| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
ankieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Ola
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 20:29   ankieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dlaczego kochacie zwierzaki? :love6:
Przejdź na dół
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 13:20   Bo... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zwierzątka są słodziutkie, ja niewiem co by było na tym świecie jak by nie było zwięrząt Sad

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 15 Lip, 2004 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po prostu...BO TAK. Zwierzęta to przyjaciele,czasami lepsi niz ludzie. Mój pies zawsze widzi,kiedy mi smutno,pociesza mnie,bawi się ze mną. Nie jest zabawką-żyje,czuje. Kocham go on mnie też,czuję to. On nigdy mnie nie zdradzi,nie wyśmieje mnie,nie wygada mojej tajemnicy(to chyba oczywiste Wink ). Szkoda,że nie może mówić bo chętnie bym sobie z nim porozmawiałaWink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Mróweczką... pies ( i inne zwierzaki też) to zdecydowanie najlepszy przyjaciel. Ja z moją suczką jesteśmy ze sobą strasznie związane... nie wiem co zrobię jak kiedyś zdechnie (narazie ma 8 miesięcy, więc o tym zanadto nie myślę, ale kiedyś nadejdzie to napewno). Mogę powiedzieć jej wszystki ! Wink A ona patrzy na mnie tak jakby wszystko wiedziała ! No i jeszcze lubię się nią zajmować, czesać ją, bawić się z nią, wyprowadzać na spacery, dawać jej jeść... wiem, że jest ode mnie całkowicie zależna... To tak jakbym miała dziecko. Love No i mówię na nią "moja mała córeczka" Wink biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kocham zwierzaczki za ich przywiązanie do ludzi, i za to ze po prostu są.. sama miałam dwa psy z którymi byłam bardzo zzyta (jednak z tym pierwszym byłam bardziej) strasznie rozpaczałam po utracie obydwu, pierwszy zdechł mając niecałe 3 lata drugi miał nicałe 2 ==( okropnie....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 17:55   ...

Bo są piekne, słodkie, milutkie, można się znimi bawić... Najbardziej Love KOCHAM Love koty tylko dlaczego tak szybko umierają?!?!?!?!?!?!?!?!? Sad
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Sie, 2004 11:00   

Kocham zwierzęta, bo nie są ludźmi, nie wyrządzają krzywdy bez powodu, nie niszczą przyrody... i są wierne
Powrót do góry
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 09:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za to ze sa.

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
Psiara Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Wrz 2004
Posty: 14
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko zwierzeta obdarzaja nas prawdziwa miloscia. Robia dla nas tak wiele, szkoda tylko, ze niewiele ludzi potrafi to docenic. Od zierzat mozemy tyle sie nauczyc. Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7210630
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moją miłość do zwierząt wzmaga to, że ich nie mam(no może tylko rybki).
Dużo o nich wiem, czytam (głównie psy i koty). Zawsze chciałam mieć czworonoga...
Kocham je za to, że są przedewszystkim wierne. Nie tak jak niektórzy ludzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Czw 30 Wrz, 2004 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kocham zwierzęta za to, że są strasznie miłe i bardzo ładne Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie naszej planety bez zwierząt!
Mój pies np. bardziej mnie zrozumie niz moja przyjaciółka. Poda łapę , można się do niego przytulić , pobawić , wyjść na spacer -- kocham go za to że JEST. Love Razz I nie ważne czy jest ładny czy brzydki - zawsze go będę kochać. Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |