| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dermatolog
Autor Wiadomość
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:36   Dermatolog Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WItajcie, mozecie mnie posądzic o nabijanie, pisze juz drugi temat, przepraszam, ale zdaje mi sie ze takiego nie bylo, nie znalazłam takowego Wink Otóż ostatnio straszną wysypke pryszczy mam na twrazy, zadne kremy mi nie pomagają, mimo to smaruje codziennie, z tonikiem probowałam nic nie pomogło. Teoria mojej mamy to dlatego mam pryszcze bo nie jem warzyw x_XX przesada :] Postanowiłam że wybior się z mamą do dermatologa, moze on przepisze mi cos skutecznego, nie koniecznie mowie o tabletkach, bo wiem ze najczesciej wywołują one skutki uboczne, chodzi mi o krem jakis. Macie jakies doswiadczenia z dermatologami, czy Wam juz cos pomogło, czy macie problem podobny do mojego? Zależy mi na Waszych odpowiedziach poniewaz nie wiem jak przebiega taka wizyta u dermatologa. Czy on patrzy na twarz tylko czy moze krew pobiera czy cos Razz MOze jestem głupia czy dziecinna ale problem pryszczy nurtuje mnie juz od jakiegos czasu.
Pozdrawiam całe dziecionline :]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:56   

Słuszna decyzja! Wink
Ja byłam u dermatologa, ale nie z powodem pryszczy, tylko na dłoniach mi wykoczyło okropne uczulenie. Miałam uczelenie na czekoladę, chipsy i owoce cytrusowe Shocked <szok>
Jak już używałam (dwa kremy), to uczulenie pojawiło mi się na twarzy! Jeszcze gorzej Rolling Eyes
ALe z czasem mi zeszło i dziś jem dużo czekolady, chipsów i owoców cytrusowych (takich jak mandarynki) Smile
Ale szybko uczulenie nie zeszło, dopiero po miesiącu / dwóch...
Taki krem co ja używałam, chyba nazywał się Laticort. Był niedrogi, ale skuteczny i nie tylko pomaga na uczulenia, ale i na pryszcze. Całkiem nie drogi! Koło 3 zł. Ale dermatolog na pewno przypisze Ci coś, co Ci pomoże, bo kremów takich jest do czubka głowy =]
Na pewno coś Ci zaradzi =*
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 09:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to zadziała też na pryszcze ale nie stosuj toników spróbuj maseczkę ze świerzych ogórków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 10:02   

Ja raczej nie mam większych problemów z cerą... Nigdy nie byłam u dermatologa. Ale nie ma się co bać, pewnie obejrzy Ci buzie i przepisze maści czy kremy. To lekarz jak każdy inny. Smile
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 10:06   

Sami - tylko czasami to może jeszcze pogorszyć stan jej cery. Może wyskoczyć więce pryszczy...
Co do badania - nie byłam nigdy, ale ty idź. Na pewno on ci pomoże i coś zaradzi Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |