| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
mutacja
Autor Wiadomość
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2004 19:01   mutacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w jakim wieku chlopcy maja mutacje? ciekawi mnie to bo moj kolega ma 12 lat i chyba wlasnie ja przechodzi.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
wiktor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2004
Posty: 10
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2004 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mutacje chłopcy przechodza w wieku 12 a 16 rokiem zycia ,zalezy to w jakim duzym tęmpie sie rozwijają Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 10 Mar, 2004 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, chłopcy najczęściej mutację przechodzą od 12 do 16 roku życia. Zdarzają się też oczywiscie wyjątki(tak jak u nas miesiączka niektóre dziewczyny dostają nawet w wieku 8,9 lat) a więc całkiem możliwe,że Twój kolega przechodzi właśnie mutację. Mój kolega przechodził mutację w 4 klasie(!) a wcale nie jest tak super rozwinięty normalnie wygląda niski jest...Ale się nim facet od muzyki zachwycał... Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 11 Mar, 2004 18:40   mutacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak powiedziała mróweczka mutacja występuje w zakresie 12-16. Jednak najczęsciej w wieku 13, 14 lat. Jestem w kl. 1 gimnazjum i więkscośc chłopaków z mojej klasy własnie teraz przechpodzi mutacje a mają po 13, 14 lat. Ale oczywiście sa wyjątki jak i w przypadku dziewczyn z miesiączką. WWięc to możliwe że twój kolega ma już mutacje mimo młodego wieku.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
_szyszka
Gość
PostWysłany: Pią 02 Kwi, 2004 17:44   

Moje poprzedniczki mają całkowitą rację .I dlatego tak jak już mówiły twój kolega może mieć już w wieku 12 lat mutację. Wink Very Happy
Powrót do góry
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam prawie 15 i dopiero teraz mutacja mi sie zaczela.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 12:47   

Wszystko możliwe, np. mi się zaczęła na początku 6 klasy czyli jak miałem 12 lat Wink
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 16:41   

Nie odkopujcie starych tematów Neutral
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 16:53   

Eee sorry, ja zobaczyłem, że ostatni post był 7 listopada to mówię też jadę nie zawracając uwagi, że to już taki stary temat Embarassed
Powrót do góry
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe... ja jestem dziewczyną, a mam chrypę już od tygodnia.. nie wiem co to jest. taki kAjetan z mojej klasy mówi: o! Agata! Widze ze masz mutacje! Nie martw sie, kazdy to musi przejsc!
A ja na to swoim rozpaczliwym glosem: Spadaj kajtek! ja mam chore gardlo!
I w śmiech;)
Ale teraz mysle o tym powaznie.. Czy dziewczyny przechodza mutację? wiem ze tak, ale czy to az tak slychac? Shocked

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:20   

Noid napisał/a:
Eee sorry, ja zobaczyłem, że ostatni post był 7 listopada to mówię też jadę nie zawracając uwagi, że to już taki stary temat Embarassed


Dobra, sorry, chciałam to bardziej skierować do arkka. Wybacz, że tak wyszło Wink
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skoro już odopany pościk to też coś napisze...więc myśle że dziewczyny przechodzą mutacje i chyba może to tak być słychać. A może serio masz chore gardło? ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabriele-nzlg.
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 21:02   

Z tego co mi wiadomo, niektóre dziewczyny także przechodzą cos podobnego do mutacji. Tylko, że ich głos staje się bardziej kobiecy, a mniej dziewczęcy. Oczywiście taka zmiana nie jest widoczna tak, jak u chłopców :)
Pozdrawiam :)
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 06:59   

Witam.
Nie wiem jak z dziewczynami, wiek chłopców został podany, a ja chciałem tylko dodać, że niektórzy mutację przechodzą stopniowo...To znaczy, parę razy w tym wieku głos się im zmienia.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak niektóre dziewczęta tez przechodzą mutację jak napisał/a mój poprzednik/czka (niestety nie pameitam kto) głos w tym czasie tak staje się bardziej kobiecy, u niektórych wyzszy u niektórych nizszy ^^
ja przeszlam mutacje hehe Wink moj głos stał się odrobinę niższy, jednak zauwazalnie sie zmienił (a może dopiero jestem w trakcie?)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |