| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Sterownik-karta graficzna
Autor Wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 28 Lut, 2009 22:52   Sterownik-karta graficzna Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! nie wiem do jakiego działu wcisnąć to pytanie...może tu?
ok wiec...jestem średnio kumata w sprawach komputerowych (deamon,nero...itp) gdzieś 2 tygodnie temu ściągnęłam sobie z neta simsy (wiem ze to jest nielegalnie ale...xd) tata tam umie wiec mi jakoś to zrobił jakoś tam najpierw na deamon´nie i nie wiem jeszcze jakieś cuda nie widy o których nie mam pojęcia.Wszystko super działało ale...zachciało mi się ściągnąć nieoficjalne dodatki pomieszałam tam coś pousuwałam parę rzeczy i okazało się ze usunęłam coś z karty graficznej ;( Pisze mi: ¨Nie znaleziono karty graficznej pracującej w standardzie DirectX 9.0c! Sprawdź, czy masz kartę graficzna zgodna z DirectX 9.0c i zainstalowane najnowsze sterowników oferowane producenta karty.Aplikacja zostanie zamknięta¨

a teraz pytanie do was...można z kas to ściągnąć? z kad?

PS.wiem powiecie zapytaj sie tatusia jak taka jesteś mądra, nie chce go niepokoić hehe.

HELP.z góry thx !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 00:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żeby stwierdzić skąd ściągnąć sterowniki trzeba wiedzieć jaka to karta.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podaj jaka karta, potem wejdziesz na odpowiednią stronę i ściągniesz stery do niej. Powinno pomóc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm...czekaj coś ściągam,jakoś sobie może poradzę ale się wkurzyłam....nigdy nie kupujcie Windows Visty jest do .... !
PS.sory za kłopot z tym postem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czemu Vista Ci się nie podoba? : ) Mi tam całkiem odpowiada : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

danly, czy jak niby usunęłaś ten sterownik od karty graficznej to masz taki sam rozmiar to masz taką samą rozdzielczość monitora?? I czy ten komunikat wyskakuje ci jak włączasz kompa czy tylko jak uruchamiasz sims-y albo inne gry??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri gdybyś dzięki szanownej viscie został na miesiąc sam bez internetu też byś ją chciał wywalić w piz** ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja działa idealnie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, moja też. Po wyłączeniu wszystkich upewnień Visty typu "Czy na pewno ty chciałeś zainstalować ten program", "Musisz być administratorem sieci" - mimo, że jesteś. Oraz po wojnie w salonach tp/orange. Bo w żadnym salonie w całym Wrocławiu, plus kilku salonach w moim mieście, gdzie została oddelegowana moja mama nie było sterowników do neo w viscie. Co z tego, że w mieszkaniu jest opłacona neosrada, której za nic w świecie zainstalować się nie da.

Owszem, fajna neosrada, mieszkałam tak sama, bez internetu, połowy filmów itd. Ale co tam Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

już jest wszystko ok...coś zainstalowałam,coś pousuwałam i działa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> A Ja żadnych problemów nie mam - fakt, z miejsca UAC wyłączyłem, ze względu na to że część gier nie chce z tym czymś chodzić, ale sieć, internet i reszta badziewia działa idealnie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taaa.. pewnie nie masz tego shitu neosrady. A ja mam. Nie z własnej woli. Ale właściciela mieszkania - wujek podpisał umowę na 3 lata. Nieświadom, że nie będzie tu mieszkał. I ktoś się musi męczyć. Ja w każdym razie nie dałam rady z vistą.. a przecież ze mnie informatyczka pierwszej klasy Wink Facet coś tam zrobił, ale i tak. Niesmak pozostał Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak sterowniki do Neostrady, tylko do konkretnych modemów, adapterów i innego takiego barachła. A że miałaś syf, a nie porządny sprzęt to się męczyłaś przez miesiąc Smile Chociaż pewnie wystarczyłoby poszukać sterów na necie, a nie biegać po salonach.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, do neosrady były sterowniki tylko dla modemu. Te miałam. I przy instalacji z płytką (starą neosrady) instalowało się i w pewnym momencie, gdzieś pod koniec wyskakiwał błąd - coś w stylu oprogramowanie nie jest wyczytywane przez system.. Chodziłam po salonach orange. Oni przerażeni informowali mnie, że oprogramowanie działające pod vistą skończyło im się wczoraj.. i zamówią je za tydzień, bo wtedy robią zamówienia. Na kłótnie typu - ja płacę za internet - więc wymagam tego oprogramowania odpowiadali, że to mój program. Na większe kłótnie dzwonili do innych salonów, aby dowiedzieć się, że najbliższe jest 20 km dalej.. ;// Zainstaluj sobie neo zanim będziesz mówić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Owszem, nie męczę się z neostradą. Akurat jesli chodzi o internet to długo szukałem czegoś co by mi pasowało - i skończyłem na UPC, jak narazie jest lepiej niż dobrze : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |