| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
co robic??
Autor Wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 23:30   

Mało jest większych obrzydliwości niż donosicielstwo.
Przejdź na dół
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dowiedz się najpierw czy dziewczyna pali nałogowo czy tylko dla zwały lub okazyjnie. A potem można mysleć dalej. W każdym razie nie zawsze palenie oznacza od razu nałóg (palę od dobrych kilkunastu lat i wciąz w nałóg nie mogę wpaść). Najwyżej poszukaj po internecie zdjęć amazonek- słowa zwykle znacznie mniej przemawiają do rozumu niż obraz. Donoszenie od razu, nawet w dobrej wierze, może się dla ciebie nieprzyjemnie skonczyć. Pewnie za jakiś czas kumpela by zrozumiała i wybaczyła, ale to dopiero za jakiś czas...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam na twoim miejscu się nie przejmowała jeżeli to tylko koleżanka z klasy ale obstawiam ze chcesz jej pomóc. Mja dobra kumpela czasem trochę podpalała nabluzgałam na papierosy troche pokrzyczałam Razz nagadałam jakie to szkodliwe jak może wyglądać że będzie jej jechać z ust a gorzej jakby jej rodzice się dowiedzieli. Więc jeśli tak ci zależy aby ją "nawrócić" pogadaj z nią i powiedz jak daleko zajdzie z czymś takim ale 13nastolatkowi czesto trudno cos przetłumaczyć. Możesz jej opowiedzieć jakieś historie z życia wzięte Razz być może masz coś. Bo np. mój taki jakby śp wujek tyle jarał że doczekał się raka płuc i teraz sobie odpoczywa pod ziemią. Jeżeli po twoich przekonaniach jakie to straszne nie przestanie palić (dośc prawdopodobne) powiedz jej że będziesz zmuszona powiedzieć o tym dorosłym być może oni jakoś jej pomogą. Jak ktoś już wspominał z początku cię znienawidzi ale później zrozumie. Tylko czy warto się tak męczyć dla zwykłej koleżanki. Po co wciskać się w jej życie. W końcu to ona może umrzeć na raka płuc serca itd itp. Ale jeśli masz dobre serce to z nią pogadaj i pomęcz Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 22:49   

Cytat:
Jeżeli po twoich przekonaniach jakie to straszne nie przestanie palić (dośc prawdopodobne) powiedz jej że będziesz zmuszona powiedzieć o tym dorosłym być może oni jakoś jej pomogą.

Wez mnie nawet nie wkurzaj...Tak niech najlepiej donosi,świetny pomysł.Jej życie,jej wybór,ale widze że niektórzy mają problemy ze zrozumieniem tego,że każdy ma wolną wole i może wybierać co chce robić.Zgadzam sie z Otwieraczem,Mało jest większych obrzydliwości niż donosicielstwo.Przez kapusiów ze wszystkim trzeba sie kryć...Co za ludzie...Chociaż nie,nie ludzie tylko parapety:|
Powrót do góry
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Nie 13 Lut, 2005 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba pisałam jej instrukcje jeżeli tak strasznie chce jej pomóc. Nie mówiłam odrazu tak weź idź naskarż bo głupia jest napisałam jedynie jeżeli chce tak bardzo jej pomóc a to już chyba od niej zależy. Bo są ludzie wrażliwi któży nie mogą patrzeć jak ktoś się zabija (ja do nich nie należe Razz)
Cytat:
ja tam na twoim miejscu się nie przejmowała jeżeli to tylko koleżanka z klasy ale obstawiam ze chcesz jej pomóc.
Cytat:
Tylko czy warto się tak męczyć dla zwykłej koleżanki. Po co wciskać się w jej życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |