| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Faje!!
Autor Wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 08:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj nie pal dobrze ci radze to jest takie okropne.Nie dosc ze nie dobre to jeszcze truje ludzi...W mlodym wieku organizm szybciej sie przyzwyczaja(uzaleznia) niz organizm osoby starszej wiec po co ci to?Paleniem papierosow nic nie udowodnisz swiatu, a stanowcza odmowa mozesz dac do zrozumienia wielu osoba ze palenie to zwykla glupota ktora moze im zniszczyc zycie....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierochy -> NIE!!!


Kiedy miałam 5 lat, wtedy pierwszy i ostatni raz włożyłam fajkę do ust... bleee... Zaczęłam się dusić... Ręce mi śmierdziały...


Głupia wtedy byłam Neutral


Fajki -> odradzam z całego serca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trudniej mi się zakolegować z osobą palącą. Czuje taką jakąś odraze...
Nie nawidzę smrodu papierochów Confused Nie pal i tyle !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Młoda trudno ci się zakolegować z osobą palącą? A co ja mam powiedzieć jak u mnie w domu rodzice palą? I muszę to tolerować. Kolegowanie się z osobą palącą to nic w porównaniu do mieszkania z takimi osobami.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Noid
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:50   

Wiem coś o tym. Albo jak jest jakaś impreza i kilka osób usiądzie, zacznie palić to już jest prawdziwa masakra Wink
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 06:01   

Witam.
Ja rownież stanowczo papierosy odradzam, chociaż to jest tylko i wyłącznie Twój wybór. Ode mnie: Nie daj się namówić na coś, na co nie masz ochoty. Nie daj się zmusić, postaw na swoim. W sumie to mam podobne sytuacje co parę dni, ale mocno się trzymam.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
Młoda trudno ci się zakolegować z osobą palącą? A co ja mam powiedzieć jak u mnie w domu rodzice palą? I muszę to tolerować. Kolegowanie się z osobą palącą to nic w porównaniu do mieszkania z takimi osobami.


Ale ty nie palisz... Smile Wiem coś o tym, bo kiedyś mój świętej pamięci dziadek, który z nami mieszkał palił... Palenie jeszcze bardziej popsuło jego organizm Crying or Very sad
Chyba dla tego tak nie cierpię papierosów Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Młoda napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Młoda trudno ci się zakolegować z osobą palącą? A co ja mam powiedzieć jak u mnie w domu rodzice palą? I muszę to tolerować. Kolegowanie się z osobą palącą to nic w porównaniu do mieszkania z takimi osobami.


Ale ty nie palisz... Smile

Ale najgorsze jest to że ona jest truta przez rodziców...tzn. tem dym również ją truje.. :// Ja jakoś musze z moimi wytrzymac..;/ Naszczęscie nie ma ich często w domu ;pp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
Młoda napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Młoda trudno ci się zakolegować z osobą palącą? A co ja mam powiedzieć jak u mnie w domu rodzice palą? I muszę to tolerować. Kolegowanie się z osobą palącą to nic w porównaniu do mieszkania z takimi osobami.


Ale ty nie palisz... Smile

Ale najgorsze jest to że ona jest truta przez rodziców...tzn. tem dym również ją truje.. :// Ja jakoś musze z moimi wytrzymac..;/ Naszczęscie nie ma ich często w domu ;pp


Wiem, że jest ,,truta", ale mi chodziło raczej o to, że naszczęście ona nie pali Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja chociaż papierosów niepalę chociaż dużo osób w moim wieku pali , kiedys tylko w 5 klasie chyba razem z moja taką koleżanką "chłopaczarą" paliłyśmy... poskręcane papierki Twisted Evil Cool Embarassed Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o ble!! Dziewczyno!! Życia nie trać!! to same niekorzyści:
-śmierdzi ci z ust na odległość
-może wywołać choroby szczególnie u młodych osób!!!
-mniej ludzi będzie cie akceptować, będą cię unikać..
Czy ja nie za częto mówie: Dziewczyno?? Razz

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A!! no i jak raz zaczniesz, to juz przestać nie możesz... to g**no(za przeproszeniem) ci wchodzi w cale życie... Mad

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
agusia90 sorrki że to pisze Wink ale jest mozliwośc edytowania postów Wink jak mozesz to skorzystaj z tego czasami pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
-mniej ludzi będzie cie akceptować, będą cię unikać..


Ja się z tym nie zgadzam. W mojej miejscowości, a głównie w mojej szkole osoby palące są bardziej akceptowane i mają więcej znajomych, bo jak się chodzi na przerwie na papieroska to się dużo ludzi poznaje.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak, ale JAKICH ludzi!! Chcialabys miec takich przyjaciół?? bo ja nie Confused

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |