| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
maSTRUBACJA
Autor Wiadomość
wERONIKA 2
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 14:57   maSTRUBACJA

czY OD MASTRUBACJI ZACHODZI SIĘ W CIĄŻĘ????
Przejdź na dół
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 15:06   Re: maSTRUBACJA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wERONIKA 2 napisał/a:
czY OD MASTRUBACJI ZACHODZI SIĘ W CIĄŻĘ????

Czy wy dziewczyny nie rozumiecie ze w ciaze zachodzi sie TYLKO w czasie gdy plemnik polaczy sie z komorka jajowa? To oznacza ze zajsc w ciaze mozna tylko przez odbycie stosunku seksualnego w odpowiednim czasie!

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne,że nie można. Masturbujesz się SAMA, bez udziału mężczyzny, a więc nie ma nawet nasienia.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli masturbujesz się sama -bez udziału męzczyzny poprostu NIE DA SIĘ zajśc w ciąze bo jaklim cudem? Aby zajsc w ciąze plemnik musi połączyc sie z komórka jajową a plemniki zajdują sie tylko w członku męzczyzny a wiec zajsc w ciąze mozna tylko podczas snotsunku albo mastrubacji z udzialem męzczyzny podczas której sperma moze zostac przeniesiona np. palcem, ale kiedy masturubujesz sie sama jest to calokowcie bezpieczne i na 1000% niezajdziesz przez to w ciąze.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze nie mozesz zajsc w ciaze!!po prostu nie ma takiej "opcji"!!!!! masturbacja to przeciez pieszczenie swoich narzadow bez udzialu partnera. jesli np. robilabys "to" (wiesz o co chodzi) z facetem i on np. mialby orgazm i sperma przedostalaby sie do twojej pochwy to wtedy moglabys zajsc w ciaze bo plemniki ze spermy wedruja wtedy do twojej komorki jajowej itd.
ale jesli tylko masturbujesz sie (oczywiscie sama) to NIE MOZESZ zajsc w ciaze!!!

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
ello
Gość
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 14:27   mensturbacja

jak bedziesz nieuwazna to zajdziesz.
Powrót do góry
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciekawe jakim cudem mialaby zajsc??? jak sie masturbuje to sie nie zachodzi!!! nie masz racji ello. masturbacja jest to pieszcze nie SWOICH WLASNYCH NARZADOW.

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
nitroo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 3
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze ello mial na mysli to ze facet moze zajsc w ciaze od masturbacji ? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozliwe tylko troche nielogiczne. dobra nie pisze bo powiedza ze se posty nabijam Smile Razz

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurczę... ludie, czy wy nie widzicie, że to są prowokacyjne tematy... tak tylko po to, żeby się ponabijać...
No chyba, że ktoś nie wiem co to w ogóle jest masturbacja... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Sro 13 Paź, 2004 20:10   yyy... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od masturbacji nie mozna zajsc w ciażę, można tylko wtedy gdy plemnic z nasienia chłopaka połączy się z komórka jajową dziewczyny! Czyli nie możesz zajśćw ciążę w innyc sposób jak tylko przez sex lub peeting kiedy gdy chłopak spuści Ci się wokół pochwy i maleńka nawet kropelka dopstanien się w głąb pochwy (w razie peetingu, a chyba w razie sexsu nie musze wyjaśniać? biggrin) Pozdrawiam.

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 13 Paź, 2004 20:50   

Laska, nie odnawiaj starych tematów, ok? Razz
Powrót do góry
M@tthiew
Gość
PostWysłany: Sro 13 Paź, 2004 22:35   

Możecie mi pomóc.Chciałbym sie odzwyczaic masturować.Psycholog nie wchodzi w gre bo nie ma żadnego w pobliżu.Pomóżcie bo chce przestać to robić ale nie moge sie odzwyczaić!
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 07:06   

Witam.
Nie dosć, że odnowiła temat, to napisała dokładnie to samo, co jest w pierwszej odpowiedzi na pytanie autorki...

Matthiew: My Ci raczej nie możemy pomóc. To jest kwestia Twojej woli. Mówisz sobie rano "Nie zrobię tego, właśnie to sobie obiecuję" i za każdym razem, kiedy akurat najdzie Ciebie chęć, przypominasz sobie, co powiedziałeś. To jest sprawdzian Twojej siły woli, a musisz mieć dużą. Możesz to zastąpić sportem, pomaga.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
aga Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Wrz 2004
Posty: 20
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od samej masturbcji, nie można zajść w ciążę. No,pomyśl logicznie, jak tam dostaną sie plemniki???Aby zajść w ciążę, musi odbyc sie stosunek, dwojga ludżi o przeciwnej płci.


A co do odyczenia sie tego to no niewiem co ci poradzić. Może idź do ginekologa...???Albo :
Kod:
Mówisz sobie rano "Nie zrobię tego, właśnie to sobie obiecuję" i za każdym razem, kiedy akurat najdzie Ciebie chęć, przypominasz sobie, co powiedziałeś. To jest sprawdzian Twojej siły woli, a musisz mieć dużą. Możesz to zastąpić sportem, pomaga.
. Tak jak to powiedział KoT. Postaraj sie. Wierzę w ciebie.Smile

_________________
I tak też można...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |