| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
mam strasznego doła :-((((((((
Autor Wiadomość
Załamana
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 14:14   mam strasznego doła :-((((((((

Mam dzisiaj strasznego doła sama sobie z sobą nie mogę poradzić dlaczego? Za dużo pisania Boże co ja mam robić?
Przejdź na dół
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 16:56   

Napisz co się stało.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napisz ... moze byc duzo ... Wink . Nie mozemy Ci powiedziec co robić jak nie wiemy co sie stało .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Załamana
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 17:24   

A na pewno chcesz słyszeć te wszystkie rzeczy bo może dla Ciebie to jest nudne!
Powrót do góry
Malvina(niezalogowana)
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 17:32   

Żeby nie było ze se posty nabijam ... Załamana napewno chcę usłyszec ...
Powrót do góry
Załamana
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 17:39   

Powodów jest kilka po pierwsze przeszłam operacje i miałam chemioterapie za to że wszystko przeszłam ok dostałam w nagrodę od rodziców małego wymarzonego szczeniaczka jamniczka. Wszystko było oki do momentu kiedy byłam w domu miałam nauczanie indywidualne ale gdy poszłam do szkoły Kobi bo tak miał na imię mój czworonożny przyjaciel zaczął wszystko gryźć dwa razy zjadł dżwi rodzice jeszcze to przepuścili ale potem było coraz gorzej Kobi zjadł panele wykładzinę sofe wersalke buty torebke tapety szafkę i wiele wile innych rzeczy niestety ku rozpaczy całej rodziny musieliśy go oddać wprawdzie poszedł do wspaniałych ludzi do domu prywatnego (ja mieszkam w bloku) i do jamniczki swojej najlepszej przyjaciółki ale wszyscy byliśmy załamani. Wczoraj miałam dzień kryzysu bo w Krakowie był słynny pochód Jamników na który miałam iść a do tego były moje urodziny rozkleiłam się kompletnie i nie mogę się pozbierać. Mama obiecała że kiedyś przeprowadzimy się do domu prywatnego że będziemy mieć chodowle jamników a ja tak jak marzę będę w przyszłości weterynarzem ale je i tak mam takiego doła że szkoda gadać.Powód drugi to problemy z przyjacielem ale to jest mniej ważne.Doradźcie coś plis.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 06:34   

Dzień dobry.
Ekhm, małe pieski mają to do siebie, że gryzą. Grunt to zabawki i dobre pilnowanie takiego czworonoga. Myślę, że w tym momencie sama powinnaś sobie pomóc. Jeśli nie chcesz się dołować, zrób wszystko, by tego nie robić. Wróć do normalnego życia. W wieku nastoletnim (nie napisałaś ile masz lat) w modzie jest dołowanie i to właśnie powoduje, że tak welu z nich jest przygnębionych. Czasem zdaje mi się, że po prostu to lubią. Problem z przyjacielem również możesz opisać, chętnie przeczytamy...A przynajmniej ja.
Pozdrawiam - Oddany KoT Kwiat
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 12:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm,..Smile . Moze kup inne zwierze ? Psy są na poczatku trudne ... musisz sie przyzwyczajic do wczesnego wstawania ... i NIGDY nie zapominac o nim . Może coś z gryzoni ? Albo jakiegoś ptaka ? np. kanarka .... Jest wiele zwierząt ...
KoT to ze dolowanie jest w modzie zgadzam się . Ale czy to sie lub robic ? Niewem jak inni ... ale ja nie lubię ... Co w tym fajnego siedziec ryczeć i miec zepsuty humor ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Załamana
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 13:25   

Mam 13 lat. Gdy piesek był szczeniakiem nie było problemu wszyscy to rozumieli ale on miał prawie rok! :-( Co do wczesnych spacerkó rannych nie było problemu zasze o wpół do szóstej już byłam na polku. Chodzi tylko o to, że gdy ja byłam w domu on nic nie gryzł a potem jak wychodzili wszyscy to był bunt na to że zostaje sam. Jeśli chodzi miał ich całe mnustwo zabawki kości gryzaki itp: Co do postu o innym zwierzaku mam chomiczka tylko i tak jest jakoś tak pusto. A z tym dołowaniem to wam przyrzekam że to nie jest mój wymysł.pa pa
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trudno sie mowi ... nie ma co sie dolowac biggrin . Za pare lat moze Ci rodzice znow kupią psa ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Paź, 2004 21:16   

nO WŁASNIE.Ale moze ci sie trafił wyjatkowo gryźliwy piesek.Moj kolega radzi:jak jest szczeniaczkiem to NIE MOZE NICZEGO Exclamation NICZEGO Exclamation Gryźć prócz najwyej swojej kosci czy gryzaka a w przyszłosci nie wypruje wam wersalek Wink
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 20:51   

I jaki zrobiliście błąd? Psa od pierwszego dnia trzeba stopniowo zostawiać samego. Na początku 10 minut, potem 20, 30 i tak na full. Ja miałam podobny problem, ale cóż... Nie załamuj się! Inni mają rację, że pies "na start" to zbyt trudne...

Pozdrawiam i nie dołuj się więcej, nie Tobie pierwszej i nie ostatniej się to zdarzyło i uwierz, z tym da się żyć Wink

Co do dołowania - moda i szpan. Ja mam "doła" czyli potwornie zły humor jak się coś stanie, a nie od tak sobie Wink
Powrót do góry
nikt ważny
Gość
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 15:27   

kot, dołowanie jest w modzie?
dziwna teoria
ale tu można mylić landrynkowe "ZdOłOwAnE" nastolatki które mają doła ekhm bo im sie paznokieć złamał i osoby z problemami
ja miałam problemy próbowałam sie zabić itp i nie uważam aby porównywanie osób mojego pokroju z landyneczkowymi k*****i było na miejscu

a oddanie psa to nie jest koniec świata, kiedyś mojego psa też oddali i to do uśpienia bo pogryzł mnie i moją siostrę po twarzy...
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
Trudno sie mowi ... nie ma co sie dolowac biggrin . Za pare lat moze Ci rodzice znow kupią psa ...

To nie tak... nie o to chodzi. Jak się samemu wychowuje psa to jest się do niego bardzo przywiązanym już od pierwszych dni. I nie chodzi o to czy rodzice kupią czy nie... Mój psiak kilka dni temu skończył rok, a ja nie wyobrażam sobie życia bez niego. Rozumiem Załamaną.
Załamana: ale wiesz... każdy pies tak robi, że przez pewien czas wszystko gryzie... mój pies też zjadł duużo rzeczy, ale w końcu mu to przeszło. Kurczę... troszkę głupio, że go oddaliście...

Nikt Ważny napisał/a:
kot, dołowanie jest w modzie?

Tak. Jest. Teraz większość dziewczyn co kilka dni "ma doła". Dlatego trzęsie mnie jak tylko coś takiego słyszę Neutral ... Ale rozumiem załąmaną jeśli chodzi o tą sprawę z ukochanym psem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 15:32   

Gabra napisał/a:
nO WŁASNIE.Ale moze ci sie trafił wyjatkowo gryźliwy piesek.Moj kolega radzi:jak jest szczeniaczkiem to NIE MOZE NICZEGO Exclamation NICZEGO Exclamation Gryźć prócz najwyej swojej kosci czy gryzaka a w przyszłosci nie wypruje wam wersalek Wink


Może nie będziesz wyciągała starych tematów. bo poźniej każdy odpowiada.

Do sprawy:
To że masz doła to norma.... Każdy w jakiś dzien go ma. Twój piesek był poprostu bardzo gryźliwy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |