| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Jakie wkładki?
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 11:12   Jakie wkładki?

Jakich wkładek higienicznych używacie?Bo ja Alldays Discret te niebieski lub Carefree :-)
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA nie uzywam ... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Różnie...Szczeże to takich jakie sa w sklepie do którego pójdę Smile Raczej nie robi mi to różnicy jaka jest wkładka....poprostu wybieram najtańsze i tyle bo mi szkoda pieniędzy na takie za 6,7 zł Smile Zwykle sa to Bella - jak dla mnie super bo sa w miarę tanie i wygodne.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
kasia14latek
Gość
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 18:12   

ja uzywam najzwyklejszych. mialam juz z belli rozne a teraz mam takie zwykle, najtansze ale dobre, ktore ladnie pachna aby w ten sposob likfidowac intymny zapach. ale obecnie nie nosze bo niewygodnie mi. nie wiem jak ja sie do podpaski przyzwyczaje... a wiem ze okres juz niedlugo...
Powrót do góry
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam carefree ale najczęściej bella panty intima. Sa tanie i baaaaardzo wygodne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 21:25   

Ja używam wkładek Bella Panty Intima lub czasem Carefree. Są wygodne i nie ma po co przepłacać. Szkoda pieniędzy.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam wkładek,bo mi szkoda pieniędzy na nie. Ale pamiętam,że jak jeszcze używałam to kupowałam BELLA. Są tanie, i nie takie złe Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wkladki uzywam teraz tylko troche przed i troche po okresie, ale wczesniej prawie codziennie uzywalam. Kupowalam rozne zeby sprawdzic jakie pasuja do mojego ciala i w koncu wybralam. Ale nie powiem jakie. MOje cialo jest inne niz twoje i ty sama tez powinnas wyprubowac kilka

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja osobiście używam bella panty (pomarańczowe) są tanie (ok.3zł) i wykodne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam Alldays Discret te rózowe spoko duze i wygodne
są tanie (3zl małe op i 5zl duze)

_________________
Na twarzy uśmiech
a w sercu ból
to najtrudniejsza z życiowych ról...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja używam od czasu do czasu wkladek i tego co używa moja mama. Czasem kupuje jakieś taniochy typu lider prajs Razz a cazem alldays descret. Alldaysy są najlepsze bo cieńkie ale i tak nie czuje wkładki więc używam nawet tych zwykłych wkładek. Kasiu spokojnie przyzwyczaisz się szybko zobaczysz. Poza tym okres to tylko te około 4 dni w miesiącu więc jakoś wytrzymasz Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 13:43   

Ja używam Subtelle (tylko zwykłe !!!) i/lub Bella Smile Wg. mnie mają największą powierzchnię chłonną (bo np. Aldays [czy jakoś tak; reklama z tym motylkiem Razz] mają tylko na środku prostokącik, a reszta "pusta").
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słuszałam o takich wkładkach Librese czy jakoś tak i one naprawde są cienkie i mają o 10cm!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
aga Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Wrz 2004
Posty: 20
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam Carefree,są całkiem na poziomie, wogule nie wiesz że masz:)

_________________
I tak też można...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 13:56   

Moja mama tydzien tenu kupiła rewelacyjne wkładki Bella Panty Plus. Nie wiem ile kosztują, ale są poprostu idealne. Ostatnio zaczęłam codziennie nosić wkładki, i już się przyzwycziłam. Czasem nawet zapominam że ją mam. Jest tylko jedna wada - klej. Klej mają one raczzej na środku, a kilka milimetrow od brzegu juz nie. I np. dziś na w-fie drażniło mnie to, ponieważ zaczęła mi się odklejać. A ogólnie daję im 5/6.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |