| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Rela :(
Autor Wiadomość
gosiaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Paź 2004
Posty: 26
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 16:15   Rela :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam SUPER babke od reli ale mamy beznadziejną grupe. I pani wytrzymywała z nami strasznie długo. Ale dziś nie wytrzymała. Kazała nam wyjść z lekcji i że już nie chce mieć z nami reli. To była dla mnie tragedia. Rozpłakała sie. A ja chcem mieć relke bo to jest jedyny przedmiot na którym można sie powygłupiać z nauczycielką. A jeśli już nie bedziemy mieć reli? Bo w mojej szkole jest jedna nauczycielka reli katolickiej. Kórcze... Crying or Very sad Neutral
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2900283
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za bardzo nie rozumiem po co zakladalaś ten temat, w jaki sposób mamy Ci pomóc??

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Powygłupiać ?? no to sie widocznie za bardzo wygłupialiście skoro facetka postanowiła się wycofać
A tak wogóle to napewno wam sprowazą nową nauczycielke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak. Napewno wam dadzą innego nauczyciela, albo będziecie mieć tą co teraz. Tylko że lekcja będzie wygladała tak, że dykektorka będzie siedziała na lekcji i was pilnowała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 21:14   

No nie wiem własnie jak mamy ci pomoc, ale sama do tego tez doprowadzilas bo z tego wynika ze wyglupialas sie z innym...
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ooo no to ja Wam zazdroszczę,że mieliście taką panią od religii. Nasza to ciągle w kółko "Dlaczego chodzimy na katehezę? Ponieważ kochamy Boga więc jak dziewczyno mogłaś nie nauczyć się modlitwy w ciągu tygodnia POWTARZAM tygodnia skoro modlisz się 2 razy dziennie? No co w tym śmiesznego? Skoro chodzisz na katechezę to MUSISZ się modlić! Nieee! Ja nie zdążę wyłożyć katechezy bo klasa rozmawia!" Rolling Eyes A możesz powiedzieć,czym Twoja klasa dobiła nauczycielkę? Zrozum,dla niej będzie lepiej jeśli nie będzie Was już uczyć po prostu Ty jedna na (przypuszczalnie) 20 osób to za mało...Ok. 19 osób rozmawia,wykańcza tą kobietę a Ty jedna chcesz,zeby została żebyś miała z kim pożartować? Musisz zrozumieć,że jak ona będzie Was dalej uczyć to się wykończy...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką nauczycielkę od religi, że to mój najgorszy przedmiot. Coągle mówi to samo. To jest nudne. Na dodatek mam takie osoby w klasie, że się odechciewa chodzić do szkoły.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
*Neona*
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 19:18   

Gosiaczku, a w jakiej szkole się uczysz? W dwójce Wink? Bo jeśli tak, to mnie na pewno znasz Wink A tak poza tym to jeśli jest to ta szkoła - wątpię, żeby zmieniła się Wam nauczycielka od religii Smile
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas na reli można się pouczyć zrobić ściągi i spisać lekcje Razz byłam w podobnej sytuacji nas ksiądz zostawił mieliśmy głupią klasę, teraz żałujemy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdybym była nauczycielką i miała bardzo okropną klasę to bym ich nauczyła co to spokój [hihihi;P]

Ja wiem, że są takie osoby w klasie, które lubią robić różne kawały nauczycielą etc... Nauczyciel jak każdy człowiek ma swoje nerwy i granicę wytrzymałości... Teraz ona pęknęła... Może powinnaś przeprosić panią, a twojej klasie dać niezły ochrzan...


Może da się to wszystko jakoś odkręcić? Może inna pani będzie jeszcze lepsza?

Pokażcie się z tej lepszej strony... Jako najlepsza klasa w całej szkole Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
Kapitan
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 11:51   

Gothic napisał/a:
Pokażcie się z tej lepszej strony... Jako najlepsza klasa w całej szkole Wink


Problem w tym, że niektórzy ludzie są "niereformowalni" i zwykle nie chcą się szybko zmieniać.
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas było tak na angielskim... Wszyscy się zgrywali z nauczycielki. Strasznie mnie to denerwowało. Ona jest zbyt spokojna... Potem kiedy się wydało musieliśmy ją przepraszać i było po sprawie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Grohówa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim porozmawiać z resztą klasy. Ale jeśli ich podejście do religii jest takie jak w mojej szkole to nie sądze, żeby to cokolwiek pomogło.

_________________
And yeah, yeah, God is great.
Yeah, yeah, God is good.
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah.
What if god was one of us,
just a slob like one of us,
just a stranger on the bus trying to make his way home?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1184334
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |