| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Szlabany
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi mama nigdy by szlabanu na konie nie dala dlatego ze cieszy sie ze jezdze, ze mam jakies zainteresowanie i ze jest cos co lubie robic:d
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
A wiecie, ta sie zastanawiem, ze rodzice sa czesto wredni. Mróweczce i Keśce zabraniaja koni bo wiedza ze one to kochaja... a mi jak juz dadza jakis szlaban to niie np na telewizor, ktory ogladam dwa razy w tygodniu (tylko jak jest 'm jak milosc', chociaz ostatnio o ten jedyny serial przestalam ogladac) tylko na kompa ;/ albo zabraniaja mi uczestniczyw w jakichs spektaklach... no kiedy ja to wlasnie najbardziej kocham ;/ Ale faktem jest ze cos takiego (taki szlaban) zdaza sie rzadko ^^

Nom,dokładnie :/.Ale najgorsze jest to,że moj ojciec NIE UMIE wychowywac dzieci...:/ On np. da mi szlaban(ostatnio mi dał,nie wiem do tej pory konkretnie za co-chyba za to,ze "robiłam z niego durnia" bo siedzialam w kiblu jak mnie wołał żeby sobie na mnie pokrzyczeć) wrzeszczy na mnie jak nie wiadomo co, da mi szlaban na konie na "zawsze" a potem zwyczajnie pozwala mi jeździć... Neutral

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szlabany ?
Tak są ... ale znikają po paru dniach biggrin ... albo i minutach biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga to chyba po prostu slabo rozrabiasz ze ci tak szybko mijaja te szlabany Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yy ... no wiesz tu wlasnie ne ejst tak dobrze samo zachowanie mowi mialam miec nieodpowiadnia cudem dostałam poprawne ...

Oni poprostu nie maja mi na co dawać szlabanów Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mialam naganne .. niestety nie dalo sie z tym nic zrobic.. ja mialam raz w zyciu szlaban i chyba rodzice juz wiedza ze dawanie kar nic nie da..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moi nie maja na co Razz
Bo w sumie rzadko kiedy wychodze ... jesli to do szkoly muzycznej an zajecia .. etc etc ... tego mi przeciez nie zabronią
Komp ... Oo probowali Razz ale im sie nie udało

Zazwyczaj jak dawali mi szlabam to strajkowałam i siedzac w pokoju nic nie robiąc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dostalam tylko raz.. miesiac nigdzie niby niewychodzic mialam.. no ale przeciez nikt mnie nie zamknie w pokoju na klucz, ani nie bedzie pilnowal 24 na dobe.. wiec stwierdzili ze nie ma sensu taka kara.. zreszta teraz uwazam ze wszystkim zeby przed starymi nie wpasc, bo jak juz odzyskalam ich zaufanie to glupio bylo by znow cos przeskrobac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja miałam bardzo dobre Razz
Moi rodzice nie proboja raczej z karami typu "miesiac bez wychodzenia" bo a) raczej nigdzie nie wychodze Razz b) i tak ani oni ani ja bym nie wytrzymala wiec... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka no ale jak bys cos bardzo przeskrobala to moze i by dali.. no ale jak mowilam u mnie to wygladalo tak ze ich nie bylo to od razu wychodzilam, a jak byli to najpierw sluchalam "masz kare,nigdzie nie wychodzisz.. bla bla bla... " "a co zabronisz mi ? nie przepuscisz przez drzwi?" ... <trzask> i mnie nie bylo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasty a co pozniej zadnhych kar za takie zachowanie or sth ? Razz

Ja tam az tak sie nie kloce z moimi jak cos mi sie nie podoba or sth Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga no a co by powiedzieli jescze raz ze mam siedziec w domu a w rezultacie bym w nim nie siedziala? nie bedzie mi dawac pieniedzy? i tak i tak jakos potrzeby mam i czasem mi bedzie musiala na cos dac a przeciez nie bedzie sprawdzac paragonow co kupowalam itd.. zabroni mi przed kompem siedziec? kiedys wyjda i se bede siedziec, albo i nawet beda w domu i co? podejdzie i bedzie mi wylaczala ten komputer?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam szlabanów nigdy nie miałam chciarz jak cos jush sie stanie to pokrzyczą i na nastpeny dzien jest jush szystko w porzo..ale np mówią jesli sie bedziesz zle uczyc i bedziesz mien pały to nie bedzies miała kompa (czyli ze niebede garc nie ze go np wyrzucą..Smile ale to sie nie sprawdza naszczescie chocaiarz czasem moze i powinnam miec szlabany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
shabowy Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 30 Cze 2007
Posty: 40
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dostaję bardzo rzadko
zabairaja mi kieszonkowe na miesiąc (dostaje co miesiąc)
ale czasem naprawde przeginam
wspólczuję moim rodzicom że muszą ze mna wytrzymywać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szlabanow dostaje mnostwo.
Za byle co.
Ostatnio np. bylam ze znajomymi na pizzy ( to bylo w andrzejki), przyszlam do domu 4 minuty po wyznaczonym czasie, dostalam szlaban na miesiac na wychodzenie z domu. (o, konczy mi sie dzisiaj ^^)

A tak to... zwykle za spoznienie dostaje szlaban na wychodzenie z domu.

kumpele mi wspolczuja. nic innego nie da sie zrobic.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |