| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
MIŁOŚĆ, ZAUROCZENIE..............??? PRZEZ NET??
Autor Wiadomość
MaRtUsIa
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 18:37   MIŁOŚĆ, ZAUROCZENIE..............??? PRZEZ NET??

Dawno temu poznałam na necie chłopaka!!! po jakims czasie oboje doszlismy do wniosku że fajnie byłoby sie spotkac i pogadac na zywo!!! i jednak do spotkania doszło! poszlismy na spacer i było super! cały czas rozmawialismy, nie było ani chwili ciszy!!! Łukasz bo tak ma na imie jąka sie kiedy sie denerwuje!! wtedy własnie sie jakał, jest chłopakiem skromnym i bardzo wstydliwym!! odprowadził mnie az pod sam dom!!! pożegnalismy sie i umówlismy sie ze pogadamy jeszcze na GG! a było juz puzno!!! jeszcze musiał dojść do domu!!! napisał mi ze mu sie spodobałam, że jestem kobieca no i wogole wogole!!! on tez mi sie spodobał i bardzo bardzo go polubilam!!! chciałabym z nim byc!! ale czar prysnał!! nagle przestał sie odzywac!!! nie pisał, ani nic!!! ja do niego pisałam , a on nie odpisywał, chodz nie raz był dostapny!!! dopiero po jakimś czasie sie odezwał i napisała ze nie zasługue i coś tam!!! że niby mi wszystko wyjaśni,a le nie teraz jeszcze!!! ze mnie przeprasza itd.!no i tak to staneło!!! nadal jestesmy w kontakcie, ale na stopie kolezenskiej niestety :(:( nawet widzielismy sie jeszcze!!! jesteśmy na stopie koleżeńskiej a ja ciagle o nim mysle!!! :(:(:( jest teraz w wojsku i za każdym razem sie odezwie!!! brakuje mi go!!! ale co stego jak on mi sie podoba a ja jemu nie!!! zakochałam sie mozna powiedzieć, ale co z tego :(:(:(

PS.TO CO MIAŁ MI WYJAŚNIAĆ I ZWLEKAŁ Z TYM, TO TO ŻE BRAŁ NARKOTYKI!!! NIE BYŁ ĆPUNEM, TYLKO BAŁ I WSTYDZIŁ MI SIE PRZYZNAC ZE NIE BEDE CHCIAŁA JUZ Z NIM ROZMAWIAĆ!!! BRAŁ TYLKO TAK DLA TOWAŻYSTWA!!! NIE JEST ĆPUNEM!!!


POMÓZCIE PROSZE!!!! CO MAM ROBIĆ???
MAM O NIM ZAPOMNIEĆ??? :(:(:(
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak wojsko to macie chyba ok. 19 lat..
Na początku jak przeczytalam to nasuwał mi się wniosek że znalazł sobie jakąs dziewczyne , albo wcześniej miał .
Ale gdy przeczytałam o tych nakrotykach ... to juz sama niewiem . Moze bał się ze nie będziesz chciała się z nim spotykac bo bierze ... albo bierze nałgowo ... jest to bardzo prawdobne ... wstydził się Ci powiedzieć o tym ze bierze cały czas ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 19:12   

Nie bieze nałogowo!!! poprostu brał bo miał takie towarzystwo!!!dziewcyny nie miał i nie ma w dalszym ciagu!!! jest w wojsku i juz nie bieze wogole!!! ale nie w tym problem!!! poprostu ja ciagle o nim mysle i nie wiem czy to ma sens!!! co on czuje!!! czy mogłby byc ze mna i c zy by chciał!!! czy mam o nim zapomniec??? a jesli on nie chce byc ze mna?? to co mam robic?? zapomniec?? czy nie?? czy czekać az wruci!!! mnie sie wydaje ze on po tym jak mi to powiedział to ze uwaza mnie bardziej za przyjaciułke ,kolezanke jak dziewczyne!! napisał mi ostatnio ze moge na niego liczyc!!!
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 19:29   

Moja koleżanka która ma 11 lat ma coś podobnego -

Ona ZAUROCZYŁA się w moim koledze Pawle.
Lecz wiedziała że ja też go lubię.
W końcu Paweł miał dylemat bo w końcu coraz cześciej ustępował z spotkań z Alą(moja koleżanka) i ze mną.
W końcu Paweł wybrał mnie - zaczeliśmy się spotykać.
Ala nie czuła nienawiści lecz nadal o nim pamięta i wie że go kocha.
Powrót do góry
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 20:58   To bardzo dziwne! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... Mi się zdaje, że to żart. Ostatnio na forum zaczęły się pojawiać sziwne tematy pisane w tym samym stylu. Na przykład: "POSŁUCHAJCIE JESLI MACIE CZAS!!! jesli to temat! "przyjaźń-miłośc" to wam cos opowiem a wy to skomentujecie jak bedziecie chcieli lub zarzucicie jakas rada SmileSmileSmile wiec ze mna w przyjaźni jest tak ze jak juz do kogos sie zblize i przywiaze to jestem wierna jak pies!!! tylko nie zawsze ten ktos musi uwazac tak samo w stosunku co do mnie SadSadSad W klasie mojej jest pewna dziewczyna!! bardzo bardzo ją lubie i ona chyba mnie tez!!! sadze ze jesteśmy sobie najblizsze co do szkoły!!! poza nia jest mi tak samo bliska!!! jaknie bardziej!!" Widać podobieństwo?
Ostatnio tym samym stylem napisany był temat o innym chłopaku, z którym Autorka się całowała i teraz on się od niej oddalił i prośba o radę. ???? Nie uważacie to za dziwne?
Założę się, że ktoś się nudzi i dlatego zmyśla historyjki aby oddać wodze fantazji i być może ukrytym marzeniom o posiadaniu chłopaka.

Pozdrawiam,
Wybaczcie, jeśli się mylę!

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te tematy pisze jedan ( badz dwie Razz ) i ta sama osoba ktora ma dwa konta: Niunia2609 oraz Niunia19 a ostatnio pisze jako gosc.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej ludzie,może ona po rpostu chciała pozostać anonimowa?! Też zauważyłam,że ciągle ktoś pisze takie tematy,no ale wiadomo...A Ty Keśka jej wypominasz a Twojego autorstwa też co chwile są posty "CZY TAKA RÓŻNICA WIEKU JEST SZLABANEM NA MIŁOŚĆ?!", "CZY TO ZDRADA?!","PACZKA"...W sumie to nie wiem co w tym złego,ale czemu jej to wypominasz? To dlatego,że niektóre osoby sobie robią po prostu jaja to już nikt nie może mieć poważnych problemów? Rolling Eyes
A co do autorki tematu: nikogo do miłości nie zmusisz. Może on po prostu nie jest w Tobie zakochany,a zauważył to później?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 21:38   

KeŚkA co ty < ciach,ciach,ciach(ocenzurowano)>!!!! ile ty masz lat wogole??? wejś popatrz najpier na swoje powalone teksty a dopiero puzniej osadzaj innych!!! ona bynajmniej nie ma problemow w stylu odprowadzic kolezanke czy nie, albo czy zdradze ja jak bede gadała z inna kolezanka!!! zastanwo sie dziewczyno!!! a wogole te posty od ilu lat sa??!
załapałas sie??? chyba nie!!!!
WOGOLE MNIE ZDENERWOWAŁA!!!! MADRA SIE ZNALAZŁA!!!!
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 13:27   

Witam.
Co do tematu: Cóż...Wygląda na to, że traktuje Ciebie jako przyjaciółkę. Może to się zmienić, ale nie masz na to niestety dużego wpływu. Nikogo do miłości nie zmusisz, jak to już zostało napisane. Proponuję zmienić stosunek do niego na ten, jaki on ma do Ciebie.

Do offtopica: Również to zauważyłem Wink Ech, nie wytrzymam Rolling Eyes , muszę to wkleić:
Gość napisał/a:

KeŚkA co ty [cenzura]!!!! ile ty masz lat wogole??? wejś popatrz najpier na swoje powalone teksty a dopiero puzniej osadzaj innych!!! ona bynajmniej nie ma problemow w stylu odprowadzic kolezanke czy nie, albo czy zdradze ja jak bede gadała z inna kolezanka!!!


Keśka bynajmniej nie popełnia tylu błędów ortograficznych i nie gubi tylu literek Rolling Eyes , nawet jeśli niektóre jej posty można odbierać za dziecinne. Ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
ona bynajmniej nie ma problemow w stylu odprowadzic kolezanke czy nie


No nie. Tym to moja droga przegięłaś. Ona czyli Ty? Smile Bo IP macie dziwnym sposobem ytakie samo...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |