| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Namiętność
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 10:37   Namiętność Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2 dni temu wieczorem zaczęły mi sie pojawiać w głowie słowa =) slowa ułożyły się w wyrazy wyrazy zdania a zdania w to byle co =) więc zapraszam do czytania.

Stuk stuk kołatają nasze serca jednostajnym rytmem
Nasze jednostajne oddechy chcące być jak ten szum
Nasze ciała jak jedno, lecz ja wciąż nie rozumiem..
dlaczego? Heh w głowie wciąż huczy rum.
Myśle, chociaż wiem, że bez sensu
Tymczasem łapczywie chwytam każde Twoje słowo
Okropnie mocno obejmuję Twe ciało u kresu
Czyż tego też nie moge nazwać mową?
Widze błysk Twych oczu wpatrzonych w me oczy
Czuję dotyk Twych dłoni plączących w mych włosach
W szaleńczym tańcu chciwie kradne powietrze
Czuję Cię każdym mięśniem
Kończy się nam powierzchnia
Rozumiem Cię każdym gestem
U schyłku nocy zasypiam
Wiem, że to piękne, nie znikam
Składam się jak pąk najpiękniejszego kwiatu
Bo wiem że jutro obudzę się u Twego boku...

.....jak miło jest obudzic się wiedząc,
że ktoś jest obok Ciebie...

^^ pozdrawiam =*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ładny wiersz ale typowo jak ja to nazywam "młodzieżowy". Odnosi się zapewne do chlopaka który ci się spodobał(nie tródno sie domyslic). Nie ma tu nic zaskakującego, nic oryginalnego.. Jedynie spodobał mi się ostatni rym parzysty Cool . Pomyśl nad krótszymi tekstami, bo długie nużą, mniej się nad nimi myśli i zazwyczaj ulatują szybko z pamięci. Małe jest piękne Wink Pomysl nad tym Very Happy

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie =) to jest fikcja literacka, nie odnosi się do nikogo i do niczego ^^
po prostu nagle do głowy wpadło mi kilka pierwszych wersów to je zapisałam potem dołożyłam jeszcze kilka i wiersz powstał =P

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fikcja literacka.. mozna tez tak sądzić, ale zapewne ten kto czyta go po raz pierwszy pomysli ze odnosi sie do chlopaka lub osoby ktora bardzo kochasz Cool pozdrawiam

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 15:21   

jesli autor uważa że jest to "byle co" to tak musi w istocie być niezaleźnie od zdania innych
wiersze miłosne NIGDY nie powstają bez "obiektu westchneiń" Kenai ma racje co do fikcji literackiej....to jak to ze Urszulka nigdy nie istaniała ale KOchanowski mógł cierpieć po stracie tej prawdziwej córki - Urszula to symbol jego żony , córki i przyjaciela - co do długosci krotkosci...to prawda nalezy bardziej nasycać słowa...i zdania
pisz lepiej brzdącu, stać Cie
od Tsej'a słówko
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej BObie.....jeśli chodzi o stronę grasmatyczną to koszmar, żadnego podziału na strofy ani pauz nieuświadczyłem....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 18:17   

Nie to, żeby wiersz mi się podobał, ale Feanorze- wielu wielkich poetów nie dzieliło swoich utworów na strofy.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jeszcze więcej tak robiło...... i co zadowolony ?

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 18:13   

jesli nie uznajesz podziału na strofy to powiedz to nauczycielce z polaka wzgledem wielkiej improwizacji...najlepiej z odległosci 50 meterow bo ianczej juz nigdy cie nie zobaczymy...bodowa tekstu lirycznego ma olbrzymi wpływ na jego klimat...jak chcesz podzialic uczucia czy mysli to ja nie wiem rozgraniczyc jedna mysl ze sie tu konczy , to nie mozliwe...dlatego jest pisany ciagiem
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
jesli nie uznajesz podziału na strofy to powiedz to nauczycielce z polaka wzgledem wielkiej improwizacji...najlepiej z odległosci 50 meterow bo ianczej juz nigdy cie nie zobaczymy...bodowa tekstu lirycznego ma olbrzymi wpływ na jego klimat...jak chcesz podzialic uczucia czy mysli to ja nie wiem rozgraniczyc jedna mysl ze sie tu konczy , to nie mozliwe...dlatego jest pisany ciagiem



E kup sobie czupa czupsa, niemam zamiaru się z tobą prezgadywać na argumetny, mówie ze w TYM przypadu podział by był jak najbardziej przydatny danke.

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 00:13   

"Jeszcze więcej tak robiło"- tak, ale KIEDY!
Poza tym nie wiem jak ty, ale ja np. Majakowskiego cenię (oczywiście za twórczość i wierność ideałom, a nie za te ideały).

Poza tym, co do tego, że tu byłby jak najbardziej uzasadniony, to możliwe.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 11:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 12:03   

ja ci nadal nie przyznaje racji, a w dyskujse nie warto z toba wogule sie wdawac bo nie umiesz takowych prowadzic bez idiotycznych tekstów potwierdzających u cibie brak takowych umiejętności

ot nawet nie zaprzeczysz...jakiż jest człek uległa istotą


Ostatnio zmieniony przez Pan_Feanor dnia Nie 03 Kwi, 2005 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skończ mi tu wyjedżać z pesudofachowym ząrgonem bo tym udowadniasz jakiś to ty jest oświecony, masz racje niebędę wdawał się z tobą w polemike bo mi nieprzystoi...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |