| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
JĄDRA
Autor Wiadomość
Havok
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 09:56   JĄDRA

Siema mam pytanie mianowicie na lewym jadrze mam takiego jak by guza jakies 0,5 na 0,5 cmi nikt mnie osttnio nie kopnal w te miejsce:) ja jako ze mam joba na pukcie chorob juz sie boje ze to bedzie jakis rak albo cos ale boje sie isc do lekarza od tych spraw:P a i mam 13 lat. czy wy faceci tez mieliscie podbne przypadkie? co to moze byc? czy to normalne w wieku dojrzewania ? z gory dzieki za odp.

Z Powazaniem Havok
Przejdź na dół
havok
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 13:01   :P

chce jszcze dodac ze czasem mnie boli to jadro :P
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 14:34   

Ja tam się na dżądrach nie znam, bo nie posiadam. Wink W każdym bądź razie, radziłabym iść do lekarza. Twoje wszystkie obawy zostaną wtedy rozwiane, a tak będziesz się zadręczał. <;]
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 16:29   

Nie ma co czekać. Idź do lekarza, bo jak Cię to równiesz boli, to mogą być nieprzyjemne komplikacje.
Powrót do góry
Pyta Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lis 2004
Posty: 21
Ostrzeżeń:
 5/3/6
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy to prawda, ze chłopcy mają lewe jądro większe od prawego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kid Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 21
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 00:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pyta: nie. jedno jest nizej niz drugie.

Havok: jesli napiszesz cos wiecej i dokladniej na privie - jesli sie wstydzisz publicznie - moge sprobowac ci pomoc.

_________________
dzieci - galeria twarzy dzieci.
aparaty cyfrowe - forum użytkowników aparatów cyfrowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 16:07   

hmm nie wstydz sie epublicznie bo i tak mnie nikt nie zna:) no ale co ja moge jeszcze napsiac czasem TROCHE boli :/ nie powieksz sie oto ani nie zmiejsza kiedys mialem takiego guza na piersi:) (hehe) ale pozniej znikl i tak mysle czy nie pczekac z wizyta u jakiegos lekarza bo moze to zniknac. myslicie ze to jest na tyle powazan sprawa zeby nie zwlekac czy jak:>
Powrót do góry
AguSia :)) Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 26
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 18:01   Re: JĄDRA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Havok napisał/a:
Siema mam pytanie mianowicie na lewym jadrze mam takiego jak by guza jakies 0,5 na 0,5 cmi nikt mnie osttnio nie kopnal w te miejsce:) ja jako ze mam joba na pukcie chorob juz sie boje ze to bedzie jakis rak albo cos ale boje sie isc do lekarza od tych spraw:P a i mam 13 lat. czy wy faceci tez mieliscie podbne przypadkie? co to moze byc? czy to normalne w wieku dojrzewania ? z gory dzieki za odp.

Z Powazaniem Havok


Powiedz o ty komus (najlepiej tacie) i pójdź do lekarza. Może to nie być nic groźnego, ale chyba lepiej sie upewnic, nie?

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:44   

Najlepsze wyjscie to isc do lekarza. Jednak jezeli jeszcze nie chcesz, a bardzo Cie to nie boli, to porozmawiaj z Twoim tata, albo starszym bratem, kuzynem... Cos takiego. I jezeli jednak to nie zniknie i nikt nie bedzie umial ci pomoc, pędem idz do lekarza i czekaj ani chwili dluzej.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 08:55   

znalazlem w nternecia cos na temat tego z tym ze mial to chlopak 17 letni i jest to prawdopodobnie jakis wodniak wyslalem maila do jakiejs lekarki z tamtej storny ciekawe co odpisze :| mam tylko nadizejej ze nie bedzie mnie czekala jakas operacja:P
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:11   

Jednak to nie to samo! Ona tego nie widzi, tylko czyta to, co napisałeś. Mimo wszystko radziłabym iść jednak do lekarza.
Powrót do góry
havok
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 21:57   

troche mi wstyd no ale pojde :P znaczy poczekam i zobacze co sie bedize z tym dzialo, za jakies 2 tyg pojde
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 21:59   

Wiesz, Havok, chyba nie ma co czekać, bo im wcześniej, tym lepiej, więc lepiej idź do tego lekarza i nie ma się czego wstydzić. No 'natura' Wink
Powrót do góry
pussi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 39
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 11:41   pussi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do lekarza!!!!!natychmiast!

_________________
Twój wzrok blady, zamglony,
miłością obdarzony
Jak marzenie niespełniony,
wciąż oddalony i zaćmiony
Niczym szczyty górskie
zaśnieżony, zaciekawiony
Naprawdę inny, wyjątkowy..
po prostu w moje serce złowiony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3796760
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 10:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musze ci powiedzieć że ja miałem tez problem z chowającym sie jądrem (nadwage miałem) i miałem miec juz operacje ale nagle wszystko wróciło do normy i teraz jest OK.
Ale jest gorsza historia z mojej rodziny.
Mój brat cioteczny też miał taki problem i nie poszedł do lekarza az w koncu jądro obumarło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |