| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
co z ta ksiega?
Autor Wiadomość
areti
Gość
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 20:23   co z ta ksiega?

W mojej ksiedze gosci nie wyswietlaja sie wpisy. Nie mam pojecia o co chodzi. Zauwazylam, ze jest tak tez na innych blogach, ale sa i takie gdzie nie ma problemu. Bede wdzieczna za oswiecenie.
Przejdź na dół
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spróbuj zmienić szablon na jakiś inny... Jak to nie podziała to odezwij się do mnie na GG
-> 5802785
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 02:01   

Musiałeś coś namieszac w html w księdze gości jak coś zapraszam moje gg 3300102:)
Powrót do góry
Kudlaty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 5
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli działa wam sprawnie Księga gości... i jeśli wyświetlają się w niej prawidłowo wpisy to prosze dajcie mi kod tego... zamieście tu na forum ten kod... przynajmniej każdy kto będzie szukał rozwiązania to znajdzie je tu na forum... Smile
dzięki z góry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 19:54   

myslisz ze odpowiadanie na temat sprzed roku to dobry pomysł?Smile ta osoba pewnie juz rozwiązała ten problem
Powrót do góry
Kudlaty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 5
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale ja nie odpowiadam... ja tylko mam prośbe byście wystawili mi kod do wpisów księgi gości...
a pisze w tym temacie bo nie chce zakładać nowego skoro juz taki jest... po co mam zaśmiecać niepotrzebnie forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lis, 2005 21:50   

wiec przepraszam, tyle ze mam uraz do odnawianych tematów, zwracam honor

co do kodu, hm ogólnie jest taki sam jak na każdą inną podstrone i strone główną ale tam gdzie jest hasło "blog" trzeba wpisac "księga" lub coś w tym stulu
w zalezności od tego gdzie masz bloga takie będa komendy, one sa przeważnie wypisane w panelu administracyjnym
na przykład w mylog.pl jest tak ze mozesz dostosowac podstrony do strony głównej wtedy masz kod gotowy, automatycznie się zmienia
gotowego szablonu raczej nie ma, są w kazdym portalu tak jakby komendy których sie używa
Powrót do góry
Kudlaty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm wiec blog jest na talk.pl

tak pokazują mi się wpisy...



a chodzi mi o to ze nie pokazuje sie wpis tylko nick i takie tam dane... a tekst jaki zostawił nie jest wyświetlany...
jak to mogę zmienić??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 18:08   

więc zobacz czy masz spis poleceń,
czy haslo z treścią komentarza jest nazwane #tresc# #blog# "tresc" <tresc> czy jak
a potem wejdź do kodu html strony z komentarzami, lub bezpośrednio jednego komentarza i zobacz czy ta komenda jest wpisana w odpowiednim miejscu, musisz poszukac
jesli nie to poprostu ją wpisz a jesli tak to juz nie wiem spróbuj pogadac z kimś kto ma bloga na talk.pl i wyświetla mu się treśc komentarzy, moze Tobie ją przekopiuje i będzie działac
Powrót do góry
Kudlaty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 5
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 01:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie liczyłem na to ze ktoś z tego forum ma tam bloga... bo z tego co patrzyłem to wszystko jest dobrze tam wpisane... a jednak nie działa... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh ja znalazłam na to sposób, i wiem czemu wpisy się nie wyświetlają! Żeby wpisy się wyświetlało TRZEBA (coś w talku podupione widac) zazaczyc "dodaj eminoikonki" ! Jeśli się tego nei zaznaczy to wpisu nie widac

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Kudlaty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 5
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm... czyli bez zaznaczenia tej opcji sie nie da... Sad szkoda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 25 Lis, 2005 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oweszem, już zgłaszałam to do administracji talk ale mnie olali cóż... Wiele jest błędów... np nie idzie dodać długich komentarzy itd nie wiadomo dlaczzego;/ To właśnie spowodowało, że wiele moich znajomych zalozylo blogi gdzies indziej i mysle ze talk powinien zaczac w tej sprawie dzialac bo traci ludzi i tyle...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |