| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
nie mam okresu
Autor Wiadomość
Buśka
Gość
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 13:02   nie mam okresu

mam 15,5lat ok.153 cm niezbyt duży biust i nie mam okresu :( wydzieline śluzową mam od ok.1,5 roku
myślałam że okres dostane na tych wakacjach ale powoli trace nadzieje :( martwie sie że jest ze mną coś nie tak
Przejdź na dół
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 13:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej jeśli pójdziesz do ginekologa, on ci wtedy powie czy jest z toba wszystko w porządku. Raczej...KonieCzNie iDz do LekaRza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, lepiej idź. Co prawda mówi się, że do 16 roku życia nie ma się co martwić... ale Tobie pozostało tylko pół roku.
I nie trać nadziei ! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buśka
Gość
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 13:56   

a może warto poczekać jeszcze jakiś miesiąc (moja mama też póżno dostała okres
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak mozesz poczekać w zupełności jakiś czas

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 18:52   

jeśliu masz wydzielinę śluzową to znaczy że niedługo dostaniesz okres nie martw sie
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myśle że jeseszcze możesz poczekac te prae miesiecy az do 16 roku życia a nawet troche po i jesli wtedy nie dostaniesz okresu złgos się do ginekologa-on cie zbada i stweirdzi czemu tak jest..moze poprostu wolniej dojrzewasz niz inni? Napewno bedziesz wszystko ok! Nie martw sie!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu poczekałąbym do ukończenia 16 lat. Masz pół roku, a przez pół roku wszytsko może się zmienić, naprawde. A skoro masz wydzielinę 1,5 roku, to wskazuje to na to, ze okres sie zbliża. Moja koleżanka ma bardzo małe piersi, ma teraz 15 lat a okres tak z pół roku temu dostała. A tez sie bardoz baął ze nie dostanie i bedzie musiałą do lekarza isc. lacze przyszło w swoim czasie. Zaczekaj do 16. Wtedy idz jak nie bedzie okresu.

Pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2004 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

POczekaj jeszcze parę miesięcy, może się pojawi...Przynajmniej oprócz tego,ze nie masz miesiączki to masz jakieś oznaki dojrzewania (np. wydzielina śluzowa). Jeśli za jakieś pół roku nie pojawi się okres pójdź do ginekologa.
P.S.-Ile ważysz? Masz niedowagę?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TasHemikDj
Gość
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 12:37   

ja tez mam 15 lat i baaa nie mam nawet tej wydzeliny czy cos takeigo, dlaczemuu ? kto mnie pomoze ? ludzieeeeeee :]
Powrót do góry
tina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 12:49   

słuchaj każdy dojrzewa we własnym tempie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 14:54   

każdy jest inny i może u ciebie zmiany zachodzą inaczej ja dostałam okres jak miałam 13 lat a wydzieline śluzową miałam 2.5 roku jeśli nie dostaniesz okresu do 16 lat skonsultuj się z ginekologiem
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
ja dostałam okres jak miałam 13 lat a wydzieline śluzową miałam 2.5 roku jeśli nie dostaniesz okresu do 16 lat skonsultuj się z ginekologiem


He ? Wydzieline dostałas jak mialas 2 lata ? NAPEWNO NIE !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 19:58   

Dojrzewa się od 10 do 16 / 17 roku życia. Jeszcze nic się z obą nie dzieje. Nie ma powodu do niepokoju. Ja też mam 1,5 roku wydzielinę i też nie mam miesiączki. Boję się, ze nie urosnę już po niej. Mam 146,5 cm wzrostu i mam 14 lat Sad
Ale podobno 8 centymetrów się po miesiączce jeszcze rośnie, ale co to dla mnie te '8 centymetrów' Crying or Very sad
Powrót do góry
bUŚKA
Gość
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 15:46   

DZIĘKI ZA WSZYSYKIE CENNE RADY I SERDECZNE POZDROWIENIA (NIE POZWALACIE MI TRACIĆ NADZIEJI) A TAK A PROPO TEJ WAGI TO WAŻE 37 KG (OD KOŃCA CZERWCA PRZYTYŁAM 7 KG
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |