| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Harcerki
Autor Wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 12:50   Harcerki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnei w byłej klasie było przekonanie, ze harcerze to tylko sprzedają ciasteczka. To nie prawda zbieramy pieniądze na różne akcje, ale nie sprezdajemy ciasteczek. Jestem ponad rok w harcerstwie i jeszcze nigdy ich nie sprzedawałam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fakt. Ja myślę, że to w angli tak się sprzedaje te ciasteczka.... Jakoś tak mi się to kojarzy... Ja też jeszcze nigdy nie sprzedawałam.... Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
No w kreskówkach harcerki zawsze ciastka sprzedaja Wink
Wlasnie przypomniała mi się taka jedna którą kiedyś na CN oglądałam biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:08   

No niestety takie przeonanie ale tak jest w ameryce u nas zupelnie inaczej:) harcerze sa bardzo potrzebni... chodzilabym jakbym nie miala tylu obowiązkówSmile
Powrót do góry
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem że byś chodziła jakbyś nie miała szkoły muzycznej. Fajnei by było jak byś była u nas w drużynce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja podziwiam harcerzy!!!!!! Tak jak spędzaja czas przy ognisku, śpiewają piosenki i organizują wolne chwile Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:57   

Potrzebni? Do czego?
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 01:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro Babmbi Harcerstwo Ci sie podoba to moze by tak wstapic do niego? Wink Naprawde polecam Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Musa
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:28   

Harcerstwo jest naprawde bardzo fajne... sama jestem harcerka od dluzszego czasu i nie nazekam... mamy fajne misje, zadania a najlepiej jest na obozach! naprawde polecam harcerstwo szczegolnie wysportowanym osoba!
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 22:14   

Co wam się niby w harcerstwie podoba?
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem w harcerstwie od 3 lat ( rok zuchem a teraz jestem harcerką ) ... Jest super , bajer , hiper , zajefajnie !!!

Otwieracz podoba nam się to że jest fajnie , są wyjazdy , poznaje się wiele fajnych osób , które nie zwracają uwagi na to kim jesteś i ile masz kasy ... Wszyscy jesteśmy jak wielka rodzina !!
A ty pewnie cały czas siedzisz w domu obok mamusi !!

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 17:34   

Jak dla mnie harcerze to straszni frajerzy i pajace w œmiesznych mundurkach. Robiš im "pranie mózgu", narzucajš system wartoœci. Poza tym robiš z siebie strasznych debili przy każdej możliwej okazji.

P.S. Zazwyczaj nie siedzę "przy mamusi", ale ma złamanš rękę i muszę jej pomagac. Za to wy harcerze [cenzura] cišgle o patriotyzmie, dobroci itp. a jesteœcie zwykłymi ciotami i fajfusami.
Powrót do góry
Avellach Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 52
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 01:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BamBI napisał/a:
Ja podziwiam harcerzy!!!!!! Tak jak spędzaja czas przy ognisku, śpiewają piosenki i organizują wolne chwile Razz

masz racje, dymaja sie w przerwach podczas wstawiania latryny, pija, pala i pyskuja. [cenzura] zabawa.

_________________
One Dark Elf
Two Enchanted Blades
One Unknown Enemy
And a Horde of Invaders
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 22:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ofszem... sa tacy harcerze, którzy robia rzeczy wymienione wyżej... Ci ludzie poprostu nie wiedzą po co jest harc.

IMO harcerstwo jest po to aby kształtować swój charakter. Aby nauczyć się być samodzielnym, aby poradzic sobie w przyszlosci... Harcerstwo to jakby przygotowanie do dorosłego życia.

Co do ognisk... taaaaaak, są super!! jestem harcerzem juz 4 lata, a wczesniej w zuchach tez 4 ;] Może takie spiewanie nie jest dla wszsytkich super zabawa (dla mnie tez nie jest takie fajne) ale tu chodzi o atmosfere... to sie poprostu czuje.
Uwielbiam gry nocne.. nieganie po lesie, tarzanie sie w blocie. Jak sie jest na obozie to czesto sie przeklina ten oboz ze jest tak zle, ale pozniej dochodzi sie do wniosku, ze byl super.
Podczaas jednych wakacji zdecydowalem ze nie podaje na oboz tylko na kolonie bo mam dosc tego ze ktos sie po mnie drze i kaze wstawac w nocy. Powiem wam ze kolonie byly fajne ale BRAKOWAŁO mi tych ludzi, przezyc, wspomnien.... na obozach przezwyciazm swoje slabosci. Staje sie coraz silniejszy (nie chodzi mi tu o cialo, choc to tez napewno)

Ehhh co ja sie bede rozpisywał... mógłbym pisac i pisac ;]

sry za literówki i ort.

Possdrowienia dla all harcerzy!! ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe...a ja zawsze chciałam pojechać na LSM,ale w końcu decydowałam się na obóz...myślę,że tylkoi bym pieniądze zmarnowała....nie wiem..sama mogę se różdżkę zobić,szatę...mam nawet "Podrecznik młodego czarodzieja".A przecież w domu nie rozpalę ogniska,nie??Mam baaardzo blisko las od bloku,ale...przecież mama mnie nie wypuiuści o 2:00 nad ranem na grę nocną jednoosobową biggrin no,dlatego wybieram zawsze obóz biggrin Jeśli chodzi o atmosferę,to u nas była,za przeproszeniem,kupa.ZERO atmosfery.A czemu?Ponieważ dużo bylo osób,które byłuy 1 raz na obozie ,nie znaly tekstów piosenek,nic.Tylko coś mryuczały pod nosem.Dziewczyny,grające na gotarze NIC się nie wysiliały...grały i śpiewałuy dla siebie,zamiast poderwać resztę do "lotu" biggrin do ekstazy biggrin Bez skojarzen XD Mr. Green Z moją drużyną,to byly ogniska...nie wiem czemu...ale nasza drużyna zaewsze tę atmosferę stwarzała,a raczej ułatwiała stwarzać,a reszta grona się pod nią podpasowywała... ehh..a teraz nasza(moim zdaniem) najlepsza drużynowa (Iga) już nią nie jest Sad wyjechała na studia do Krakowa...albo do Warszawy...nie pamiętam...A na jej miejsce weszła Kamila...też jest bardzo fajna,tylko,ze...nie wiem,jak to powiedzieć..nie zajmuje się nami...w ogóle,to teraz jesteśmy drużyną wedrowniczą...(nie powinnam w niej byc,ale mniejsza : P)A nie zajmuje się nami(Kamila),bo ma maturę...wiecie moze,kiedy są testy maturalne? biggrin W kwietniu,czy bardziej pod koniec roku?? Bo ja chcę,żeby ona to już miała za sobą,ładnie wszystko zdała i żeby znowu się zaczęły zbiórki...bardzo lubię naszą drużynę,ale..to już nie jest TA Makabra,co dawniej....o,Boże.Prawie płaczę...

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |