| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wasze kieszonkowe

Kieszonkowe :
dostaję pieniądze co miesiąc
60%
 60%  [ 20 ]
czasami - za dobre oceny, pomoc w domu
12%
 12%  [ 4 ]
nie dostaję pieniędzy
21%
 21%  [ 7 ]
zbieram drobne z zakupów ;)
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 18:32   Wasze kieszonkowe Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze,
Jestem ciekawa , czy dużo z was dostaje kieszonkowe...bo ja osobiście nie Neutral
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 19:10   

Ja jak dostaję pieniądze do szkoły na picie itp.. To sobie je zbieram do skarbonki i mam kilka złotych zaoszczędzonych.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja dostaje do szkoły codziennie ok. 4 zł. Potem jak chcę isc na dwór to zawsze w szkatułce leżą i sobie biorę(po to tam są ;p)Wole tak mieć, niz dostawać co miesiąc kieszonkowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 19:52   

Ja codziennie dostaję 2zł, które albo przeznaczam na jedzonko w szkole, albo rzucam na półkę w pokoju na czarną godzinę
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ołł... Ja nie dostaję kiszonkowego Crying or Very sad . Tylko czasem sobie biorę jak z zostaje z biletu na MPK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
Ja dostaje do szkoły codziennie ok. 4 zł. Potem jak chcę isc na dwór to zawsze w szkatułce leżą i sobie biorę(po to tam są ;p)Wole tak mieć, niz dostawać co miesiąc kieszonkowe.


Ouu...Zazdroszcze...
Ja dostaję miesięcznie 30,40 zł, czasami tylko 10. Ale wolałabym mieć tak jak ma Malvina szczerze mówiąc...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 21:00   

No ja dostaje miesięcznie 50zł Wink
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam dostawałam 40 złotych miesięcznie do końca lipca tego roku, potem zakupiłam sobie telefon komórkowy za uzbierane pieniądze jednak od tamtej pory dostaje tylko 10 zeta miesięcznie bo 30 miesięcznie muszę przeznaczać na kartę =/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dostaje co miesiac 50zł od mamy i od brata kilka złotych, zwykle jest to 20 Wink i bardzo mi odpowiada taka forma Razz i za to oczywiscie sobie sama opłacam komórke. Nie chcialabym codziennie dostawac kilku złoty bo bym za szybko wydala Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ja dostaję codziennie do szkoły 7-8 zł. Ale po szkole musz zrobić zakupy za około 2,50zł. resztę mam do szkoły i do skarbonki.I tak gromadzę pieniądze. Z każdej jakiejś reszty zawsze coś mi dadzą...czasami mniej a czasem więcej...ale za to sama muszę sobie co miesiąc kupować karte do komórki za 20 zl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie dostaje kieszonkowego. od nikogo nie dostaję pieniędzy. A jak mam sobie kupić podręczniki, czy coś to się wsciekają, ze ne mam za co. A jak mam do szkoły coś zapłacić, to nie płacę, bo mi rodzice nie dają i potem amm problemy... takie życie

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dostaje kase do szkoły, a jak o coś poprosze gdy chcę sobie kupić to też dostaje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle dostaję jakieś zadanie od mamy. Zwykle jest to rozwieszenie ubrań na suszarce lub posprzątanie kuchni. Najczęściej dostaję 10 - 30 zł, ale raz dostałam 50 Very Happy I jeszcze jak mama ma dobry humor to jak się jej zapytam "możesz mi dać pare drobnych na drugie sniadanie?" to zawsze mówi żebym sobie wzięła z jej potfela 10zł. Reszty z zakupów też podbieram Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja ogolnie nie dsotaje, mam tylko miejsce gdzie w rzucam resztki.. ze wszystkiego. choc czasem mama ma dobry humor to sypnie.. ale ogolnie to mi daja na slodycze, karte do komorki.. spodnie bla bla bla... ale na aprat sama zbieralam.. traz zbiram na MP3.
raz mama miala dobry humor i mi dala 160 zl;p wszystko co w portfelu miala.. ale to byl chyba najlepszy dzien jej zycia, ja go poprostu dobrze wykorzystalam;p jak spytala ile chce oweidziealam ze 10, a ona mi mowi a moze 30, a ja ze moze wszystko:P to mi dala to co miala haha;P tylko tacie niekazala mowic ogolnie to niedostaje tak kasy.. i dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możecie mnie wyśmiać...
Rozmawiałam niedawno z mamą na temat kieszonkowych , że bardzo bym chciala dostawac pieniądze co miesiąc... Zgodziła się...Powiedziała : 5 zł miesięcznie , wystarczy ?
Ehh...dobre i to Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |