| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
diddl
Autor Wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

R2 napisał/a:
Tak sie zapytam, co to ma wspólnego z modą?

Te całe didle i NICI są teraz w modzie ;> Nie wiem czy już wyszly.. nie znam się na tym ;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amy Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lis 2004
Posty: 92
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Basieq napisał/a:
nie cierpie, nie znosze, nienawidze, nie toleruje, nie akceptuje, nielubie staram sie zwalczac Razz Hehe, to o diddlu i diddlinie. Oststnio wypuscili diddlowe perfumy... Massakra :/


O.. spoko didd'lowe perfumy...
No tak... looz...
Juz szykuje kasiore... ile 200 zł? Orginelne, a podróbki? 50 zł?
Confused
Wszystko czym można zainteresować ludzi może być w modzie...
Ja tam wolę... SHEEPWORLD'a Wink
Każdy ma swoje upodobania i nie powinno się komuś narzucać "to jest w modzie i już!", "Musisz to mieć, bo to modne"
ech.. :/
PozdraViasy,
Kwiat

_________________
- I love!
- What...what...?
- Someone...
- What did You say...?
- ShUt Up JuSt ShUt Up!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No...owieczki są fajne Wink a i (choć nie znam się na tym, i nie jestem pewna czy to też ta firma Wink ) ten piórniko-koń zdaje się z nici kasztanowaty (brązowy Wink ) też fajny:P (ale i tak go nie mam Twisted Evil )

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam koffam owieczki =] Mam taką słodką "rozciaptaną" owcę -piórnik i zeszyt od niemca z napisem "motylek głupi, drzewko głupie, słoneczko głupie, ja głupi (...), bez Ciebie wszystko jest głupie" =]
Co do Diddla: te torby co niedawno wyprodukowali są tak typowo dziecinne... blech... maskotki są brzydkie (wielkie stoby na wąskich sznurkach Neutral). Obrazki za to są słodkie Wink.
Perfmy: 12 zł błyszczyk Shocked (!)
Nici: mam trochę z kolekcji, bo dostaję od przyjaciół, rodziców ciotek =] No i poprostu uwielbiam te ogromniaste kubki =) Coś dla mnie - dużo piję, choć fakt cena wygórowana Neutral... za wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Linka napisał/a:
Te rzeczy z NICi nawet ujdą. Świetne są te piórniki w paski, w cętki...ale stanowczo za drogie... Neutral


O tak,z tym się zgodzę. Ja bym chciała taki piórnik Love narazie muszę się zadowolić moim granatowym piórnikiem Fishbone z rynku za 8 zł Mr. Green
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O tak,z tym się zgodzę. Ja bym chciała taki piórnik narazie muszę się zadowolić moim granatowym piórnikiem Fishbone z rynku za 8 zł
Mróweczka

też ma piórnik fishbone, taki szarawy Mr. Green Rzeczy z Nici są fajne, ale za drogie i troche dziecinne, ale podobaja mi się Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 22:46   

jestem niemodna i nie wejde
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 14:38   

Cytat:
Świetne są te piórniki w paski, w cętki...ale stanowczo za drogie...


Hah, u mnie w miasteczku są takie nie-firmowe. Za ok. 20-25 zł, też w paski, cętki, z głowami zwierzaków, do tego notesy - niby podróby Diddl'a ale świetne Razz No i tańsze... biggrin

PS. Sama mam taki pluszowy notes z miśkiem Mr. Green
Powrót do góry
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 18:12   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic z nici oprucz dwóch ołówków. Moja mama mówi ze to jest poprostu wydawanie rzeczy. Moja kolezanka kubiła drugiej piórnik z Nici za 30 zł i to jeszce na mikołaja do 10 zł. Zwarjowała czy co ?? Przeciesz to jest drogie jak chol...mwięc ja tego ni kupuje kupuje cos tańszego i ładniejszego.A co do didl rysunki mi sie nawet podobaja ale te maskotki są krzywe i wogóle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 22:22   

30 zł za piórnik z Nici? eee. za mało. Ja za portfel dałam 49,99 a piórniki widziałam w cenie 79,99 :/

Krzywe i w ogóle a jednak pasują Ci do ava, co? Wink Ja nie lubię tych mysz, wolę serie z Nici a już w ogóle wymiękam przy Czarnej Owcy. Twisted Evil
Powrót do góry
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA napisałam że mi sięe podobaja rysunki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ankaaa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 27
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rzeczy z Diddla są bardzo fajne, podobają mi się, ale zgadzam się z innymi - ich cena to lekka przesada!!! Tak samo Nici - chciałam sobie kupić taką małą maskotkę - breloczek, ale za 20 parę zł... to sobie odpuściłam... wole chyba kupić nie firmowe, ale za to trzy... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 12:13   

Ja tam o Diddlów wole Nici Smile Tam to dopiero są debeściarskie rzeczy, ale do Diddlów tez nic nie mam a szczególnie do misia Pimboliego Smile
Powrót do góry
Sztona Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Paź 2004
Posty: 167
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 15:05   Re: diddl Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marta napisał/a:
wejdz na stronę internetową www.diddl.pl jeżeli interesujesz się nim bo ja tak a jeżeli myślisz że jest głupi to się mylisz Sad lecz pamiętaj że on jest modny a ja znam się na modzie Love paaaaa!!!!!


Kochanie! <ma minę jak ktoś kto zjadł podeszwę od buta>
Wiem, marto, znasz się na modzie. Ja jestem marta a nie znam się na modzie. ale...
Evil or Very Mad NA LITOŚĆ BOSKĄ! cZY TY NIE ROZUMIESZ ŻE KTOŚ MOŻE NIE LUBIC DIDLA!?!? Evil or Very Mad

Moja kol. Prażynka ma Głupek: fioła na punkcie didla. Jak ktoś ma didla to skacze Shaking po nim i mówi 'Gdzie kupiłaś? Po ile? były jeszcze tam takie?' Ja osobiście mam 16! maskotek z NICI i Didlla. A co do Prażynki to postanowiłam mówić jej zamiast prawdy czyli "Kupiłam w Carfur'ze po 39 zł. a takich było mnustwo." mówię 'Kupiłam w Makro po 134 zł. I to był ostatni".

PS Jestem Dyslektyczką
PS2 Ludzie w imionach czasem piszą P zamiast G a pozatym to jej przezwisko. :0 Smile

_________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8649129
jagara Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lip 2005
Posty: 13
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma prawo lubić co innego ja osobiście nie nawidze didla ani didliny (śnierć śmierdzącym didlom) <--- Każdy ma chyba prawo do wyrażania swojej opini omg...

_________________
NIE ROZMAWIAJ Z DEBILEM BO NAJPIERW ŚCIĄGNIE CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2583549
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |