| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
jak to ? co z tym zrobic?
Autor Wiadomość
marutka

Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 17:15   jak to ? co z tym zrobic? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ello
mam pytanko ostatni rozmawiam na gg z chlopakiem z mojego osiedla bardzo lubie z nim rozm,awiamc jest starszy ode mnie o rok ja chodze do gima a on klase wyzej( jedna szkola) nigdy go nie widzialam i czasami mam wrazenie ze mnie... podrywa:> jak narazie treaktowalam go za przyjaciela jak myslicie czy gdy zmienie swoj stosunek do tych rozmow sama tres rozmow sie zmienie? czy powinnam pogadac z nim o wygladzie? i co mam zrobic gdy zapyta mnie czy zostane jego dziefczyna? a ja go nawet nie widzialam? nie kce wyjsc na plytka ale ja jedna przywiauje troche wagi do wygladu a jesli okaze siem facetem ktory mi "nie odpowiada"? pomożcie Crying or Very sad

_________________
Wy nie jesteście inni, inna jestem ja!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trudno powiedzieć...może najlepiej by było żebys szybko dowiedziała sie który to jest chłopak i jeśli on nie był by w Twoim guscie to powoli byś mu to powiedziała.(ale nie tak prosto z mostu!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 21:19   Re: jak to ? co z tym zrobic? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę,że skoro on Cię podrywa,to powinnaś dać mu szansę i,na przykład,umówić się znim na spotkanie....w barze albo przed szkołą....... Very Happy Jeśli Ci wpadnie w oko i on Ci zaproponuje chodzenie,to oczywiście,że się zgódź!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
marutka

Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 6
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 08:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nom ok powiedzmy ze siem umowie i co? ja mam zazwyczaj pecha i trafiam na facetow nie w mom typie:> a jush raz wlasnie gadlam z takim qmplem (podobna sytuacja) wyslal mi zdjecie(sam z siebie) i potem mi siem o wile gorzej z nim gadalo a wobecnej syttuacji to nie kcialbym psuc tego co pewnie moge z mojej strony nazwac przyjaznia owszem moze mi siem podoba jak pisze i jak mnie traktuje ale... jush sama nie wiem Crying or Very sad

_________________
Wy nie jesteście inni, inna jestem ja!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hmm...marutka to ja:d
Gość
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 07:52   

ej nie pomozecie mi ??? jush nikt nic nie powiem Crying or Very sad Exclamation
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 08:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powinnaś chociaż spróbować....ja też o wiele mniej się kontaktowałam z chłopakami po spotkaniu,ale jak będzie przystojny,to co?Mówię Ci,POWINNAŚ SPRÓBOWAĆ!Jeszcze jedno-czy Ty też jestes taka super-piękna,że wszyscy chłopacy odwracają za Tobą głowę i podziwiają Twoją urodę?Myślę,że nie.Nie powinaś mieć tak duuuuużych( Very Happy )wymagań-co do wyglądu zewnętrznego chłopaków...pomyśl nad tym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
marutka znowu
Gość
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 15:22   

nie nie mam duzych wymagan ale zrozum...ja zawsze jak z kim gadam przez neta i go zobacze nie wazne czy ladny czy przydki tesh mi siem gorzej rozmawia czyli i tak mam proponowac spotkanie??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |