| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Książka,poradnik...
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 16:38   Książka,poradnik...

Znacie może jakieś książki na temat dojrzewania dziewczyn?Jak tak to prosze podać tytuł. biggrin
Przejdź na dół
mariola
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 18:30   

tak ja znam bardzo przydatną książkę w której jest bardzo wiele porad nasi tytuł "Między nami kobietkami"
Powrót do góry
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

te... Miedzy nami kobietkami to nie jest zabardzo książka... To jest taki poradniczek z różnymi informacjami ale także b. przydatna Wink sa tam informacje o dojrzewaniu, czyli jakie są zmiany w organiźmie, o miesiączce, wydzielinie itd. Bardzo fajna i przejżysta. Taka także broszurke mozna ściagnąć bezpłatną z >>TEJ<< strony Wink Co roku do mojej skzoły przyjeżdża firma produkująca podpaski (nie pamietam jakie Rolling Eyes ) i 6klasistką rozdaje darmową paczke podpasek na dzien i na noc oraz właśnie taki poradnik. A taką fajna pania przeprowadza się testy jak niezawodna jets podpaska Smile Gdy rozdawali takie fajne rzeczy ( Very Happy ) mnie nie bylo Sad heh ^__^

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 20:36   gdfgd Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też mam taką broszurke, więcej książek nie znam, bo nie czytam tego...
jeśli chcesz się wiecej dowiedieć wejdz na strone WWW Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, ten poradnik jest fajny przejrzysty i dużo mozna się z niego dowiedzieć-ale trudno nazwać to książką Wink Ja z resztą nie czytam książek o dojrzewaniu ale zazwyczaj czytam to w Internecie Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 26 Wrz, 2004 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myślę że możę to być "O DZIEWCZYNACH DLA DZIEWCZYN" nie wiem jaki jest autor lub Benjamina Spocka "DZIECKO" niech cię nie zwiedzie ten tytuł bardziej pod koniec jest coś o dojrzewaniu lub "NASTOLATKA I JEJ CIAŁO" nie wiem jaki jest autor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 20:15   

Mi bardzo podoba się książka którą dostałam ostatnio na !dzień dziecka! (DZIECKA!). Carol Weston "Tematy Tylko Dla Dziewcząt". To moja lektura :D Właśnie leży sobie na nocnym stoliku :D Polacam tą książkę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |