panowie od wuefu, którzy mnie niestety juz nie uczą
A moją klase uczy facet z wielkim brzuchem którego niecierpię w temacie "Rysunki" w dziale fotografie jest pierwsza część komiksu z jego udziałem Smile

Pozatym resztą pań od angola tez jest swietna facetka z biblioteki i ruska ... i wiele wiele innych

Nie cierpię Historyczki ! i to tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 06:48   

Witam.
Ja mojego historyka nie zamieniłbym na żadnego innego. Po prostu złoty facet, zna sie na tym co robi, umie tłumaczyć i świetnie ubarwia lekcje. Jak mu się wyrwie "[cenzura]" lub "morda", ew. "[cenzura]" to jest tylko śmiesznie. Wink Lubię też moją wychowawczynię, czesto się z niej śmiejemy na lekcji. Chemiczka nie jest zła, polonistka też...Pani <lol> od angielskiego to najładniejsza nauczycielka w szkole, ale trochę wredna. Tak minimalnie. Wink . Facet od w-fu daje dużo luzu...W sume wszystkich nauczycieli lubię.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 12:45   

Ja nie mam ulubińców ale najfajniejsza to pani z angielskiego i polskego taka moze byc:) a reszta ujdzie w tłoku no jeszcze pani z wfu a i z gegry hehe:)
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie od infy bo jak ją poprosimy żeby nie robila klasówki to nie robi
od fizy bo można wszystko żywcem z książki spisać na klasówce i ona i tak nie zauważy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie prwaie wszystkich nauczycieli. Niektórzy są wredni, ale da sie życ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 17:59   

Najbardziej lubię historyka


Ostatnio zmieniony przez justka007 dnia Czw 31 Mar, 2005 13:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |