| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
w jakim wieku?!
Autor Wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 13:21   w jakim wieku?! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 14 lat i wspaniałego chłopaka...Ostatnio rozmawialismy na temat seksu.On powiedział,ze do niczego mnie nie zmusz ale mogla bym sie zastanowic czy chcialabym przezyc swoj pierwszy raz z nim.Troche sie boje mojego pierwszego raz i zeby mu odpowiedziec na to pytanie musiala bym najpierw sie dowiedziec czy pierwszy raz boli czy leci krew i jaki najlepiej srodek antykoncepcyjny uzyc?!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że jesteś na to za młoda. Ale jeśli na prawdę bardzo tego chcesz - zrób to.

Pierwszy raz na pewno boli. Pierwszy raz w życiu zostaje naruszona błona dziewicza i to możesz odczuć. Chyba że chodzi ci tylko o pieszczoty, a nie o stosunek. Na pierwszy raz radzę spróbować tego pierwszego. Powiedz swojemu chopakowi, aby miał przygotowane prezerwatywy. Ty możesz stosować pigułki antykoncepcyjne, ale tylko za zgodą mamy i lekarza.

Ps. Mi się wydaje, że to zły dział na takie pytania. Ale mogę się mylić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
chlopiec
Gość
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 16:18   Re: w jakim wieku?!

[quote="Olcia"]Mam 14 lat i wspaniałego chłopaka...Ostatnio rozmawialismy na temat seksu.On powiedział,ze do niczego mnie nie zmusz ale mogla bym sie zastanowic czy chcialabym przezyc swoj pierwszy raz z nim.Troche sie boje mojego pierwszego raz i zeby mu odpowiedziec na to pytanie musiala bym najpierw sie dowiedziec czy pierwszy raz boli czy leci krew i jaki najlepiej srodek antykoncepcyjny uzyc?![/quote]

Dobrze się czujesz ? Masz 14 lat i już chcesz dziewictwo stracić ?!

LUDZIE ! CO WAM ODBIJA !?
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja odradzam ci tego. Moim zdaniem jesteś za młoda. Ten chłopak moze cię wykorzystać i zostawić a ty będziesz żyła ze świadomością że straciłaś dziewictwo w tak młodym wieku i z niewłaściwym chłopakiem. Jeśli jest ciebie wart i bardzo cię kocha to nie powinien się z tym śpieszyć i poczeka jakiś czas aż oboje będziecie dorośli i pewni że tego chcecie.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze

Pierwszy raz najczęściej boli ale to nie jest regułą
Jeśli partner jest oki to wszystko będzie wporzadu
Krwawienie nie musi wystapić
A co do błony to niektóre dziewczyny jej nie maja od urodzenia

Pamiętaj o uzyciu środka antykoncepcyjnego

Powinnaś sie zastanowić ... co zrobisz gdybyscie wpadli ... to jest nalepsze przemyslenie przed pierwszym razem ... a coś takiego może sie zdarzyć ... chłopak zapewne jest w Twoim wieku więc skad by wziął pieniadze na dziecko czy na jego usunięcie ? zastanów sę nad tym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna, ze jesteś za młoda (mój nick ;p).
Ale to twoja decyzja. Pamiętaj, ze pierwszy raz najlepiej przezyć z osobą którą się bardzo kocha. Będziesz wtedy miała satysfakcję, ze to nie była nieprzemyślana decyzja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja to mam zamiar dopiero po ślubie Very Happy Chyba trochę staroświecka jestem. hihi. No ale nigdy nic nie wiadomo.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ze sie wahasz i i ze sie obawiasz jest najlepszym dowodem na to ze nie powinnas tego jeszcze robić. Masz dopiero 14 lat, w tym wieku mozna sie bardzo łatwo rozczarowac. Bedac starszym i dojrzalszym inaczej sie do tego podchodzi i nawet w razie jakiegos niepowodzenia nie ma takiego zalu czy wyrzutów. A jakby wam sie nie udało cos to byscie to oboje mogli bardzo przezyc i mielibyscie tlyko zle wspomnienia z tego, mozliwe ze byś sie zniechecila do tego i miala uraz. Zeby to zrobic trzeba byc tego pewnym w 100%. I decyzja nalezy oczywiscie do Ciebie a nie do Twojego chlopaka. Poza tym trzeba brac pod uwage mozliwość wpadki jak powiedziala Kinga. Z tym sie zawsze trzeba liczyc i wspólnie znaleźć rozwiązanie, lecz nie po ale juz przed! Ponadto pigułek hormonalnych lekarz Ci w tym wieku nie przepisze. Mysle ze jesli juz to dobrą metodą jest wykorzystanie prezerwatywy, globulki (jest w aptece bez recepty) oraz wyliczone dni niepłodne. Ale i tak stanowczo Ci odradzam bo widac ze zostalas zaskoczona ta propozycja chlopaka a nie mozna tego robic pod czyimś naciskiem.
Teraz jesli pragniecie oboje sie do siebie bardziej zblizyc to mozecie (a nawet powinniscie) najpierw piescić wlasne ciala, poznawać je. Znaleźć czułe punkty poznac wasze reakcje. Tak kochac sie bez przezycia wczesniej zadnych czulosci moze byc jeszcze gorsze Neutral do takich pieszczot rowniez trzeba dojrzeć i przez to przygotowac sie psychicznie i nawet fizycznie do seksu.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 18:36   Re: w jakim wieku?!

Olcia napisał/a:
... czy pierwszy raz boli czy leci krew i jaki najlepiej srodek antykoncepcyjny uzyc?!


Zależy od grubości błony dziewiczej. Jeśli jest gruba, to może boleć.
Krew - to zależy od organizmu, od krzepliwości.
Najważniejsze zabezpieczenia to prezerwatywa. Możesz użyć globulek. W aptece, albo na receptę lekarza.

Jak dla mnie, to 14 lat to trochę za mało... ale to twoje życie - na pewno ten partner nie będzie wieczny. A pierwszy raz, to bardzo ważne wydarzenie.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
skad by wziął pieniadze na dziecko czy na jego usunięcie ?

Ale w Polsce chyba nie wolno usuwać ciązy..:> Tak mi się zdaje... można oddać do domu dziecka..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Ale wtedy trzeba sie męczyć 9 miesięcy
A tak moze nikt o tym nie wiedzieć
Fakt jest nielegalna ale wiele lekarzy to robi
Gdyby była legalna byłoby o wiele lepiej zresztą juz o tym pisałam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
... można oddać do domu dziecka..


Malvina, ale najpierw trzeba to dziecko urodzić, a bardzo młodej osobie chyba sprawiłoby to trudności. Poza tym jak już będzie nosić to dziecko 9 miesięcy w swoim łonie, to je pokocha, i znów nastąpi ból, aby dziecko oddać do adopcji bądź domu dziecka. A kolejny ból będzie dla dziecka, kiedy będzie wychowywać się beż rodziców, chyba że je zaadoptują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po waszych radach, poradach chyba sie troszke przestraszylam bo ja ogolnie boje sie swojego pierwszego razu ale boje sie ze jak mu odmowie to ze mna zerwie...Tzn wiem ze to glupie bo nie jeden raz mowilam ze nie oddam sie chlopakowi jezeli nie bede chciala,ale teraz czuje ze jak tego nie zrobimy to on ze mna zerwie boje sie jego reakcji na moja odmowe .nie wiem jak mu to powiedziec...Jeju to jest glupie.Ale ja naprawde nie wiem jak mu to powiedziec!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Wto 02 Lis, 2004 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olcia napisał/a:
Po waszych radach, poradach chyba sie troszke przestraszylam bo ja ogolnie boje sie swojego pierwszego razu ale boje sie ze jak mu odmowie to ze mna zerwie...Tzn wiem ze to glupie bo nie jeden raz mowilam ze nie oddam sie chlopakowi jezeli nie bede chciala,ale teraz czuje ze jak tego nie zrobimy to on ze mna zerwie boje sie jego reakcji na moja odmowe .nie wiem jak mu to powiedziec...Jeju to jest glupie.Ale ja naprawde nie wiem jak mu to powiedziec!


Pogadajcie ze sobą, czy aby napewno oboje tego chcecie, przemyślcie ewentualne konsekwencje. Albo ograniczcie się do jakiś drobnych pieszczot. Ale nie zgadzaj sie, zanim o tym nie porozmawiacie, bo mozesz tego potem bardzo, bardzo żałować.

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olcia napisał/a:
Po waszych radach, poradach chyba sie troszke przestraszylam bo ja ogolnie boje sie swojego pierwszego razu ale boje sie ze jak mu odmowie to ze mna zerwie...Tzn wiem ze to glupie bo nie jeden raz mowilam ze nie oddam sie chlopakowi jezeli nie bede chciala,ale teraz czuje ze jak tego nie zrobimy to on ze mna zerwie boje sie jego reakcji na moja odmowe .nie wiem jak mu to powiedziec...Jeju to jest glupie.Ale ja naprawde nie wiem jak mu to powiedziec!

Nie rob tego na siłe. Pierwszy raz(moim zdaniem) powinien być wyjątkowy...a nie robiony z przymusu. Jak z tobą zerwie to poprostu nie Ciebie wart.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |