| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
dlaczego chlopcy.....
Autor Wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mimo, iż jestem chłopakiem to uważam że jako gimnazjalista (i teraz jako licealista) dogadywałem się świetnie z dziewczynami z mojej klasy i nie tylko

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
only_girl_12


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 29
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u mnie jest zupełnie na odwrót.To chłopacy są cool [niedokonca] a dziewczyny stukniete [ niektore] pomijając mnie oczywiście.Jeśli takie powiedzmy 8 dziewczyn lub wszystkie [oprócz mnie znowu] widza chłopaków z klasy ... 6c ... bo tak jest to one : "bleee!" , "buuu!" a ja uważam to za idiotyczne i mówie ze nie bede tak robic bo nie chce z sibie idiotki robic , a one mówią ze włsnie z siebie ją robie bo tak do nich nie mówie.I kto tu jest normalny? U mnie w klasie jest taki jeden , dwóch fajnych chłopaków z ktorymi gadam na gg i jest spox ... zartujemy sobie itd.. ale ja jednak wole chłopaków.

Zdecydowanie ! ich wole ... ale nie mówie ze nie lubie dziewczyn ... one sa niektore chore ... psychicznie ? czyżby ?? nie obrażając damskiej społecznosci biggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 22:31   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ehh no niestety tak to z nimi jest.... kretyni uważają że są lepsi od nas ... no nie zartuje nie wszyscy tacy są. Zdarzaja sie chłopaki z którymi mozna nie tylko pogadać pośmiać sie i zatańczyć na dyskotece. Reszta szpanuje chce zwrócić na siebie uwage a jak przychhodzi co do czego to są nieśmiali....i jak tu ich zrozumieć ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 22:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopacy są różin...np. teraz na sylwestra, tańczyłam z takim Kubą poloneza(sam mnie poprosił Embarassed Very Happy ) a przez caaaalutki pobyt "Tam" mi dokuczał...(w tym samym wieku co ja-10 lat) raz nawet jak chciałam usiąść, to mi krzesło zabrał, a ja usiadłam (jeśli można to tak nazwać) na ziemi Very Happy ale całego sylwestra był grzeczny Very Happy Very Happy Very Happy Smile

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Pan 123
Gość
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 14:14   

Ja jestem "dojrzaly" chociarz chodze do VI kl. tylko ze jak poprosze dziwczyne do tanca to moi "koledzy" sie ze mnie smieja przez 2 tygodnie Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |