| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
co robic??
Autor Wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 18:57   co robic?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możliwe, ze było duzo takich tematow wiec mozcie go skasowac.

Wczoraj widzialam jak moja koleżanka z klasy (ona ma 13 lat) pali papierosy. nie wiem co mam zrobic, czy powiedziec o tym komus, czy nie. Bardzo prosze o szybka odpowiedź!!

_________________
zazulita
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Kid Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 21
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 23:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napewno powinnac najpierw porozmawiac z kolezanka - takie jest moje zdanie.

_________________
dzieci - galeria twarzy dzieci.
aparaty cyfrowe - forum użytkowników aparatów cyfrowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 06:03   

Jeśli zauważyłaś takie zachowanie - najlepiej powiedzieć wychowawczyni jej.
Nawet jeśli jest to twoja najleprza koleżanka.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 06:06   

Witam.
Porozmawiaj najpierw z koleżanką. Zapytaj się od jakiego czasu pali, czy nie zastanawiała się nad konsekwencjami. Raczej nie biegnij od razu do szkolnego pedagoga. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się powtórzę..
Pogadaj z koleżanką....a jak nie będzie chciała skończyć z paleniem to radzę rodziców.. nie wychowawcę czy podagoga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kid Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 21
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że znakomita większość rodziców wybiła by jej to od strony pupy. Natomiast mówienie pedagogom może jej przynieść to samo i dodatkowo jakies wpisy do papierów więc jest to ostateczne rozwiązanie i jeszcze jedna rzecz , że ty możesz wyjść na tą, która "sprzedaje".

_________________
dzieci - galeria twarzy dzieci.
aparaty cyfrowe - forum użytkowników aparatów cyfrowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myśle że powinnaś porozmawiać z koleżanką, spróbować wytłumaczyć jej że w ten sposó b niszczy sobie organizm itp. itd. Jeśli to nie zadziała powiedz o tym wychowawczyni lub jeśłi nie chcesz żeby każdy mówił o tobie że jesteś skarżypytą zrób to anonimowo=)

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak chce to sie truje= robi co uwaza, mzoesz jej wytlumaczyc, ale moze cie wysmiac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 13:51   

A moja 14 letnia kolezanka pali 3 lata.I nic jej nie zmusza zeby rzuciła.Osobiscie radze powiedziec ze powoduja trwqałe zmiany w urodzie,jedzie od niej,ma "piękne" ząbki,szybciej sie starzeje a kremy nie pomoga i ze zachoruje na raka płuc i umrze.
Powrót do góry
Ćpunka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Sty 2005
Posty: 6
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pogadaj z kolezanka i Zapytaj co ona o tym mysli nie mow narazie nikomu na to zawsze jest czas a odkecic cos trudno

_________________
Zycie jest super ale czasami mam dola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2544151
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radze Ci pogadac z kolezanka, a jak nie poskutkuje to hmm....napewno nie biegni skaryzc bo wtedy cie znienawidzi i nie wierz w to ze jezeli powiesz jej rodzicom to oni jej nie powiedza ze to ty "sprzedalas" poprostu przedstaw jej wszystkie zgumne skutki palenia a jak to nie pomoze to olej to to ona sie truje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 17:22   

Pogadaj z nią o szkodliwości i takie tam.Ale na pewno nikomu o tym nie mów,jeśli chce to nadal będzie palić,a ciebie tylko znienawidzi,bo doniesiesz jak mały głupi dzieciak.
Powrót do góry
kelas Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 36
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co mowicie zeby z nia porozmawiala i podala wszystkie 'zgubne skutki palenia'. Sami dobrze wiecie ze jej nie wyslucha i oleje wszystko, wy tak nie robiliscie?

Moim zdaniem jesli zaczela w wieku 13 lat to tylko dla szpanu etc.. Mysle ze sama powinna zrozumiec ze palenie jej nic dobrego nie przynosi i sama powinna przestac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kelas... sama z siebie to nie odstawi fajek bo dla niej to jest fajne super i cool..tez tak mialam tylko zaczelam duzo wczesniej az w koncu kolezanki mi przemowily do rozumu, mamy nie sluchalam, a kolezanek posluchalam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 20:52   

Dla takich ludzi sie nic nie wmówi... Wiem coś o tym... Trzeba interweniować i to szybko ale ja dobrego i niezawodnego sposobu nie znam...


Ps. Nie odnawiajcie tematu z października tamtego roku !
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |