| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Spódniczki
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2003 15:37   Spódniczki

Cześć dziewczyny. Wkrótce maj (no jeszcze trocszke:)), ciepła pogoda... i z wiazku z tym mam do was takie pytanie. Czy lubicie latem chodzić w mini? Czy może wolicie krótkie obcisłe spodenki? Jeśli juz decydujecie się na krótkie sukienki i spódnice nie przeszkadza wam to, że chłopaki ogladają wasze majteczki, bo przecież nie zawsze udaje sie nam to ukryc? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Przejdź na dół
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2003 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja z chęcią się wypowiem:
- po pierwsze i najważniejsze ten dział niejest odpowiedni na tego typu pytanka , powinnąś/eś umieścić swój post w bardziej pasującym tematycznie miejsu , czyli dziale np. "MODA"

- po drugie , żyjemy w czasach gdzie większąść dziewcząt woli nosić spodnie lub spodenki (rybaczki) , a jeżeli sięgają po spódniczki lub sukienki to zazwyczaj dlatego ze niewypada wyśjć w spodniach

- po trzecie , ja wolę nosić obcisłe spodenki (latem) , wynika to głównie z komfortu , można usiąść w pozycjii jakiej nam się tylko podoba , i ogólnie są bardzo wygodne , no ale i spódniczke zdarza mi sie założyć , i wcale niewstydze się tego ze widać majteczki , w końcu każdy je nosi Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 06 Mar, 2003 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja tradycyjnie wywalam ten post z dojrzewania i wrzucam do mody.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justyna ;)
Gość
PostWysłany: Wto 25 Mar, 2003 14:40   

ja jestem tego samego zdania co Nastka, jeśli chcesz ubrać spudniczkę to nie możesz usiąść tak jak ci się podoba, bo wiesz że może ci widać majteczki, ja z reguły wole nosić spodenki lub rybaczki bo wtedy wiesz że możesz usiąść jak chcesz. Ale nie ras zdarza mi się zakłaać spudniczkę.
Powrót do góry
GoMati Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 37
PostWysłany: Pią 28 Mar, 2003 23:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jako chłopak uważam, że trochę na tym polega Wasza kobiecość. Przecież chłopacy któzy Was pierwszy raz widzą zwracają w pierwszej kolejności na urodę. Jeśli dana dziewczyna jest ładna to znaczy że mżna ją bliżej poznać i może coś z tego wyjdzie. Dziewczyny nie będą siem za Tobą oglądać ale może będziesz miała populację wśród cłopców! Więcej nie będe pisał bo możecie mnie źle odebrać [ Razz ] a przecież nie o to chodzi.

_________________
Drzewa płaczą i umierają ale ty tego nie słyszysz - Moro
Jesteś przeklęty? Cały świat jest przeklęty. - Mnich

Hayao Miyazaki - Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gwiazdka
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 58
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 17:45   .... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka!! Nie wiem po co zadajesz takie pytania ale mogę ci powiedzić że dziewczyny zdecydowanie wolą krótkie spodenki biggrin najlepiej jensowe. Mogą w nich robić prawie wszystko i nie muszą sie martwić że jakiś palant gapi się na ich majtki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 13:36   JEANSY Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ZDECYWODAWIE JA WOLE KROTKIE JEANSOWE SPODENKI!!!!! :D

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wicherek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 34
PostWysłany: Pon 21 Kwi, 2003 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W spodenkach i spodniach jest o wiele wygodniej. Mozna biegać, skakać, schylać się nie myśląc o swoich majtak, które wszyscy mogą zobaczyć. Zresztą to nie jest przyjemne (chyba, że dla jakies kokietki). Wyobraź sobie, że pochylasz się w spudniczce, wszyscy się na ciebie gapią i przy okazji znajdzie sie jeszcze jakis człowiek, który zacznie komentować coś na temat twojej bielizny lub jeszcze gorzej, klepnice cię w pupę. To są przecierz bardzo intymne miejsca, każdy powinien choćby tylko czuć sie zakłopotanym w takiej sytuacji. A najlepiej się czuję w wodzie w stroju kompielowym biggrin Ciao Mr. Green

_________________
Szalona Panna Wicherek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście bardzo lubię chodzić w spudniczkach, ale chodzę w nich rzadko, bo (niektórzy) chłopcy ciągle się na mnie patrzą... To wcale nie jest przyjemne !!! Confused Sama odkryłam świetny rodzaj spudniczek, taki, który pomaga na widoczne majteczki, dlatego też nie mogę zgodzić się z NaStKą. Otórz taka spudnica nazywa się: biggrin spudnico-spodnie biggrin
Wiem, że brzmi śmiesznie, ale jest naprawdę super. Pod supernowoczesną spudniczką znajdują się... tak... krótkie spodenki (!!! biggrin ), których kompletnie nie widać !!! biggrin Kupiłam ją nad morzem, latem, ale jest świetna do chodzenia w niej też zimą. (Oczywiście latem)Można też ubrać tylko strój kąpielowy a na niego nałożyć spudnico-spodnie !!! biggrin
Fajne, prawda ??? Bardzo polecam !!!

Paaaaaa, paaaaaaaaaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sukienke zalozylam trzy razy w zyciu... Hehe, na komunie potem na studniowke a ostatni raz na slub Smile A spodniczke to chyba tylko raz, na pierwsza randke z moim mezem. Nie mialam problemu ze bedzie mi widac bielizne po spodniczka byla do kolan, tyle ze miala wysokie rozciecia po bokach Smile Jak bylam mlodsza, tak jak Iska chodzilam w spodnico-spodniach. Modne, wygodne i nie ma zadnego problemu z siadaniem czy schylaniem sie Smile A teraz chodze tylko w spodniach, najlepiej bardzo niskich biodrowkach biggrin Cool

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście bardzo lubię chodzić w spudniczkach, ale chodzę w nich rzadko, bo (niektórzy) chłopcy ciągle się na mnie patrzą... To wcale nie jest przyjemne !!! Confused Sama odkryłam świetny rodzaj spudniczek, taki, który pomaga na widoczne majteczki, dlategoteż nie mogę zgodzić się z NaStKą. Otórz taka spudnica nazywa się: biggrin spudnico-spodnie biggrin
Wiem, że brzmi śmiesznie, ale jest naprawdę super. Pod supernowoczesną spudniczką znajdują się... tak... krótkie spodenki (!!! biggrin ), których kompletnie nie widać !!! biggrin Kupiłam ją nad morzem, latem, ale jest świetna do chodzenia w niej też zimą. (Oczywiście latem)Można też ubrać tylko strój kąpielowy a na niego nałożyć spudnico-spodnie !!! biggrin
Fajne, prawda ??? Bardzo polecam !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 24 Kwi, 2003 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry, że dwa razy wysłałam ten sam post !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Kwi, 2003 07:04   

Ja bym wolała chodzić w spodenkach. Wiecie...przyznam się Sad Wstydzę się chodzić w króciótkich spodenkach i mini spódniczkach. Ja się wstydzę, bo jestem chuda Crying or Very sad i na dodatek niska, a mam 12 lat Crying or Very sad
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 25 Kwi, 2003 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Cię KleO. Ja też jestem strasznie chuda. Ale co z tego !?! Te dziewczyny, które są tęgie powinny nam zazdrościć, prawda ?!? Więc nie przejmuj się, możesz z powodzeniem nosić spudniczki !!! biggrin biggrin biggrin

Paaaaaaaa Wink paaaaaaaaaaaa biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akwarelka
Gość
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 20:51   

Wiecie ja tez jestem chyda, ale chcialabym nosic krotkie spodniczki i spodenki latem. Ale sie wstydze! Dlatego w lato (jak juz musze) nosze spódniczki do kolan i rybaczki. Ale kiedy widze dziewczyne w krótkich spodenkach to az mnie skręca z zazdrości Sad no ale cóż, nikt nie jest doskonały Smile[/quote][/list]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |