| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Niewierząca....
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT-dla mnei to oczywiste.Dajmy przykład,ze modliłeś się w duchu,żeby mieć szczęśliwe urodziny,a miałeś straszne(ja tak miałam:P)no i sobie wtedy myślisz-"Jużw Ciebie nie wierzę!!!!"No...mam nadzieję,że skumałeśbiggrinA innym razem możesz sobie myśleć-"Hm...chciałbym teraz spotkać jakiegoś kolegę,bo mi tu nudno..".I wtedy,np. do biblioteki,wchodzi jakiśtam Paweł i dziękujesz Bogu,ze to on przyszedł,a nie nauczyciel od chemii:Dbiggrinbiggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do utraty wiary z powodu przeciwienstw losu czy to wiekszych czy mniejszych - Polecam "Ksiege Hioba" ze starego testamentu Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Grohówa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:02   Zmuszana. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja matka jest starsznie religijna. Każe mi się modlić, chodzić do kościoła, do spowiedzi. Nie mogę tego znieść. Czy ona nie rozumie, że w ten sposób tylko zrażam się do kościoła?


Nic na siłe.

_________________
And yeah, yeah, God is great.
Yeah, yeah, God is good.
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah.
What if god was one of us,
just a slob like one of us,
just a stranger on the bus trying to make his way home?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1184334
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 07:04   

Witam.
Ido, Pułkownik trafił w sedno. Księga Hioba, Stary Testaement. Nie żaden KKK, tylko Biblia. Polecam.
Pozdrawiam. Kwiat
Powrót do góry
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie wierze... dlatego ze po prostu nie zgadzam sie z tym czego "nauczają" w kościele, denerwuje mnie takie ślepe bezmyślne wierzenie.... nie mówie ze wiara jest jakaś głupia labo niepotrzebna, wręcz przeciwnie.. ale po prostu nie dla wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja także nie wierze. I mam wielkie szczęœcie bo moi rodzice sš głęboko niewierzšcy. Nie mam nic do katolików bo w przeciwnym wypadku nie miałabym żadnych znajomych. Zresztš nie obchodzi mnie to czy ktoœ wierzy czy nie. Powiedz rodzicom nie bój się. A wiecie że religia w szkołach jest najgłupszš rzeczš jakš œwiat wymyœlił??? W koœciele powinno się takich rzeczy uczyć ale nie w publicznej szkole. Na religie nie chodze i wkurza mnie że przy moim nazwisku (i przy 5 kolegach z klasy) jest taka czarna kropa a na dole legenda ze niechodzimy na religie...:/ a to jest już niezgodne z konstytucjš...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
padma_p Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 8
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 16:45   Hmm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm porozmawiaj z rodzicami o tym, najlepiej kiedy będą wypoczęci, nie jak wrócą zmeczeni z pracy. To wszytko komplikuje. Zacznij delikatnie, np."chciała bym wam o czymś powiedzieć..." Potem poczekaj na reakcję, jak zaczną się pytania, to zapewnij ich że nie należysz do żadnej sekty, tylko po prostu lepiej jest ci być ateistką. Może po prostu nie masz potrzeby wiary.Napewno cie zrozumieją

_________________
Padma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2190835
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakby chcial cie zmusic to narusza artukul 56 paragraf 3 konstytucji

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 23:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozesz jeszcze powiedziec ze jestes agnostyczka czyli nie potwierdzasz i nie zaprzeczasz istnieniu Boga

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
yarek shalom Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 18
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 10:58   Nicky Cruz opowiada... historia prawdziwa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ze nie wierzysz w Boga to nic.... On Cie kocha bez wzgledu na wszystko...

Zapraszam do przeczytania ksiazki pt – „Nicky Cruz opowiada” – jest to prawdziwa historia przywodcy najpotezniejszego i najbrutalniejszego gangu nowego yorku lat 50-tych - gangu Mau Mau! Ksiazka jest bestsellerem, przeczytalo ja przez internet w Polsce kilka tysiecy osob a na swiecie kilkaset milionow... Nicky był najlepiej wladajacym nozem czlowiekiem nowego yorku.... wiele razy był w wiezieniu.... zranil sztyletem 16 osob.... był postrachem nowego yorku! Ksiazka jest na stronie Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Świdniku

http://kchweswidnik.sitesled.com

Zapraszam.... naprawde warto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 13:27   Re: Niewierząca.... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajermonka napisał/a:
Jak w temacie. Zawsze najgorsze jest dla mnie to, że w Boga nie wierzę. Nie chcę chodzić do kościoła, ale boję się to powiedzieć rodzicom. Już prawdziwą udręką są lekcje religi! Nikt mnie do wiary nie zmusi i w tym problem... co robić?! Crying or Very sad


Rób co chcesz to TWOJE ŻCYIE ucz się na błędach skręcaj w boczne ściżki i chadzaj na skróty o to co robić. A teraz usiądź i przemyśł sobie to wszystko dogłębnie pare razy. Najlepiej do wniosków dochodzić samemu a nie pod (nie raz dobra ale cudzą) opinią innych.

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 06:57   

Witam.
Pan Feanor tak trafił, że aż muszę to napisać. Do właściwych wniosków powinnaś dojść sama. Przemyśl to, nawet kilka razy, aby podjąć swoją decyzję. Jeżeli okaże się niewlaściwa, przynajmniej się czegoś nauczysz. I nikt Ci nie powie, że inni prowadzili Cię przez życie za rączkę i później sama sobie nie poradzisz...
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeeeee dzięki że sparafrazowałeś mojego posta :/.....

To twoje życie więc przeżyj je gdy dotkniesz dna odbijaj się.... Pamiętaj tylko jedno badź czujna bo życie tylko czeka aby dać ci porządnego kopa w siedzenie...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli się boisz powiedziec w prost że nie wieżysz w boga że coś takiegojest dla dzieci, to poco to robisz?? Człowiek jeżeli coś nie robi albo dokonuje jakąs decyzję i nie chce nikomu o tym powiedzieć to poco to robi. To bez sensu. Może są jekieś fakty np. te objawienia co weszła sobie na drzewo i sobie to wymysliła wontpię.Więc lećę papPAPPAPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 07:20   

Nacia a moze zostaniesz arheologiem co? Proszę o zamknięcie tego tematu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |