| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
chłopaki - mutacja, zarost
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
A nawet nie chodzi mi o golenie ale o to że pisze on że ma 15 cm włosy pod pachami
i podrywa na nie laski
to jest niesmaczne
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 18:09   

Opowiadanie o 15 cm kłakach pod pachami to po przede wszystkim skrajne szczeniactwo- ale on to raczej dla żartu napisał, więc mnie to bimba.
Nikt- co, może ty se pachy golisz?? Może jeszcze sobie nogi depilujesz??
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 18:25   

Nie nie gole :) A to z prostej przyczyny: Wlosow tam jeszcze nie mam :) A nog nie depiluje bo to troche.. dziwnie wyglada jak na moj gust ;P
Powrót do góry
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest strasznie obleśne!!! Która laska możę być tak głupia i na to polecieć??!! Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 10:38   

Za to golenie się pod pachami to (wyjąwszy nieliczne wyjątki) objaw zniewieścienia i/lub pedalstwa.
Powrót do góry
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Michus-ty jestes o o pultora roku mlodszy ode mnie i masz jusz mutacje od roku. ze mna jest gorzej- za 3 tygodnie bede mial 15 a mutacje mam moze od miesionca. Wiecie chyba jak to jest gdy sie piszczy na maxa w 3 klasie gima. Koszmar. Glupio sie odezwac przy laskach.
Co do golenia to jeszcze nie zaczolem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 11:35   

A umiesz pisać bez błędów, koleś? Robisz je jak pierwszoklasista Razz
Większość chłopaków zaczyna dojrzewanie fizyczne w wieku 12 lat. Przyrost tkanki mięśniowej, powiększenie genitaliów, mutacja itd.
Trochę późno masz tę mutację Wink
Powrót do góry
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorki za bledy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech, mi to się wydaje, że rozmawacie to sobie o tym, co ile sobie brodę golić itp. a w ogóle nie dorosliście do pisania ze zrozumieniem... Poza tym zauważyłam, że część osób naużywa słowa takie jak "walenie"<-- jako maasturbacja, "laski" <-- zamiast dziewczyny itp. Ludzie, trochę zrozumienia proszę!! A tak w ogóle wiecie jaki to jest niesmak, jak piszecie że dziewczyny podrywacie na 15 centymetrowe włosy pod pachami? Bleeee!

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 20:00   

Z tym głosem to nie ma rady, ale to jest naturalne!!! Very Happy Co do włosów to tyle powiem: jeśli masz dziewczyne albo zabiegasz o jakąś laske to gól, a jak nie to też gól Very Happy Ja gole ale na razie wolno odrastają ale brzydko mi to wyglądało na WF i nie tylko bo jeden był krótki a drugi długi... POZDRO, nie wiecie jaksię ciesze że jestem moderatorem Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 02:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) mutacja - jestem, że się tak wyrażę, w trakcie Smile
2) zarost - golę się jużod około pół roku, mniej-więcej co dwa dni, jak sie nie bede golic dluzej to bede mial wasy ;p
3) czym sie golic - ja uzywam swojej wlasnej wielorazowej żyletki gilette, najlepsza Wink pianka takze gilette a woda po goleniu nie pamietam jaka Razz

btw - uwielbiam sie golic, a jak sie w ogole pochlapie woda po goleniu, to cuzje jakbym mial nową skore Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 05:42   

Witam.
To jeszcze wiek podaj Wink . A co do golenia: Cóż, zacząłem niedawno, muszę co 2-3 dni Wink Czy to lubię? Ee...Trudno określić, bardziej lubię niż nie lubię. Smile
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

14 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie toleruje zarostu, konsekwentnie pozbywam sie calego owlosienia z ciala oprocz brwi i wlosow na glowie (nogi,pachy,klata,broda,nos,uszy,itp:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:40   

Brawo! Golisz nogi? Świetnie to musi wyglądać.
Ale cóż, nie wypowiem się. W końcu każdy ma jakieś zboczenia, grunt to tolerancja...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |