| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
chłopaki - mutacja, zarost
Autor Wiadomość
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 14:49   chłopaki - mutacja, zarost Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Większość postów to zapytania dziewczyn ale napewno nie jestem rodzynkiem Razz chciałem zapytać chłopaki o 2 sprawy związane z naszym dojrzewaniem. jak długo przechodziliście czy może przechodzicie mutację głosu bo mnie się zaczęło jakiś rok temu i mam grubszy głos ale czasami jeszcze mi się jakoś załamuje i trochę jest piskliwy Sad czy coś jest nie tak? A drugie chciałem was zapytać kiedy zaczynaliście się golić? czy jak zgolę pierwsze wąsy to szybko odrosną i czy golić całą twarz czy tam gdzie zarostu jest najwięcej czyli przy uszach baki?

_________________
Michał
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Gość
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 16:23   

Każdy mutację różnie przechodzi - ja nie piszczałem np :-) Ale znam osobę, której ciekawie się załamywał głos (piszczał) ;-)

Jeśli chodzi o golenie się to poczekaj jeszcze ze 2 lata ;-)
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoja muacja glosu mialem niezle jaja biggrin 13 lat wtedy mialem. I nieraz jak mowilem slowo "szpilka" to piszczalem jak mysz:) Natomiast w innych przypadkach koledzy az sie dziwili powaga mojego glosu ;P Roznie to bywa:) No i jeszcze przed nia jak odbieralem telefon to mnie z moja mama mylona a teraz z tata badz bracmi.
A co do golenia to nie prada ze gdy zgolisz ten meszek co masz pod nosem to bedzie twardszy i bedziesz sie musial codziennie golic. Mnie on denerwuje i go czasami gole gdy odrosnie zeby miec gladka i jasna twarz ( mam ciemne wlosy wiec czasami wyglada jakbym mial brudna buzie ;p ) i nei wygladac jak ostatni lamus lub dresik co sie podnieca ze wasik ma Smile.
Pozdrawiam Mr. Green

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 20:07   

Witam.
Hm...Tak, załamania również miałem Wink Ale głos mi się gwałtownie obniżył podczas mutacji. Kilkakrotnie (tydzień, dwa, między okresami względnej normalności) nastąpiło natężenie...Nawet teraz, przez telefon, mówię do mnie "proszę pana" Wink Ale wtedy wyjątkowo trudno było mnie z ojcem nie pomylić. Co do zarostu...Jakiś jest, golić - nie golę. Niedługo zapewne zacznę, jednak na razie mnie nie przeszkadza.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możecie jeszcze coś chłopaki podpowiedzieć odośnie golenia Question jaką maszynką najlepiej i czego używacie Question

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po1 - nie uzywaj zadnej staroswieckiej brzytwy czy maszynki na zwykle zyletki, do tego trzeba cholernej wprawy zeby sie nie pociac Razz

po2 - o ile maszynka nie bedzie wazna [mozesz uzywac spokojnie jednorazowek czy tej 'zwyklej' wymiennej gillete'a], o tyle wazna bedzie pianka - najskuteczniejsze [nie powoduja podraznien etc] sa te Nivea, przynajmniej z tych ktorych uzywalem.

i zadbaj o jakis dobry balsam po goleniu, jaki wybierzesz to juz twoja sprawa Razz

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy poleciłbyś jakąś konkretną maszynkę gillete'a bo jest ich dużo (jak się nazywa ta zwykła)? a jednorazówki na ile goleń starczają?

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Dobra moze ja polecę Wink
Mach 3 jest dobra z Gilette Wink
ma paseczek nawilżający ... zyresztą jak wszystkie giletki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 16:15   Re: chłopaki - mutacja, zarost Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Michuś napisał/a:
Większość postów to zapytania dziewczyn ale napewno nie jestem rodzynkiem Razz chciałem zapytać chłopaki o 2 sprawy związane z naszym dojrzewaniem. jak długo przechodziliście czy może przechodzicie mutację głosu bo mnie się zaczęło jakiś rok temu i mam grubszy głos ale czasami jeszcze mi się jakoś załamuje i trochę jest piskliwy Sad czy coś jest nie tak? A drugie chciałem was zapytać kiedy zaczynaliście się golić? czy jak zgolę pierwsze wąsy to szybko odrosną i czy golić całą twarz czy tam gdzie zarostu jest najwięcej czyli przy uszach baki?
mój brat ma kolegę który ma ok 22 lat i jak go słyszę to wydaję mi się żę mówi do mnię 10-cio latek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
marog6~
Gość
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 15:38   

Ja od 12 roku zycia zaczełem mutacje, kiedys jak szedłem i powiedziałem dziędobry sąsiadowi to aż mnie sie zapytał czemu mam taki zachrypnięty głos. Co do włosów to jakoś dziwnie szybko rosną i już musze co jakiś czas sie ogolić. Najbardziej mnie wkurzaja włosy na nogach niektórzy w moim wieku wogule prawei nie mają włosów a ja mam jak 20 latek owłosione nogi
Powrót do góry
Gość
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 12:00   Re: chłopaki - mutacja, zarost

[b:]sami10 napisał:[/b:]
mój brat ma kolegę który ma ok 22 lat i jak go słyszę to wydaję mi się żę mówi do mnię 10-cio latek

Pewnie bierze sterydy :)
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 13:05   

Ja golę się maszynką na zwykłe żyletki i jakoś nie mam pokancerowanego ryja. Rzecz w tym, żeby żyletki były dobrej jakości.

Elektrycznych maszynek nie polecam- gorzej golą, poza tm strasznie niemile łaskoczą.

Krem do golenia niezły jest Palmolive, można też używać Polena Lider czy jakoś tak.

Zarost będzie pojawiał się stopniowo w różnych miejscach, np. u mnie są to głównie wąsy i "kozia" bródka.

Co do mutacji- to normalne, że głos ci się załamuje.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 15:48   

"Kozia bródka" jest fajna Razz Tzn. fajnie wygląda biggrin (jak pasuje do twarzy) biggrin LOL Mr. Green Twisted Evil
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 23:51   

Taaa... a co niby, może według was chłopak ma się golić pod pachami?
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieraczu tu nie chodzi tylko o to ze gdy facet sie goli pod pachami to jest zniewiescialy czy inne takie bzdury ale o to ze pod pachami zarosnietymi rozwija sie peeelno bakterii. O wiele wieksza maja powieszchnie do rozwoju dzieki temu.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |