| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
zrobic loda???????
Autor Wiadomość
pussi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 39
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 22:49   zrobic loda??????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny!!moj chłopak ostatnio poprosił mnie abym zrobiła mu loda...odmowiłam ,poniewaz obawiam sie ze nie zaspokoje jego oczekiwan,ze sie mną zawiedzie Crying or Very sad poradzcie mi cos,ja wiem jak to mniej wiecej mam robic,ale moze wy macie jakies sposoby aby "szybko doszedł"bo chce miec to "szybko"za sobąSmile Love
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3796760
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 10 Lis, 2004 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Po pierwsze rób tak by dla Ciebie było dobrze

Nie mozesz mówić że chcesz zeby było "szybko" bo to znaczy ze nie chcesz tego nie jesteś gotowa ... Jeśli nie chcesz to pogadaj z chłopakiem ... nie przejmuj się napewno zaspokoisz jego oczekiwania ...

Nie wiem tylko czy jestes na to gotowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Kingą. Nie jesteś chyba jeszcze na to gotowa. Nie możesz robić czegoś tylko dlatego, że twój chłopak cię o to prosił. Mósisz być pewna, że chcesz to zrobić. Ty także powinnaś odczówać z tego przyjemność, więc podczas "robienia loda" nie możesz myśleć, tylko o tym, żeby jak najszybciej mieć to za sobą. Poczekaj jeszcze jakiś czas aż będziesz całkowicie pewna, że chcesz to zrobić i nie będziesz później żałować swojego czynu.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 07:19   

A ile ona w ogóle ma lat? Rolling Eyes
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zrobisz to tylko dla zaspokojenia jego potrzeb to będziesz długo tego żałowała.
Jeśli to twój pierwszy raz poczekaj lepiej na osobę, którą będziesz dażyć sympatią i uczuciem. Kiedy chłopak nachalnie próbuje cie do tego namówić lepiej z nim zerwij.
Ale gdy naprawde go kochasz i on ciebie też to powinien zrozumieć twoją odmowę i poszanować twoje zdanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno!! nie rób nic wbrew swojej woli!! A chyba tez nie jestes na to przygotowana.. jak ja teraz widze ściskającą się parkę 13-latków to mnie po prostu mdli.. A chrześcijaństwo zabrania oddawanie się przed ślubem... Cool

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:23   

Katolicyzm nie chrześcijaństwo, a to duża różnica.

Słuchaj, pussi. Zrobisz jak będziesz chciała. Jeśli masz na to ochotę, to mu zrobisz, jeśli nie, to nie Wink
Niczego wbrew sobie.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania, to służę pomocą Smile
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
agusia katolicyzm niestety zabrania wielu rzeczy
a my zazwyczaj te zakazay łamiemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Katolicyzm nie chrześcijaństwo, a to duża różnica


Tavion co miałaś na myśli? Katolicyzm to jes chrześcijaństwo. Tak samo jak prawosławie, baptyzm i protestantyzm.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona89 napisał/a:
Cytat:
Katolicyzm nie chrześcijaństwo, a to duża różnica


Tavion co miałaś na myśli? Katolicyzm to jes chrześcijaństwo. Tak samo jak prawosławie, baptyzm i protestantyzm.

Ona..prawosławie i protestantyzm to nie jest to samo!
Co do tematu..to dziewczyny Ci napisałyRazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:56   

Babtyzm to nie wyznanie chrześcijańskie.
Do chrześcijaństwa zalicza się: katolicyzm, protestantyzm, prawosławie. (I inne takie jak kościoły grecko-katolickie etc.)

A np. katolicyzm zabrania stosunków płciowych przed sakramentem ślubu. W kalwinizmie, nie ma np. znaczenia czy po ślubie, czy przed. A i katolicyzm i kalwiznizm to wyznania chrześcijańskie.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 14:10   

Hmmm nietypowa propozycja... ale jelsi nie chceszto odmow lpeiej tak zrobic niz potem załowac
Ps. ile masz lat?
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 14:14   

Mam wujka baptystę i juz nie wiem czy to chrzescijanstwo czy nie... jak na slubie bylam to oni tez wierza w Jezusa Boga itd duzo spiewaja i to mi sie podoba:)
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziewczyna pisze że nie wie co zrobić a Ty aguSia_90 piszesz że katolicyzm tego zabrania. A skad wiesz że ona jest katoliczką? Więc jak wszyscy napisali nic wbrew sobie. Musisz wiedzieć że tego chcesz. A jak nie chcesz to nie rób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:54   

Co do zaspokajania oczekiwań, masz według mnie rację - to może być początek kolejnych żądań. Najważniejsze jest mieć w życiu swoje zasady i ich przestrzegać. Jeżeli nie godzisz się na coś, masz prawo powiedzieć NIE. Jeżeli drugi człowiek będzie wobec Ciebie w porządku, powinien twoją postawę zrozumieć i nie robić Ci z tego powodu wyrzutów. Między innymi właśnie tym różni się miłość od pożądania.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |