| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
odpowiecie że jetem zbo****
Autor Wiadomość
~Anonimka
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 21:40   odpowiecie że jetem zbo****

powiecie że jestem zbo**, ale mam pewien problem... a właściwie pytanie.
bardzo często odwiedzam ten forum i musze wyznać że... odnajduję pewną przyjemność w czytaniu tematów i odpowiedzi z działu "dojrzewanie" i "seks". czy jest ze mną w porządku?... proszę nie róbcie mi zgryźliwych uwag
Przejdź na dół
BEJOT
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 21:41   

Nie, to nie jest nie w porządku...
Zapewne działa to Twoja wyobraźnia o seksie, co jest normalne w okresie dojrzewania i nie tylko.
Nie przejmuj się tym Smile
Musisz natomiast pamiętać, że seks powinien być wyrazem milości dwojga ludzi, a nie celem samym w sobie.
To tak na przyszłość Smile

BEJOT
Powrót do góry
Nene
Gość
PostWysłany: Pon 19 Sie, 2002 21:41   

Anonimko! Zboczona to nie jest wulgarne słowo! No i się nie martw, bo kto nie lubi tego przeglądać? Bo ja także!
Powrót do góry
Elka
Gość
PostWysłany: Pon 04 Lis, 2002 15:35   

biggrin Ja też bardzo lubię zaglądać na te stronki . Myślę , że to wspaniała rzecz dla młodych ludzi , którzy w okresie dojrzewania mają tyle pytań na , które nie znają odpowiedzi . Pozdrawiam . Pa , pa , pa !!!!!!!!
Powrót do góry
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 15:57   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No..,. napewno nie ma w tym nic złego. Dojrzewasz.. i co na tto poradzisz. Jeśli czytanie tego forum sprawia ci przyjemność to fajnie, pewnie nie tobie jednej Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 00:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TO TWOJA CIEKAWOŚĆ DORASTANIA POWODUJE ŻE CZYTASZ Z TAKIM ZAPAŁEM TO WSZYSTKO PRUBUJESZ DOWIEDZIEĆ SIĘWSZYSTKO CO CIĘ CZEKA NA DRODZE DORASTANIA TO TORMALNE BOISZ CO CZEKA CIĘ ZA NIEDŁUGO I DLATEGO TO CZYTASZ NIE JESTEŚ ZBOCZ.
JIEST O.K.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! wszysto jest z Toba ok. Ja tez tutaj czasami zaglądam..dzieki niektórym tematom poznaje samą siebie. nie jesteś wcale zboczona...(chociaz kiedyś ktoś mi powiedział że każdy jest pod jakimś tam wzgledem zboczony nawet ja Very Happy )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 15:38   dojrzewanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JASNe że z tobą wszytko ok!!! Jesteś nastolatką i ciekawią cie takie rzeczy a pozatym z tych postów można się wiele dowiedzieć. To zupełnie normalne i niemasz się czym martwić. Nawet nie myśl o czymś takim że jesteś zbioczona...to wielkie słowo i ani troche do ciebie nie pasuje...pozdrawiam!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |