| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
programowanie gier
Autor Wiadomość
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 20:59   programowanie gier Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli na tym forum jest jakiś programista gier. To może by napisał od czego zacząć, jaki jest dobry program do tworzenia gier itd. Na wszelki wypadek podam swój numer gady gadu: 3669758
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 22:14   

www.tworzeniegier.glt.pl
Powrót do góry
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat nie aktualny już3 dni :-)

http://members.lycos.co.uk/marmotsite/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem zacznij od gier prostych w języku niezwykle prostym ...:qbasic:...Smile www.qbasic.com

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cieszyłbym się gdyby ta strona była po Polsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wal do mnie na gg to ci wyjaśnie na czym qbasic polega

4706524

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie będe tobie na gg pisał, bo chyba nigdy nie skączymy rozmawiać. Może jakaś polska strona o qBasic'u
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba nie ma strony o qbsicu po polsku, w goglach szukałem, jak nie znasz angielskiego, i nie chcesz walić do mnie na gg, to się nie nauczysz...

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie znalazłem nowy zarąbisty język: Dark Basic, jest zrobiony szczególnie do programowania gier, http://darkbasic.thegamecreators.com pełna wersja 20 pln kosztuje

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 14:57   

Nitemare napisał/a:
Właśnie znalazłem nowy zarąbisty język: Dark Basic, jest zrobiony szczególnie do programowania gier, http://darkbasic.thegamecreators.com pełna wersja 20 pln kosztuje


Basic jest językiem prostym ale zarazem prymitywnym i przestarzałym (ma już 25 lat). Dark Basic jest to kreator do tworzenia prostych gierek według gotowych szablonów w zwykłym Basicu. Nie korzysta on ze sprzętowej akceleracji 3D, dlatego szybkość takich gier jest niewielka. Wszystkie współczesne gry powstają zazwyczaj w C++ i od tego języka najlepiej zaczynać naukę. Dlaczego tak uważam, otóż "przesiadka" z Basica lub TurboPascala na język C jest bardzo trudna i wszystkiego trzeba sie uczyć od początku.
Powrót do góry
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mylisz się za pomocą Dark Basica możesz stworzyć grę w pełni 3d, kup sobie a zobaczysz

za pomocą szablonów???? chyba cię mocno jebnęło, piszesz własne programy i gry w Dark Basicu mają bezpośredni dostęp do bibliotek DirectX 8.1 mam db więc wiem i widziałem jakie gry są w nim stworzone, np strzelanka bardzo podobna do cs

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego 'języka programowania', ale jeśli to jest coś w stylu The Games Factory to tylko jedna odp.:

buahahaha

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 22:00   

Nitemare napisał/a:

za pomocą szablonów???? chyba cię mocno jebnęło


jak chcesz się licytować ze mną na łacinę to zrób to na gg i wtedy zobaczymy komu się j* Wink mój numer: 8097278

Nitemare napisał/a:
piszesz własne programy i gry w Dark Basicu mają bezpośredni dostęp do bibliotek DirectX 8.1 mam db więc wiem i widziałem jakie gry są w nim stworzone, np strzelanka bardzo podobna do cs


No to widać duży postęp, bo sam kiedys tego programu używałem i o obsłudze DirectX 8.1 nie było mowy, a programik był bardziej lamerski od TGF. Skoro jest DirectX 8.1 to ciekawe czy obsługa shaderów jest i na jakiej zasadzie działa. w samym basicu się shaderów nie da programować, od tego jest asembler.
Powrót do góry
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w kazdym jezku mozna napisac gre tylko trza sie wysilic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam(o)_1991 napisał/a:
w kazdym jezku mozna napisac gre tylko trza sie wysilic

Można nie odkopywać stosunkowo starych tematów tylko trza się wysilić żeby spojrzeć na datę ;]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |