| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Pomysł
Autor Wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 06:42   

Nie mam się czym chwalić. A szkoda.... Confused
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anużk@ napisał/a:
Malvina a ja się z tobą nie zgadzam mam się czym pochwalić mam brata chodzi do przedszkola ma 3 latka i kogoś lepszego nie mogę sobie wyobrazićjest cool. Tak wogule to ma na imię Adaś jest super. A pozatym o dziwo czasami pomaga. :-)

Ale posłuchaj .. Twoj brat ma 3 lata .. a moj kuzyn 2 klasa . Zobaczysz jak to bedzie jak on bedzie mial ok. 6,7 lat ... zaczną się popisy .. przeklinanie ... bo takie male dziecko nie rozumie ze to nie ma sensu ... bedzie udawal kogos "wiekszego " niz jest ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O,boże!Jak mnie to dobija w małych dzieciach.Ostatnio się huśtałam z koleżanką na placu zabaw koło szkoły i nagle słyszę coś takiego-"Kur*a ,odpie****isz się???".Odwracam się,a tam dwaj chłopacy stoją (z 1,czy 2 klasy) i plują na siebie....po prostu....zatkało mnie??? Evil or Very Mad A co do rodzeństwa,to też posiadam:siostrę(23) i brata(26)Siostra sięniedługo wyprowadza,ale nadal ją lubię:DWczoraj wieczorem podeszłam do niej i powiedziałam-"A Ty chyba masz łaskotki,no nie????"I za częłyśmy się w ten sposób wygłupiać.A brat ciągle pracuje na kompie(grafik) i ciągle mnie woła-"Idka!Chodź!Pokażę Ci,co zrobiłem!"biggrinbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 20:02   

Ja mam 1 siore i 1 brata:


Siora Asia(24 lata) - Kłóci się i kłóci.................

Braciszek Michał (17 lat) - Da się z nim pogadać, jak narazie tylko dziewczyny zmienia
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 15 Paź, 2004 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
O,boże!Jak mnie to dobija w małych dzieciach.Ostatnio się huśtałam z koleżanką na placu zabaw koło szkoły i nagle słyszę coś takiego-"Kur*a ,odpie****isz się???".Odwracam się,a tam dwaj chłopacy stoją (z 1,czy 2 klasy) i plują na siebie....po prostu....zatkało mnie??? Evil or Very Mad


Idda ... tez tego nie znosze .... Ide sobie w szkole idzie jakiś bachor i pod nosem gada do siebie "K**** ale ta baba (chodziło chyba o nauczycielkę ) jest poje... " No bez komentarza ... :/
Ale wniosek jest jedny ... starsi koledzy uczą albo rodzice .. a oni powtarzają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ne jest to zbyt dobry pomysł bo jak moi poprzednicy już mówili, któs może albo nie mieć rodzeństwa albo nie mieć się czym chwalić.... nie to zły pomyusł... a w dodatku forum stworzono dla pomocy... a jak tu pomagać? Neutral

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 19:57   

Witam.
Anadriel, forum stworzono nie tylko dla pomocy Smile Są tu też różne kąciki zainteresowań, hobby i parę innych ciekawych działów.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 07:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam się czym pochwialić:
Mam trójkę duuuuużo młodszego rodzeństwa:
Asia (4,5 roku) - bardzo fajna, trochę za bardzo rozpieszczona, ale fajnie sie z nią wygłupia
Krzyś (3,5 roku) - strasznie uparty, krzyczy, wrzeszczy i się wścieka, ale czasami mnie rozbraja...
Piotrek (2,5 roku) - ma niepochamowane wybuchy agresji, ale jest taki malutki i słudziutki...

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
stotka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 17:17   

No cóż. Ja właściwie mam się czym pochwalić, hehe biggrin
Więc tak:
*bracia po 27 lat (bliźniacy) - Łukasz i Tomek
*siostra 28 lat - Sabina (bleee...)
Nie mieszkamy razem. Łukasz ma żonę i mieszkają razem w Krakowie (miasteczko studenckie), on pracuje na AGH. Sabina ma męża i urodzoną 17 lipca 2004 r. córeczkę, mieszkają... 200 km od nas. Tomek ma dziewczynę, mieszkają razem, a 10 września 2005 roku biorą ślub. Różnica między nami jest 13-14 lat - poprostu koszmar:P Pamiętam, że jak byłam mała, zawsze bawiłam się w pseudo-szkołę i malowałam po ich zeszytach (Łukasz oberwał 1 za moje bazgroł na jego zeszycie z matmy). I Łukasz najbradziej się mną opiekował, bawił etc. Tomek to jakby był moim kuzyne, buahaha Razz Robił jak musiał. A Sabina - o boże, horror Twisted Evil Zawsze się kłóciłyśmy, kradłam jej rzeczy, kosmetyki, lakiery do paznokci, chodziłam w butach (w niejednych połamałam obcasy) etc. Teraz, ponieważ ich nie ma, to... odwykłam od kłótni, docinek etc. Wink I... jestem z nich dumna, bo hehe, mieli do mnie cierpliwość jakich mało Razz

Koniec epopeji, można się obudzić Wink
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 21:58   

Rodzenstwo haha rzecz okropna ale zalezy jakie:) ja mam siostre ma 23 lata... ma na imie Monika . /czesto sie klocimy o kompa:) jednym slowem nie ma czym sie chwalic
No dobra pochwale sie jeszcze no wiec jak juz pisalam w tamtym poscie i jeszcze ona studiuje politologie mgr. juz skonczyla dziennikarstwo:) i chce jechac do angli do chlopaka ufff nareszcie sobie odpoczne:)

(Pozwolilem sobie zlaczyc oba posty a na przyszlosc polecam guziczek "Edytuj" zamiast pisac nowy post Wink- Moderator )
Powrót do góry
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jammam brata któremu wszystko uchodzi na sucho jak ma dostac kare na. tydzień bez kompa to nastepnego dnia siedzi albo jeszcze tego samego dnia to jest niesprawiedliwe odkad poszedł do 4 klasy to sie uważa za jaksiegoś pakera i to jest najbardziej wkużającę Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 21:06   

Ja tez mam brata i jedynie moge sie pochwalić że mu lepiej jest niz mi bo mu zawsze uchodza kary na komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :evil:
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |