| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pomysł
Autor Wiadomość
Anużk@
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 14:04   Pomysł

Cześć! Mam pomysł utwurzmy taki temat NAZSE RODZEŃSTWO tu możemy się pochwalić swoim rodzeństwem czekam na akceptacje. :-D
Przejdź na dół
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niektórzy nie maja lub nie chca sie chwalic swoim rodzeństwem............... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA nie mam za bardzo czym sie chwalić ... no moze tylko bratem Wink
Siostra- 11 lat , głupia gowniara , pyskata , co 2 dni zmieniająca przyjaciolke , lizus , caly czas skarzy .... :/
Brat- 14 lat , wyluzowany.. nie skarzy , o 100% lepszy od siory.... zawsze zrozumie;) Tylko jedyne co mnie w nim wqrza to przyprowadzanie calego osiedla do domu:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 17:12   

Ja też nie mam czym się chwalić - nie mam rodzeństwa Wink
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 18:45   

Ja też nie mam. A więc ten temat jest wedlug mnie nie potrzebny
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. ja mam sie czym pochwalic =P wielkie 18-letnie nie wiadomo co z dlugimi wlosami zwane moim bratem =) imie jego to Lukasz =) a pseudo to Pan_Feanor (równiez zarejestrowany na forum Wink) wkurzajacy, denerwujacy, wpadam przez niego w chisterie, schizofremie itp. itd. ale za to dobry z niego kumpel (czasami ale nawet czesto) nie zadko mily i pomocny braciszek (ale pieprzony* donosiciel =/) zabieral (kieyd jeszcze nie miaBam pozwolenia od rodziców) mnie na koncerty, zaprosil mnie na swoje urodziny Wink (a o dziwo niewielu znam takich którzy to robia)przedstawia mi i mnie swoich znajomych, ciekawie sie z nim rozmawia, ma ciekawe poglady, interesuje sie w b. duzej mierze tym samym co ja, sluchamy podobnej, jak nie tej samej muzyki =) po prostu (prawie) wsyzstko co mozna sobie wyobrazic Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie tak
Aga-13 lat,bliźniaczka(niepodobna). Eh...Nie chce mi się tłumaczyć. Tylko 4 lata chodziłyśmy ze sobą do klasy,teraz jesteśmy w innych szkołach. Strasnzie pyskata,też zmiania przyjaciółki jak rękawiczki...Mówie coś do niej normalnie musi odwrzeszczeć i wielka afera Rolling Eyes Nie cierpię jej!!! Rolling Eyes
Kamila- 17 lat, 2 kl.liceum. O wiele lepsza niż Aga(fajniejsza). Choc z deczka się rządzi ale i tak ją lubię Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tia...ja i mam się czym 'pochwalić' i nie:P
(napierw nie:P)
17 letnia siostra Kaśka- dzień w dzień się kłócimy, ona nawet jak mi coś tłumaczy, to takim tonem że normalnie żal nie odpyskować, i mówi to tak że na mnie zwala wszystko, że ja jestem głupia, beznadziejna, przemądrzała i nie wiem co jeszcze...


24 letni brat Piotrek:P Z nim da się dojść do porozumienia, choć czasem można go wkurzyć a tego lepiej nie zkomentujęRolling Eyes . Gra on w teatrze "a"...ostatnio(wczoraj 3.10.04) występował w 'Genesis' może ktoś słyszałRazz fajne było:](na szczudłach sporo się działo)... Cóż...nie przepada za końmi...z tego co pamiętam to czasem(to było 2 lata temu...)nas zawoził na konie, a w stajni był tylko raz. Rolling Eyes Rolling Eyes Aha...i już nie ma go w chałupie, bo się wyprowadziłRazz

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moi bracia maja po 20 cos lat w tym jeden mlodszy o rok Razz Ile dokladnie maja nie wiem bo sie nie interesuje ;D.
No i ogolnie lubie z nimi gadac i obrzucac sie epitetami badz jakimis zabawnymi tekstami z filmow biggrin.
Ale najbardziej to lubimy zartowac :]
Rozmow ciekawych nie mamy bo mamy te same poglady. Ja slucham troche muzyki braci a oni troche mojej. A kolegow ich znam czy chcem czy nie bo ciagle ich pelno w domu i siedza u mnie w pokoju i przeszkadzaja mi grac Mr. Green .

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje rodzeństwo...
Szkoda gadać...
Siorka 7 lat
Brat 11 lat

Siostre lubie bardziej. Z Matejem (mój braciak) ciągle się obzywamy i nazywamy głupkami itp.

Ola te denerwuje
,, Natala pobawimy się lalkami??"
Nie wytrzymam...

I wszystko trzeba dzielić na 3 Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Claudia
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 16:23   

Mam siostre 19 lat..zadko bywa w domQ..szkoła chlopak ale i tak ją kocham..no prawda bijemy się wyzywamy ale pogadać z nią idzie na wszystkie tematy .. ale prawde mówiąc chciała bym młodsze rodzenstwo .. nie że jak bym miala bym zmieniła zdanie napewno bym chciała bym bawiłaaa..lubie male dzieci ;) by mi przeszkadzala w lekcjach..odprowadzała bym do przedszkola do szkoły :D bym się opiekowała :D moze zdawac sie głupie ale tak jest;P
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Claudia ... teraz tak mówisz ... U mnie w domu kiedys był tydzien kuzyn . mieszkal .. bo jego rodzice gdzies tam wyjechali.. I oczywiscie ja musialam się nim zajmować bo niestety w tym czasia moja mlodsza siora wyjechala na zieloną szkołe ... a brat ... oczywiscie nie dał sie ;/
To był strazny tydzien ... takie małe dzieciaki (przedszkole , podstawowka 1,2 ) (sory jak kogoś obraze Razz) są najgorsze .. No niewiem jak inne .. ale mój kuzyn ... rozpieszczony bachor Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 06:11   

Witam.
Rodzeństwo? Taak, żem posiadł takowe. Wink

O rok młodsza (13) siostra - Natalia. Ostatnio zauważyłem duży spadek natężenia kłótni i wyzwisk, chyba dorasta Wink Większy problem w tym, że mi kompa zajmuje. Czasem dojdziemy do porozumienia, czasem nie.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Anużk@
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 11:47   

Malvina a ja się z tobą nie zgadzam mam się czym pochwalić mam brata chodzi do przedszkola ma 3 latka i kogoś lepszego nie mogę sobie wyobrazićjest cool. Tak wogule to ma na imię Adaś jest super. A pozatym o dziwo czasami pomaga. :-)
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 23:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 3 braci... wszyscy sa spox... nie bardzo sie z nimi kluce bo 2 sie wyprowadzili z domu a jeden ma 3 latka:

1. Łukasz 3 latka
2. Dawid 23 lata
3. Patryk 35 lat

pa!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |