| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Szlabany
Autor Wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 13:05   Szlabany Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa, czy dostajecie szlabany? Question A jeśli dostajecie, to za co? Confused Bo moja mama to niby nic, a jednak jak ma zły humor to za jakiś drobiazg może dać mi szlaban. Rolling Eyes Chociaż zwykle jakoś udajee mi się wszystko odkręcić i i tak mama go unieważnia Mr. Green
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nigdy nie dostałam żadnego szlabanu oprócz zakazu na kompa i to nie przeze mnie tylko przez moich braci. A jak sie cos takiego zdarzy to najpierw sie pogodze a później robie to samo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 16:45   

Witam.
Ja dostawałem głównie na kompa, na jeden dzień...Co i tak jest dla mnie po prostu katorgą. Zawsze się wykręcam "odpracowując" winy i sprzątając całe mieszkanie pod nieobecność mamy. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 16:52   

Ja mam szlabany tylko jednej kategorii - za złe stopnie = brak kompa. ;]
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 17:05   

Ja jeszcze nigdy nie dostałem szlabanu Mr. Green chociaż czasami powinienem dostać Razz
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 21:29   

U mnie jest smiesznie hehe... rodzice mowia ze mam szlaban a nastepnego dnia wychodze na dwor:) ale czasami pokrzycza np. za zle zachowanie , a tak to nie mam szlabanówSmile
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak Noid niegdy nie dostalam szlabanu Very Happy

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie dostaję szlabanów.
Mój braciak czasami dostaje,ale i tak zawsze się wykręca Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nigdy nie miałam szlabanu, a nawet jak bym go dostała to i tak chodziła bym tam gdzie bym chciała. Very Happy

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja b.rzadko dostaję szlaban,częściej mam ostrą awanturę w domu. A jak juzto taki szlaban dostaję,że Ho ho....2 tygodnie bez koni. Tia,jasne. I tak mi ojciec po paru dniach pozwala iśc(bo to zawsze matka daje szlaban) bo wie,że i tak bym nie wytrzymała i sama bym poszła Smile .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA zawsze dostaje szlabany nawet za cos czego nie zrobilam bo moja rodzinka zapotrzona jest w moja siostrzyczke:(Ale zazwyczaj staram sie robic tak zeby skrocic szlaban.Szlabany zwykle polegaja na zakazie wyjscia na dwor i nic wiecej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mimo, że rodzice czasem poświęcają nam mniej czasu, bo muszę się zająć naszym młodszym rodzeństwem, to i tak pamiętajmy, że oni nas bardzo, bardzo kochają...
Ja mam siostrę, ale ona nigdy ze mną nie mieszkała... Ale to już inna sprawa Wink


A co do moich szlabanów to dostawałam je w wieku 5 lat... teraz nie, bo narazie nie mam za co ich dostawać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 09:40   

Mama mi nigdy szlabanów nie daje, ale tata zawsze (no ok, nie zawsze). Za złe stopnie, to raz miałam karę na miesiąc na kompa Shocked <szok>
Zawsze się taty boję, gdy wróci z zebrania, bo robi mi zawsze jakieś wyrzuty =P
A gdy się już trochę lepiej uczę, to jest już dobrze biggrin
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 10:26   

Ja kiedyś dostawałam szlabany (na kompa, a na co innego <lol2>) ale teraz już nie. Bo i tak nie pomoże Twisted Evil I tak będę robiła to, na co mam ochotę, nawet gdy mi mama nad karkiem ślęczy. A powody to pyskowanie i nieprzyznawanie się do złych ocen. Razz
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi mama zawsze daje szlabany za balagan w pokoju, za to ze sie nieucze;p choc mam dobre oceny. za to ze jej costam czasem niepomoge, i na co szlabany? na kompa, albo zabiera mi gitare, albo aparat albo niewychodze z domu, albo mam ograniczony czas do 18 a nie do 21 ;|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |