| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Szlabany
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 20:57   

Ja szlabanów nie dostaje juz od bardzo dawna... Z tego powodu że nic takiego nie robie co by zasługiwało na szlaban... Ale jeśli już coś się zdaży to muszę jakoś wynagrodzić to co zrobiłem ale nie są to jakieś welkie rzeczy ;-)
Przejdź na dół
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
Ja szlabanów nie dostaje juz od bardzo dawna... Z tego powodu że nic takiego nie robie co by zasługiwało na szlaban... Ale jeśli już coś się zdaży to muszę jakoś wynagrodzić to co zrobiłem ale nie są to jakieś welkie rzeczy ;-)


Mam dokładnie tak samo... ;] sądzę, że jesli juz bym cos zrobil to musialbym pojechac do babci i porobic jakies prace ogrodowe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie dostaję szlabanówWink Poprostu jak błam mała to dostawałam w tyłek a obecnie to tylko dostaję wykład:))))Czasem muszę np. poc mamaie czy coś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja prawie igdy nie dotaje ajak już to na kompa Very Happy

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie dostałam szlabanu.. no moze raz na kompa.. ale i tak wchodziłam wiec sie dla mnie nie liczy :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mialam raz w zyciu szlaban.. ale i tak zostal odwolany wczesniej, w sumie mi rodzice nic nie zabraniaja, tz pic, palic, cpac i takie tam nie moge ale z tym to roznie, ale z innymi zeczami to lajcik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem zwolennikiem szlabanow: za jedynke ze sprawdzianu powinno byc pretem przez leb, do wora i do wisly Razz

A tak serio to ja raczej nie mam szlabanow bo raczej nie ma za co Razz chociaz ocenki mam niezamocne ale jeszcze nie najgorsze Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moi starzy nie stosują czegos takiego........ niemają po co ja jestem grzeczna Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie bedzie milo pojutrze Smile nie mam jak usprawiedliwic paru dni, no ale pewnie tylko sie nagada nagada i mnie zostawi.. jak ja tego nie nawidze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tutaj takie Aniolki..a ja co czesto dostaje Szlabany ! Twisted Evil
Najczesciej na Kompa,raz na Dippemess ( Wesole Misateczko ).
Jak mieszkalismy jeszcze w Krakowie to dostawalam szlabany na wychodzenie na dwor.Teraz nie dostaje ,bo nie mam Kolzenaki..nie mam gdzie wychodzic ;P
Szlabany dostaje tez za zle Oceny,raz wyniesli mi komp ( na 3 dni) bo dostalam zla ocene z niemca ;( Ale to sie zdarza zadko"!

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 23:02   

Kiedys dostawalem, ale teraz juz nie. Po czesci dla tego, ze nie maja sie do czego przyczepic ;] a po czesci dlatego, ze jestem wtedy nieco wkurzajacy ;].
Wlasciwie to poprostu z tego wyroslem, to juz na mnie nie zadziala ;o.
Powrót do góry
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Ja b.rzadko dostaję szlaban,częściej mam ostrą awanturę w domu. A jak juzto taki szlaban dostaję,że Ho ho....2 tygodnie bez koni..


2 tygodnie bez koni..? Ciesz, się, bo nie masz najgorzej. Ja rzadko dostaję szlabany, a jeśli już coś takiego się zdarzy, to jest to najczęściej zakaz na jazdę konną i to na conajmniej 1 miesiąc!!! Do tego nie mogę pojechać sama, bo rodzice poprostu nie dadzą mi pieniędzy.

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie i tak wiedza ze by nie poskutkowalo bo jak by mi powiedzieli ze mam szlaban i nie wolno mi wychodzic to bym trzasnela drzwiami i wrocila kiedy mi sie podoba a tak jest umowiona pora, wracam o tej 21 czy tam pozniej jak jest weekend, czy nastepnego dnia i nikt sie martwic nie musi.. zreszta ostatnio nie rozrabiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keśka napisał/a:
mroweczka napisał/a:
Ja b.rzadko dostaję szlaban,częściej mam ostrą awanturę w domu. A jak juzto taki szlaban dostaję,że Ho ho....2 tygodnie bez koni..


2 tygodnie bez koni..? Ciesz, się, bo nie masz najgorzej. Ja rzadko dostaję szlabany, a jeśli już coś takiego się zdarzy, to jest to najczęściej zakaz na jazdę konną i to na conajmniej 1 miesiąc!!! Do tego nie mogę pojechać sama, bo rodzice poprostu nie dadzą mi pieniędzy.

Taaa...Raz mi dali do "konca zycia" szlaban na konie. Trzy dni pozniej juz sobie jezdzilam.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wiecie, ta sie zastanawiem, ze rodzice sa czesto wredni. Mróweczce i Keśce zabraniaja koni bo wiedza ze one to kochaja... a mi jak juz dadza jakis szlaban to niie np na telewizor, ktory ogladam dwa razy w tygodniu (tylko jak jest 'm jak milosc', chociaz ostatnio o ten jedyny serial przestalam ogladac) tylko na kompa ;/ albo zabraniaja mi uczestniczyw w jakichs spektaklach... no kiedy ja to wlasnie najbardziej kocham ;/ Ale faktem jest ze cos takiego (taki szlaban) zdaza sie rzadko ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |