| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Czy widzial was ktos jak sie masturbujecie?
Autor Wiadomość
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 11:31   Czy widzial was ktos jak sie masturbujecie? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W wakacje bedac na obozie onanizowalem sie w kiblu.Wszedl wychowawca i mnie zobaczyl.Myslalem ze bedzie sie plul ale posmial sie troche.Balem sie zeby cos nie powiedzial qmplom z pokoju. Ale koles byl spox i siedzial cicho. Przezycie koszmarne i oduczylo mnie walenia na 2 tygodnie. Czy mieliscie kiedys podobne wydarzenie tzn czy was ktos lapnol na waleniu?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Hehehe ... wlasnie przypomniała mi sie sytuacja znajomegoze szkoły
ja naprawde niektórych znajomych mam dziwnych
było to chyba podczas apelu no i weszłam do chłopaków do łazienki i był tam mój facet pare kumpli i ten chłopak X Wink
Popatrzył się troche na mnie ... posmiał z kolesiami i poszedł do kibla Razz
<lol> i zaczął się onanizować słychac tylko było <pac pac pac> i jęki
biggrin nie moglam powstrzymac smiechu a jaki zmęczony wyszedł Smile <lol>
Moze to moja spódniczka na niego tak podziałała ... o rany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No Kinga, nieźle... My ostatnio byliśmy w miejskiej bibliotece z klasą. Są tam potrójne ławki, w któryc siedzieliśmy. Obok mnie siedziała taka Alka z mojej klasy, a po mojej drugiej stronie moja najlepsza kumpelka, Beata. Alka się nudziła, i wsadziła sobie rękę za spodnie i wydawała dziwne dźwięki, typu "och" i "ach", przy czym ruszała ręką trzymaną w spodniach. Ona jest w ogóle nie rozwinięta, nie ma biustu, włosów na nogach, okresu i chyba włosów łonowych też nie ma. Skąd jej przyszedł taki pomysł do głowy? Ją to w ogóle nie interesuje, co się dzieje na WDŻecie. Dziwne...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
girlieee Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Paź 2004
Posty: 10
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie na szczęście nikt nie nakrył Razz , ale ja jak byłam na koloniach w zeszłym roku to kiedyś weszłam do pokoju i zobaczyłam moją koleżankę jak leżała na łóżku i trzymała sobie ręke w majtkach i wzdychała sobie. Ona z resztą miała 12 lat i też nie byla za bardzo rozwinięta. Ale ona się tym nie przejęła zapytała czy też to robię.. a ja się zmieszałam i powiedziałam że nie... i powiedziałam że idę się kąpać, ale wtedy też mi się zachciało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4509773
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 14:24   

Lol. Wink Ja też widziałam podobne sytuacje na obozie. Ale to przemilczę. Wink Najlepsze było, jak jeden kumpel się przyznał, że kiedy ma erekcję w najmniej oczekiwanym momencie - chowa penisa za paskiem. Wink No turlałam się po ścianach ze śmiechu. Laughing
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 14:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja widzialam(na obozie) jak mój kolega.. ;ppp Jak mnie zobaczył to uciekł..buhehee biggrin Potem mnie prosił zebym nikomu nie mowila tego;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 16:09   

<LOL> biggrin
Ja nie widziałam, ale słyszałam, że mojego nieżyjącego kolegę (umarł, gdy chodził do gimnazjum, ponieważ coś mu się z tętniakiem stało, że aż jeszcze nawet w karetce umarł, bo zemdlał na boisku i pogotowie przyjechało) nauczono się onanizować. Nie wierzę w to za bardzo, ale są zboczeńcy różni oraz bandyci u mnie w szkole, bo pobili mojego kolegę, ponieważ jest za Unią Tarnów (piłka nożna), a reszta chłopaków za Tarnovią. Ciężko go pobili, rodzice go odprowadzają do szkoły i przychodzą po lekcjach, a pani padagog na przerwach odprowadza go pod salę tam, gdzie mamy lekcje. On był kiedyś moim chłopakiem. W 6 klasie podstawówki i 1 gimnazjum, ale dalej czuję coś do niego, a on zawsze na lekcjach się na mnie patrzy i puszcza mi oczka. Nie chę być słodką idiotką, ani taką naiwniarą Wink
Mam nadzieję, że słyszeliście o Unii Tarnów, ale teraz mówię o żużlu. Tomasz i Jacek Gollob są w Unii Tarnów i mój brat (24 lata) chodził (i dalej chodzi, ale już prawie zima, więc jak Wink) na żużel i widział wszystkich żużlowców z Unii Tarnów na żywo, a nawet Atlas Wrocław czy innych, ponieważ w Tarnowie odbywają się różne zawody żużlowe, mistrzostwa Polski i takie tam, a tak, to były takie o d u p ę rozbić, ale teraz już jest spoko, Unia Tarnów jest już popularna biggrin
7 kilometrów od mojego bloku jest stadion (licząc na wprost), po zakończeniu były petardy i było je widać i słychać. Było spoko. Szkoda mi Kamila, którego tak strasznie pobili. Widziałam to przez okno w szkole. Skakali po nim, kopali go. Było ich koło trzydziestu, a on był tylko jeden. On tego nie mówił, tylko taki Maciek, bo powiedzieli mu, że jak nie powie za kim Kamil jest, to go zabiją Confused
Dobrze, że się zjawiła szatniarka z woźnym, bo by go inaczej mogli zabić...
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O jejq..30 na jednego..to dopiero sprawiedliwosc.://
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gienio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 4
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 20:08   masturbacja 12 latki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy 12 letnia masturbujaca sie dziewczyna to zdrowe zachowanie? Rozumiem, ze chlopcy w wieku 12 lat racza sie w ten sposob, ale zeby dziewczynki? Pierwsze slysze, prosze o komentarz ! !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma różnicy między masturbowaniem się dziewczyn, a chłopców. To, że dwunastoletnia dziewczyna się masturbuje jest chyba normalne. Przynajmniej tak mi się wydaje.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gabriele-nzlg.
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 20:56   

Cóż... U nas w klasie kiedyś na lekcji j. polskiego wyszedł do WC chłopak - D. Nie było go z 15-20 minut i pani zaczęła się martwić. Nie chciała nikogo posyłać, więc sama poszła. Wpadła do WC i usłyszała odgłosy onanizowania się. Po czym zauważyła jak D. "spucza się" na podłogę. Potem wygłosiła mu długie kazanie, aż pod koniec lekcji wpadła wściekła do klasy, a D. przyszedł za nią, czerwony jak burak... To było 3 tygodnie temu... :P
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 22:08   Re: masturbacja 12 latki

[quote="Gienio"]czy 12 letnia masturbujaca sie dziewczyna to zdrowe zachowanie? Rozumiem, ze chlopcy w wieku 12 lat racza sie w ten sposob, ale zeby dziewczynki? Pierwsze slysze, prosze o komentarz ! ![/quote]

pewnie ze nie zdrowe... tak samo jak niezdrowe jest masturbowawnie sie chlopcow ;-)
ludzie, nie potraficie panowac nad popedem seksualnym ?
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taaaa jasne. A miedzy palcami od masturbacji rosna wlosy. Buehehehe.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Gienio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 4
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pytam sie powaznie - czy masturbacja 12 letnich dziewczynek to normalna sprawa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Genio TAK...dziewczyny i chłopaki głownie w tym okresach wieku(<-11,12,13,14->) lat mastrurbują sie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |