| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Czy widzial was ktos jak sie masturbujecie?
Autor Wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:00   

to się ciesz bo jeśliby się pokapowała to mogło by być z tobą kiepsko
Przejdź na dół
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:32   

Malvina - twoja siostra przerobilaby cie na ciasteczko-ludki biggrinbiggrinbiggrinbiggrin (zart)
No ale co moglaby jej zrobic? Rolling Eyes Wlasciwie nic, tylko by sie speszyla i zestresowala (prawdopodobnie).
Ja osobiscie sie nie mastrubuje bo nie odczuwam takiej potrzeby Wink Ale to jest normalne Razz
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:34   

My dziewczyny nie mamy aż takich potrzeb jak chłopcy, ale statystycznie zwiększa się liczba masturbujących się dziewczyn...
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Jakby ją przerobiła na ciesteczko ludki to jeszcze spoko
Gorzej gdyby jej sie stało (dzięki siostrze) to co sie satało ciesteczkowi w Shreku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:41   

Kinga - no racja Wink ale wtedy zrobilibysmy wszyscy wersje Malvina Jako Ciasteczko Ludek MAXI Smile
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Niom Smile ale ja Malvinkem obroniem Wink <lol>
hehe szepcze ... Gabrielen jak coś to sie dzielimy nią po połowie ...a he te ciasteczka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:50   

*teatralny szept* okeeeej biggrin

U nas w szkole byla troche inna sytuacja. Podobno w jakiejs 3 klasie facet od infy (ten co mnie uczy Rolling Eyes tak, ten zbok stary) wszedl do klasy i tak stanal na srodku jakby chcial zaczac mowic o lekcji. A tamta klasa byla podzielona na grupy - chlopcy i dziewczeta. Wiec stanal i do chlopakow ''no, no, ktory z was sie juz masturbowal" ? Po czym spojrzal po nich. Czesc sie zglosila. I z tego co mi wiadomo (89% prawdy) to rozmawial z nimi o tym itd... Shocked I to jest nornalny nauczyciel biggrin

Btw. wczoraj w szkole byla mama D. (tego chlopaka z mojej klasy zo go zlapala babka od polskiego) w szkole :/ I sie zrobilo "wielkie haloooo" :/
Powrót do góry
pussi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 39
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 23:10   pussi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masturbacja....dziewczyny przyznajcie sie!!!prawie kazda dziewczyna to robi:)

_________________
Twój wzrok blady, zamglony,
miłością obdarzony
Jak marzenie niespełniony,
wciąż oddalony i zaćmiony
Niczym szczyty górskie
zaśnieżony, zaciekawiony
Naprawdę inny, wyjątkowy..
po prostu w moje serce złowiony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3796760
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Ja nie robie ... i nie jestem prawie każdą Razz <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 00:06   

no cóż Pussi jak tu troche pobędziesz to zauwazysz, ze jednostki sa bardzo odmienne i dziwne np. ja i nie robią tego co jest w modzie, bo można powiedzieć, że teraz się dużo gada o masturbacji to trzeba spróbować i tak dalej
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 06:51   

Witam.
Ja chcialem tylko dodać, że satystycznie onanizuje się masturbuje się ok 90% chłopców w wieku...No, nastoletnim (czyt. nie pamiętam przedziału) i 60% dziewczyn w tymże wieku.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 11:06   Re: pussi

pussi napisał/a:
masturbacja....dziewczyny przyznajcie sie!!!prawie kazda dziewczyna to robi:)


Ja nie jestem prawie każda - nie masturbuję się. Razz
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie dam sie tak łatwo;p nie zjecie mnie :]] będe uciekać z całych sił !
Do do nauczyciela Gabrielen(ciastko żercy;p) to bez komentarza..:> Może powiedzcie(klasa cała) dyrektorce o jego zachowaniu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak chcesz to możesz to powiedzieć ale ja bym tego na twoim miejscu nie robiła. Nauczyciel zawsze wygra a was jeszcze osądzą że kłamiecie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
O nie nie ! Nauczyciel nie zawsze wygra ! I nikt nie ma prawa powiedzieć ze kłamią skoro mówią prawdę !

Ja bym na Twoim miejscu walczyła

W tamtym roku to sie nie tyczy masturbacji ale cóż ... no więc w tamtym roku facetka od historii zjechała mnie przy całej klasie podczas lekcji (za nic ! nawet nie wiem jaki miała cel i o co jej chodziło) stałam dobre 15 minut w ławce ... ale nie wytrzymałam ... pwiiedziałam że nie życze sobie żeby tak sie do mnie zwracała ... bezpodstawnie mnie oskarżała o Bóg wie co ... facetka sie wkurzyła i zaczęła się drzeć ... i powiedziała że zaprowadzi mnie do dyrki ... w tym momencie wyszłam z ławki podeszłam do drzwi i pwoiedziałam "sama sobie poradzę !" wyszłam i zamknęłam za sobą drzwi ... Dyrka wyjasniła sprawę i przyznała mi rację !
A tak btw: Mam miłą historyczkę ... nieprawdaż ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |