| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Biedne Konie!!
Autor Wiadomość
Cysia
Gość
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2003 19:55   Biedne Konie!!

Chciałam zaapelować w sprawie przewozu koni i ich zabijania!
Czy widzieliście te straszne zdjęcia?
Proszę o komentarze Mad
Przejdź na dół
Miodzinka
Gość
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2003 19:59   konie

Confused
to jest straszne!!!!!!!
Powrót do góry
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pią 14 Mar, 2003 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boże nie piszcie na te tematy.Ja nawet jak w Myszce Miki Plutowi się coś dzieje to płakałam a teraz to tez czasem płacze na filmach jak cos się dzieje zwierzaczkom! Crying or Very sad

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mycha


Dołączył: 22 Mar 2003
Posty: 2
PostWysłany: Sob 22 Mar, 2003 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szalona sorry, ale zajmuję sie tym problemem i pozwól że wcisnę tu swoje dwa grosze Laughing

"konie muszą przebyć długa męczącą, bez wody, odpoczynku i jedzenia drogę aby tamtejsi bogacze mogli zjeść świerze mięso"

Droga koni jest przerażająca. Spędzają długie godziny bez postoju i pożywiemnia. Ich los jest ciężki aby zmniejszyć koszty przejazdu. Obejrzyjcie wystarczy zdjęcia (UWAGA- ZDJĘCIA SĄ DRASTYCZNE!!!)

http://www.naszekonie.org/transporty/kopyto.jpg
http://www.naszekonie.org/targi/zywylezy.jpg
http://www.naszekonie.org/transporty/klaczbiala.jpg

Niedawno organizowałam zbieranie podpisów (ale niestety w realu) na protest! A może wy macie jakieś pomysły na to aby umilić życie tym zwierzakom Question Question

_________________
--()" ''()--Szczurki
-"--..---"----Są
--"-----"--Kochane
-----*--------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
niewiem co wy myślicie.
Gość
PostWysłany: Pon 07 Kwi, 2003 10:31   Re: Biedne Konie!!

Sad
Powrót do góry
demolek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2002
Posty: 55
PostWysłany: Pon 07 Kwi, 2003 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cyrk jest śmieszny, nie dla zwierząt.....
Tak zacząłem mój post.
Sam czasami myśle czemu ludzie znęcają sie nad zwierzetami.
Przecież nic im nie zrobiły.Może ludzie mieli zły dzień i nie mają na kim rozładować swoich emocji:?:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
http://www.ppo.ow.glt.pl -ludziska wchodźcię i się rejestrujcie(super forum, ale mało użytkowników) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
demolka123@wp.pl
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 07 Kwi, 2003 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie wywołam tym postem oburzenie, ale co mi tam - napiszę co myślę Wink.

Wiecie co? Często odnoszę wrażenie że większą uwagę przykładamy do cierpienia zwierząt niż ludzi. Czy wiecie ile dzieci, żon, mężów jest bitych w momencie, kiedy czytacie ten list? Czy wiecie ilu już ludzi zginęło np. na wojnie USA - Irak?
Myślę, że byłoby znacznie lepiej gdyby zakatowano wszystkie konie na świecie, ale gdyby dzieci nie były bite, gdyby żony nie były maltretowane, aby ludzie nie ginęli zupełnie bezsensownie.

Sorki, że to list nie całkiem związany z tematem forum.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
demolek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2002
Posty: 55
PostWysłany: Wto 08 Kwi, 2003 12:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg masz rację.
Ale pomyśl konie jak też i inne zwierzęta też mają uczucia.
One wszystko rozumieją(conajmiej mi sie tak wydaje).
Konie też odnoszą bul jak i kobiety, dzieci.
I właśnie przez to zwieżeta staja się płochliwe i juz trudno im zaufać ludziom. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
http://www.ppo.ow.glt.pl -ludziska wchodźcię i się rejestrujcie(super forum, ale mało użytkowników) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
demolka123@wp.pl
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2003 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, że już dawno nikt się na ten temat nie wypowiadał, ale myślę, że trzeba tę dyskusję odnowić.
Kocham konie i dla tego się tu wypowiadam.
Deg:
Mówisz tak jak mój dyrektor kiedy chciałysmy zrobić zbiórkę na schronisko dla koni TARA.
Ja jestem przeciwko transportom.Wiem, że wielu ludzi ma inne zdanie, ale może warto próbować....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hey!
Gość
PostWysłany: Sro 26 Maj, 2004 00:46   hey!

czesc! pojdz na www.styledollz.com Razz Razz
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 28 Cze, 2004 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tu napiszę własne zdanie. Kocham wszystkie zwierzęta, najbardziej konie i dlatego ciężko mi, gdy zaczyna się taki temat. Ale nie stoję obojętnie-zbieram podpisy. Wiem,że może to niewiele dać, ale przynajmniej mam świadomość,że pomagam.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 28 Cze, 2004 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem ze Deg ma racje.
I jeszcze sie zaloze ze wiekszosc milosniczek koni po napisaniu tego posta poszla zajadac smaczny zestaw obiadowy kotlecik + ziemniaczki + suruweczka.
Bronicie zwierzat a nazajutrz je zjadacie i jeszcze ich zabojca za to placicie.
Ja tam zajadam miesko wiec sa zweirzeta rowne i rowniejsze jak na folwarku zwierzecym ( no ksaizka o zupelnie czyms innym ale podac przyklad moge:) )
Dla mnei takie zajmowanie sie sprawami zwierzat i nieprzemyslaniem tego i zajadaniem sie pdoczas tego kotletami badz bez emocji egladajac transmisje z wojny w iraku jest calkowicie bezsensowne i pozerskie.
To moje zdanie chcialbym zaznaczyc Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pułkownik, skąd wiesz,że nie jesteśmy wegetariankami?
ja na przykłąd byłabym,gdybym nie była...nieważne. Rodzice muszą mi SIŁĄ wpychać to mięso. Bo sama z siebie nie zjem. Chcę zostać wegetarianką ale wiem,że oni pozwolą mi na to dopiero keidy będę miałą z 15 lat i nie będę miała niedowagi. W skrócie: dla moich rodziców jestem za młoda. Doskonale ich rozumiem, ale ja...po prostu jak patrzę na jakieś kotlety to widzę tylko...rozkładające sie zwłoki. Nie chcę Wam obrzydzać, mówię tylko, co myślę.

Ale ziemniaczki i suróweczka to dobre są Mr. Green

A nawet jeśli te dziewczyny jedza mięso to co z tego? To tak jak jakaś dyrektorka schroniska dla psów je mięso- no i co? Tego,ze ona nie kocha zwierząt to mi nie wmówicie. One się domagają,by te zwierzęty były przewożone chociaż w normalnych warunkach! I zeby przed śmiercią były ogłuszone! I żeby nie musiały patrzeć jak zabijają inne konie! Przecież jak ja czytam to wszystko to...Jenemu koniu obcięli kopyto bo sie zaklinowało pomiędzy kratami Rolling Eyes Jeśli koń nie może sie podnieść wkłądają do odbytu...taką....pałkę elektryczną, aby on się pdniósł Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad I co? To jest w porządku? Bo to moim zdaniem NA PEWNO nie jest w porządku.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie mozna kochac zwierzat na srio jedzac je !!! To chore. Mozna czuc uczucie ale nie mozna rozumnie ich kochac.
Calujesz krowke w nosek a jutro dajesz zeznikowi kase i mowisz przez to zabijcie mi nowa krowe. chce wiecej.
Bardzo sie ciesze ze chcesz byc wegetarianka. Powiedz rodzicom ze nie trzeba miesa do prawidlowego rozwoju niech sobie poczytaja strony www.vege.pl chyba albo jakies inne. Sa to poparte badaniami fakty.
Ja czasami w miesie tez widze rozkladajace sie zwloki. Chociaz mieso jem. A wiez ze zatsnawiam sie nad przejsciem na wegetarianizm? Chociaz jeszcze nie jestem pewien.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 13:27   

grupa to siła, nie ma jednostki nie ma myśli
siła która daje poczucie "bezpieczeństwa"
siła która wywyższa sie w świecie zwierząt
siła która dowartościowuje człowieka
jesteś kimś ponad bo nikt nie stawi ci czoła?
[włochAty]
no właśnie.... ludzie są kimś bo zwierzęta nie mogą stawić im czoła...

tu nie leży problem w wegetarianiźmie
wegetarianizm może być tylko symbolem sprzeciwu
bo co z tego jak nie jesz mięsa skoro masz buty ze skóry?
a pozatym niedawnymi czasy wegetarianizm stał sie modą a nie protestem
przykład? [tak już go pisałam:)] - moja znajoma sie dowiaduje że ja jestem wegetarianką od 2 [prawie że 3] lat i co? mówi że też jest oczywiście bo je mięso góra 3 razy w tygodniu [pomijając kanapki z wędliną],

pozatym człowiek jako gatunek przewodni nie myśli o zabijanych zwierzętach tylko o korzyściach, trzeba tylko udowodnić że z tego iż zwierzęta nie są zabijane też są korzyści

[Od Iśki: nie wywlekaj, proszę starych tematów]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |